Dane na których FDA opierała się przy licencjonowaniu szczepionki Pfizer – zdarzenia niepożądane.

Żądania ustawy o wolności informacji rzadko są szybkie, ale kiedy grupa naukowców poprosiła rząd federalny o udostępnienie danych, o które opierała się przy licencjonowaniu szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer, odpowiedź wykroczyła poza typowe biurokratyczne przeciąganie struny. Agencja Żywności i Leków (FDA) zwróciła się do sądów o zachowanie poufności tych informacji przez nie mniej niż 55 LAT!!

Prawnicy Departamentu Sprawiedliwości reprezentujący FDA zauważają w dokumentach sądowych, że powodowie poszukują ogromnej ilości materiałów związanych ze szczepionkami – około 329 000 stron.

Aby dotrzymać terminu FOIA – zaproponowanego przez powoda, FDA musiałaby przetwarzać zniechęcające 80 000 stron miesięcznie. Ale powodowie zauważają, że FDA ma 18 000 pracowników i budżet w wysokości 6 miliardów dolarów i „sama powiedziała, że nie ma nic ważniejszego niż uzyskanie licencji na tę szczepionkę i bycie przejrzystym na temat tej szczepionki”.

 

Prawnicy powodów twierdzą, że ich wniosek powinien mieć najwyższy priorytet, a FDA powinna udostępnić wszystkie materiały nie później niż 3 marca 2022 r.

„Całym celem FOIA (ustawy o wolności informacji) jest zapewnienie przejrzystości rządowej” – kontynuowali. „Trudno wyobrazić sobie większą potrzebę przejrzystości niż natychmiastowe ujawnienie dokumentów, na podstawie których FDA licencjonuje produkt, który jest obecnie upoważniony dla ponad 100 milionów Amerykanów pod groźbą utraty kariery, dochodów, statusu służby wojskowej i znacznie gorzej”.

Argumentują również, że tytuł 21, podrozdział F własnych przepisów FDA stanowi, że agencja „ma natychmiast udostępnić” wszystkie dokumenty leżące u podstaw licencji na szczepionkę”.

 

FDA proponuje wydawanie 500 stron miesięcznie w sposób ciągły, zauważając, że oddział, który zajmowałby się przeglądem, ma tylko 10 pracowników i obecnie przetwarza około 400 innych wniosków FOIA (Ustawa o wolności informacji).

329 000 / 500 = 658 miesięcy / 12 = 55 lat…

 

Amerykański sędzia okręgowy Mark Pittman wyznaczył termin konferencji na 14 grudnia w Fort Worth, aby rozważyć harmonogram przetwarzania dokumentów.

 

Tymczasem FDA upubliczniło kilkadziesiąt interesujących stron dokumentów.

 

*

 

Analiza zbiorcza zdarzeń niepożądanych po zezwoleniu – Pfizer

(Raporty dotyczące PF-07302048 (BNT162B2) otrzymane w okresie 28-LUT-2021)

 

Zaczynamy od pierwszego wydania ponad 30 stron na temat zdarzeń niepożądanych (AE), w tym śmierci.

Zważywszy na ilość zgonów w początkowej fazie testów szczepionki, trudno jest uwierzyć, że takie zezwolenie w ogóle zostało wydane!

Do lutego zgłoszono 1227 zgonów, a także 11361 osób które nie doszły do siebie po szczepieniu, kiedy badanie dochodziło do konkluzji.

Są to dokumenty Pfizer i FDA.

C:\Users\Jo\Desktop\FFhAKzwXsAI8NQr.jpg

 

*

 

Patrząc na ilość zdarzeń niepożądanych (AE) zarejestrowanych dla 42 000+, szczęka opada.

Co gorsza, z zarejestrowanych zdarzeń niepożądanych (AE) około 1:37 to śmierć. To jest prawda, to są FAKTY!

Agencja Żywności i Leków (FDA) przyznaje, że są to zarejestrowane zdarzenia niepożądane, które są uważane za ponad łagodne. Wiele przypadków uważanych za ponad łagodne nie zostało przedstawionych!

C:\Users\Jo\Desktop\FFhCUNnXIAIhfR5.jpg

 

*

 

Pamiętaj, że są to zdarzenia niepożądane (AE), zanotowane tylko w ciągu pierwszych 3 miesięcy – od 1 grudnia do 28 lutego.

Z całą pewnością, oraz potwierdzone przez firmę Pfizer są to tylko „zarejestrowane zdarzenia niepożądane (AE)” i może to być mała próbka prawdziwej liczby, która faktycznie miała miejsce.

C:\Users\Jo\Desktop\FFhGxGdWUAUF2Dl.jpg

 

*

 

270 przypadków zgłoszonych jako spontaniczne aborcje i 23 aborcje! Jeden raport dotyczył bliźniaków.

17 poważnych przypadków niemowląt karmionych piersią. [Poważny przypadek nie został szczegółowo opisany?!].

Kolejny dowód, że teoretycy spiskowi mieli rację. Ten eksperymentalny lek przechodzi przez karmiące matki.

NIEWYBACZALNE!

C:\Users\Jo\Desktop\FFhX-stWQAYWtmc.jpg

 

Tutaj znajdziesz cały, oficjalny dokument:

https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

 

Oryginalna witryna internetowa, z której pochodzi ten dokument oraz gdzie znajdą się przyszłe wydania:

phmpt.org/pfizers-documents/

 

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

  • https://www.reuters.com/legal/government/wait-what-fda-wants-55-years-process-foia-request-over-vaccine-data-2021-11-18/
  • https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf
  • https://twitter.com/iGNORANTCHiMP/status/1466138680163246081

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *