Agenda ID2020

C:\Users\Jo\Desktop\ID202-Alliance-digital-ID.jpg

Agenda ID2020 – o której nie wspominają żadne media, nie mówiąc już o mainstreamie. Agenda ID2020, jeśli zostanie przeprowadzona, jest ostateczną kontrolą małej elity – Jednego Porządku Świata (OWO), zwanego także Nowym Porządkiem Świata (NWO) – nad populacją świata. Jest to mechanizm, który pozwalałby kontrolować każdy ruch każdego z 7-9 miliarda ludzi na planecie Ziemia, w tym dokumentację zdrowotną każdego z nas, przepływy pieniężne, konta bankowe, a także nasze zachowanie w tym ultra kontrolowanym społeczeństwie.

Brzmi szaleńczo, ale taki jest plan. To nie jest żadna teoria spiskowa!

To absurdalne marzenie kilku multimiliarderów, w tym Billa Gatesa. A narzędziem do takiej kontroli jest uniwersalna szczepionka przeciw koronie.

 

„Czym jest niesławny ID2020? Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia jako platformę cyfrowej tożsamości. … Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą, połączoną biometrycznie tożsamość cyfrową.

 

*

 

Prawdziwym niebezpieczeństwem jest „Agenda ID2020”. Szczepienia jako platforma „tożsamości cyfrowej”.

Czym jest ID2020? Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia jako platformę cyfrowej tożsamości.

29 stycznia 2021 r. Bundestag, parlament Niemiec, ratyfikował realizację Agendy ID2020. Musi ona jeszcze przejść przez niemiecką Radę Federalną, Bundesrat.

W Szwajcarii to samo – Agenda ID2020 – całkowicie elektroniczne ID – łączące wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdej osoby. I to nie wszystko, szwajcarski rząd chce zlecić zarządzanie Agenda ID 2020 sektorowi prywatnemu — nie do wiary!!! A teraz nawet Parlament Europejski. … .Czy możesz sobie wyobrazić bank lub firmę ubezpieczeniową zajmującą się (i sprzedażą) Twoich danych!! — wyobraź sobie, co się stanie z naszymi danymi — nie do pomyślenia. Ale mieszkając w kraju owiec, jest bardzo możliwe, jeśli nie prawdopodobne, że propozycja rządu szwajcarskiego zostanie przyjęta. Wtedy niektórzy z nas mogą tylko pomarzyć o ucieczce – ale dokąd?

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej pisemne analizy są przyćmione propagandowym i siejącym strach szumem. Pytania o prawdę i argumenty, gdzie szukać źródeł i jak wirus mógł się rozprzestrzenić i jak z nim walczyć, giną w zgiełku bezmyślnego chaosu. Ale czy nie tego chcą „potężne elity finansowe” stojące za tą zamierzoną pandemią – chaosu, paniki, beznadziejności, prowadzącej do ludzkiej wrażliwości – ludzi, którzy stają się łatwą ofiarą manipulacji?

11 marca 2020 r. WHO ogłosiła koronawirusa COVID-19 „pandemią” – kiedy nie ma najmniejszego śladu pandemii. Pandemia może być stanem, w którym śmiertelność z powodu infekcji przekracza 12%. W Europie śmiertelność wynosi około 0,4% lub mniej.

Chiny, gdzie śmiertelność osiągnęła szczyt zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu pandemii na poziomie około 3%, powróciła do 0,7% – i gwałtownie spada, podczas gdy Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą – i to za pomocą niewypowiedzianych leków opracowany 39 lat temu przez Kubę, zwany „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nie jest znany i używany na świecie.

WHO najprawdopodobniej otrzymała rozkazy z „góry”, od ludzi, którzy również zarządzają „przywódcami” i dążą do kontrolowania świata siłą – Jednego Porządku Świata.

To było planowane od lat. Ostateczna decyzja o rozpoczęciu TERAZ została podjęta w styczniu 2020 r. na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – oczywiście za zamkniętymi drzwiami. The Gates, GAVI (stowarzyszenie leków promujących szczepienia), Rockefellers, Rothschilds, wszyscy stoją za tą decyzją – wdrożeniem Agendy ID2020 – patrz poniżej.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii kolejnym krokiem może być – również na zalecenie WHO lub poszczególnych krajów – „przymusowe szczepienia”, pod nadzorem policji i/lub wojska. Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani (grzywną i/lub więzieniem – i mimo wszystko zaszczepieni przymusowo). – Sami widzicie, że takie plany już mają miejsce.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do przymusowych szczepień, to będzie to jeszcze większa uciecha dla Big Pharmy, ludzie naprawdę nie wiedzą, jaki rodzaj koktajlu został dodany do szczepionki, może powolny zabójca, który zadziała dopiero za kilka lat – albo choroba, która uderza tylko w następne pokolenie – albo czynnik wyniszczający mózg, albo gen, który powoduje, że kobiety są bezpłodne…. wszystko jest możliwe – szczególnie w celu pełnej kontroli populacji i redukcji populacji. Za kilka lat nie wiadomo oczywiście nie będzie wiadomo, skąd się wzięła choroba. Taki poziom technologii osiągnęły nasze laboratoria zajmujące się wojną biologiczną (USA, Wielka Brytania, Izrael, Kanada, Australia…).

Inna hipoteza, w tym momencie tylko hipoteza, ale realistyczna, jest taka, że wraz ze szczepieniem – jeśli nie 3 dawką, to być może późniejszą, można wstrzyknąć nanochip, oczywiście bez wiedzy osoby szczepionej. Chip może być zdalnie obciążony wszystkimi Twoimi danymi osobowymi, w tym kontami bankowymi – cyfrowymi pieniędzmi. Tak, cyfrowe pieniądze właśnie do tego dążą „oni”, więc naprawdę nie miałbyś już kontroli nad swoim zdrowiem i innymi intymnymi danymi, ale także nad swoimi zarobkami i wydatkami. Twoje pieniądze mogłyby zostać zablokowane lub odebrane – jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie, za pływanie pod prąd. Możesz stać się zwykłym niewolnikiem panów.

Nie bez powodu dr Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział, że musimy przejść w kierunku pieniądza cyfrowego, ponieważ fizyczne pieniądze papierowe i monetowe mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza choroby endemiczne, takie jak koronawirus. Przepowiada rzeczy, które nadejdą? – Czy mówi o tym co już tutaj jest? – W wielu krajach skandynawskich gotówka jest w dużej mierze zabroniona i nawet za tabliczkę czekolady można zapłacić tylko elektronicznie.

Zmierzamy w kierunku totalitarnego państwa światowego. Jest to część Agendy ID2020 – i te kroki, są wdrażane teraz – przygotowywane od dawna, w tym przez symulację komputerową koronawirusa w Johns Hopkins w Baltimore w dniu 18 października 2019 r., sponsorowaną przez WEF oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Bill Gates, jeden z głównych orędowników szczepień dla wszystkich, zwłaszcza w Afryce, jest także wielkim zwolennikiem redukcji populacji. Redukcja populacji jest jednym z celów elity w WEF, Rockefellerów, Rothschildów, Morgenów – i kilku innych. Cel: mniej ludzi (mała elita) może żyć dłużej i lepiej przy ograniczonych zasobach, które hojnie ofiaruje Matka Ziemia.

To było otwarcie propagowane już w latach 60. i 70. przez Henry’ego Kissingera, ministra spraw zagranicznych w administracji de Nixona, współinżyniera wojny wietnamskiej i człowieka odpowiedzialnego za na wpół tajne bombardowanie Kambodży -ludobójstwo milionów nieuzbrojonych cywilów. Wraz ze zorganizowanym przez CIA-Kissingera zamachem stanu z 11 września 1973 w Chile, w którym zabito demokratycznie wybranego Salvadora Allende i ustanowiono u władzy wojskowego dyktatora Pinocheta. Dziś jest rzecznikiem (że tak powiem) Rockefellera i ich „Bilderberger Society”.

Dwa tygodnie po symulacji komputerowej w Johns Hopkins Medical Center w Baltimore w stanie Maryland, która „spowodowała” (inaczej symulowała) 65 milionów zgonów (!), wirus COVID-19 po raz pierwszy pojawił się w Wuhan. Obecnie jest prawie pewne, że wirus został sprowadzony do Wuhan z zewnątrz, najprawdopodobniej z laboratorium „wojny biologicznej” w USA.

 

*

 

Czym jest ID2020?


„W zeszłym roku
(2017) Microsoft dołączył do ID2020, globalnego sojuszu, którego celem jest tworzenie uniwersalnych tożsamości cyfrowych dla wszystkich… Uczestnictwo we współczesnej gospodarce, możliwość kupowania i sprzedawania, uzyskiwania zatrudnienia, opieki zdrowotnej, usług socjalnych i nie tylko są praktycznie niemożliwe bez tożsamości cyfrowej. W maju 2016 r. w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku ID2020, sojusz rządów, organizacji non-profit, środowisk akademickich, ponad 150 firm z sektora prywatnego i 11 agencji ONZ współpracował nad tym, jak zapewnić każdemu unikalną tożsamość cyfrową na planecie… Zgodnie z materiałami Sojuszu dotyczącymi zarządzania „do 2030 r. ma on na celu ułatwienie skalowania bezpiecznego, weryfikowalnego, trwałego systemu tożsamości cyfrowej, zgodnego z celami zrównoważonego rozwoju uzgodnionymi przez ONZ”.

 

Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia jako platformę cyfrowej tożsamości. Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą, połączoną biometrycznie tożsamość cyfrową. GAVI, Global Alliance for Vaccines and Immunization, przedstawia się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego zajmujące się „szczepieniem dla wszystkich”. GAVI jest wspierany przez WHO i nie trzeba dodawać, że jego głównymi partnerami i sponsorami jest przemysł farmaceutyczny.

Sojusz ID2020 na Szczycie 2019, zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge”, we wrześniu 2019 r. w Nowym Jorku, zdecydował się rozpocząć swój program w 2020 r., decyzję potwierdzoną przez WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) w styczniu 2020 r. w Davos. Ich program tożsamości cyfrowej zostanie przetestowany z rządem Bangladeszu. GAVI, Vaccine Alliance i „partnerzy ze środowisk akademickich i pomocy humanitarnej” (jak to nazywają) są częścią pionierskiej partii.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że ID2020 jest wprowadzane na rynek na początku tego, co WHO nazywa pandemią? – A może pandemia jest potrzebna, aby „rozwinąć” liczne niszczycielskie programy ID2020?

Oto, co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:

 

„Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, jednocześnie budując istniejące systemy i programy. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej ma daleko idące konsekwencje dla dostępu osób fizycznych do usług i środków do życia, i pragniemy być pionierami tego podejścia”.

 

Wróćmy do pandemii i paniki. Lockdowny, restrykcje, zakazy, nakazy, obostrzenia, dystans, higiena, śmierci, zachorowania… W obiegu znajdują się liczne treści wywołujące panikę z różnych agencji ONZ.

Ta atmosfera paniki i strachu – przewyższa wszelkie poczucie rzeczywistości, gdy prawda nie ma znaczenia. Ludzie nie mogą już dłużej myśleć o przyczynach i tym, co może się za tym kryć. Nikt ci (już) nie wierzy, kiedy odnosisz się do wydarzenia 201, symulacji koronawirusa, Igrzysk Wojskowych Wuhan… to, co w pewnym momencie mogło otworzyć oczy dla wielu, dziś jest czystą teorią spiskową. Siła propagandy. Władza destabilizująca – destabilizująca kraje i ludzi, niszcząca gospodarki, stwarzająca trudności dla ludzi, którzy mogą stracić pracę, zwykle tych, których na to najmniej stać.

Wszystko to sprawia, że złożony obraz jest jeszcze bardziej skomplikowany. Nadrzędne jest to, że ten super szum jest napędzany zyskiem, dążenie do natychmiastowego zysku, natychmiastowych korzyści z cierpienia ludzi. Ta panika to sto razy większa wartość.

W dzisiejszym świecie Zachód jest w ogromnym stopniu uzależniony od chińskiego łańcucha dostaw, w zakresie towarów konsumpcyjnych i towarów pośrednich – a przede wszystkim leków i sprzętu medycznego. Co najmniej 80% leków lub składników leków, a także sprzętu medycznego pochodzi z Chin. Zależność zachodnich Chin od antybiotyków jest jeszcze wyższa i wynosi około 90%. Potencjalny wpływ na zdrowie jest druzgocący.

Podczas szczytu epidemii COVID-19 chiński aparat produkcyjny do wszystkiego był prawie wyłączony. W przypadku wciąż realizowanych dostaw statki towarowe były regularnie i kategorycznie zawracane z wielu portów na całym świecie. Tak więc Zachód wszedł w tryb niedoboru wszystkiego, tocząc de facto „wojnę gospodarczą” z Chinami. Jak długo to będzie trwało? – Nikt nie wie, ale chińska gospodarka, która spadła o około połowę, szybko odzyskała poziom ponad 80% tego, co było przed koronawirusem. Jak długo potrwa nadrobienie zaległości?

Co się za tym wszystkim kryje? – Totalna rozpacz ze sztucznie wywołaną paniką do tego stopnia, że ludzie będą krzyczeć „pomóż, daj nam szczepionki, wyślij policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa” – a nawet jeśli publiczna rozpacz nie posunie się tak daleko, byłoby to łatwe dla władzy UE i USA, narzucić militarną fazę oblężenia w celu „ochrony zdrowia ludzi”. W rzeczywistości CDC (Centrum Kontroli Chorób w Atlancie) już zaprojektowało surowo dyktatorskie dyrektywy dotyczące „stanu zagrożenia zdrowia”.

Wraz ze szczepieniami przymusowymi, kto wie, co będzie w szczepionce – „mini choroby”(?) i jakie mogą być ich długoterminowe skutki. Podobnie jak w przypadku GMO, gdzie wszystkie rodzaje zarazków mogą być wprowadzane bez naszej wiedzy…

Możemy rzeczywiście być dopiero na początku wdrażania ID2020 – które obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i całkowitą cyfrową kontrolę wszystkich – na drodze do Jednego Porządku Świata – i globalnej hegemonii finansowej – Dominacji Pełnego Spektrum.

Chiny były celowo celem „zniszczenia gospodarczego”, z powodu ich szybko rozwijającej się gospodarki, która wkrótce wyprzedzi hegemon USA, a także z powodu silnej chińskiej waluty, juana, również potencjalnie wyprzedzając dolara jako główna waluta rezerwowa świata.

 

*

 

Jest jednak jedna mała srebrna podszewka oscylująca na horyzoncie pełnym ciemnych chmur. Mogłoby to w cudowny sposób być przebudzeniem świadomości masy krytycznej, która mogłaby położyć temu kres. Choć wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu wszyscy mamy jeszcze iskierkę świadomości. Mamy duchową zdolność porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego neoliberalnego kapitalizmu, a zamiast tego opowiedzieć się za solidarnością, współczuciem i miłością do siebie nawzajem i do naszego społeczeństwa. To może być jedyny sposób na przełamanie impasu.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

  • https://www.windowscentral.com/microsoft-universal-digital-identification-and-you
  • https://www.end-times-prophecy.org/id2020.html
  • https://geopolitics.co/2021/09/11/agenda-id2020-of-the-one-world-order-the-101-to-understanding-its-implications/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *