LUDOBÓJSTWO 5G

(Najbardziej zabójczy spisek NWO trzeciego tysiąclecia.)

C:\Users\Jo\Desktop\165GCOVER-superJumbo.jpg

 

Dlaczego pociąg 5G wydaje się nie do zatrzymania?

Ponieważ to nie tylko niekontrolowany pociąg; wdrożenie 5G to globalny rządowo-korporacyjny Hulk o ogromnych i niezrównanych rozmiarach.

Hulk 5G zmiażdży wszystko na swojej drodze.

Wdrożenie 5G, które obecnie toczy się na całym świecie, nie przypomina niczego, co świat kiedykolwiek widział. „Cicha” instalacja 5G rozwija się na całym świecie, jak żadne inne ważne wdrożenie technologiczne we współczesnej historii.

5G nie tylko złamało wszystkie zasady wymaganych testów bezpieczeństwa i higieny w dużych i małych krajach, ale szybko nasilające się wprowadzanie 5G odbywa się ukradkiem BEZ ŚWIADOMEJ ZGODY.

Oto, czego doświadczyła jedna bardzo mądra kobieta mieszkająca na Manhattanie, mając do czynienia ze swoim dostawcą usług internetowych:

 

  • 5G: Raport


W 2018 roku zaczęłam słyszeć o nadchodzącej najnowszej prędkości nowej technologii o nazwie 5G, która ma zastąpić 3G i 4G. Ciekawość skłoniła mnie do przyjrzenia się temu i stało się jasne, że 5G to nie tylko jeden więcej niż 4G; to zupełnie inna rzecz, w tym element mikrofalowy.

Kuchenka mikrofalowa została stworzona do użytku wojskowego i może „ugotować” człowieka, w tym mózg oraz wszystkie układy narządów i tkanki. I to nie wszystko – jest rakotwórcza, neurotoksyczna i genotoksyczna.

Kiedy dostałam wiadomość telefoniczna od mojego dostawcy internetu, w pierwszym tygodniu marca w moim mieszkaniu w NY, z oświadczeniem, że zgadzam się na instalację na następny poranek o godzinie 11 rano, byłam dość zdziwiona. Nie umówiłam się na żadne spotkanie. Zadzwoniłam do nich z zapytaniem i przyjazny kobiecy głos zapewnił, że zainstalowanie nowego modemu zapewni mi znacznie lepszą szybkość i niezawodność mojej usługi internetowej.

„Szybciej i lepiej” powtórzyła. Zapytałam, co to dokładnie jest i znowu usłyszałam

„szybciej i lepiej”.

Zapytałam ją, dlaczego wiadomość telefoniczna mówiła, że ​​ta instalacja zajmie 3 godziny, a ona odrzuciła to bez odpowiedzi. Wyjaśniłam jej, że nie potrzebuję ani nie chcę tego „ulepszenia”.

Słyszałam, że w tym roku planuje się wdrożenie 5G w 11 miastach. Domyślam się, że to się teraz dzieje, więc przypuszczam, że wszyscy inni ludzie w mojej okolicy odbierają te ukradkowe telefony.

Widzę w niektórych opisach 5G, że używają słowa „wdrożone”, które jest terminem wojskowym.

Oczywiście, gdyby obywatele zrozumieli negatywne skutki zdrowotne i poważne konsekwencje medyczne 5G, nie zgodziliby się!

Ale większość ludzi nie ma czasu, aby przyjrzeć się 5G, więc nie są w stanie wyrazić świadomej zgody.

To krytyczny, jeśli nie decydujący moment dotyczący naszej przyszłości. Mam nadzieję, że ludzie potraktują tę sprawę poważnie, uzyskają informacje, podejmą decyzje na podstawie dokładnych informacji i pomogą w dochodzeniu naszych „Praw naturalnych” do zdrowego środowiska.”

 

O co tak naprawdę chodzi z 5G?

Jak każdy globalistyczny plan Nowego Porządku Świata, mający na celu dalsze kontrolowanie ludzkości i zablokowanie całej cywilizacji planetarnej, 5G jest ukoronowaniem ukradkowego projektu Jednego Rządu Światowego.

W tym celu powinno być łatwo zrozumieć, jak istotna jest „piąta generacja” komórkowej komunikacji mobilnej.

5G to w końcu kluczowy element układanki Internetu rzeczy (IR – opisałem to w Agenda NWO), który reprezentuje ostateczny mechanizm kontroli zaprojektowany do monitorowania i kontrolowania rasy ludzkiej.

Dopiero gdy elita włączy 5G, Internet Rzeczy będzie naprawdę aktywny i gotowy na czas największej oglądalności.

Na nieszczęście dla ludzkości, kiedy ten dzień nadejdzie – jeśli nadejdzie – każda osoba na planecie zostanie przemieniona w „pod napięciem”… i większość będzie tego nieświadoma, dopóki po prostu nie będzie mogła wstać pewnego dnia z łóżka.

 

Co tak naprawdę napędza tego Hulka, który wymyka się spod kontroli?

 

PIENIĄDZE

Krótko mówiąc, trwające globalne wdrażanie 5G jest największym przedsięwzięciem biznesowym wszechczasów.

Nie ma nic nawet bliskiego – nawet kilkudziesięcioletniego paradygmatu paliw węglowodorowych, który zarobił biliony na wydobyciu ropy i gazu na lądzie i na morzu – WSZĘDZIE.

W rzeczywistości międzynarodowy projekt rozwoju 5G jest obecnie największym globalnym przedsięwzięciem na Ziemi… i jeszcze niczego nie widzieliśmy.

C:\Users\Jo\Desktop\4-1-768x400.jpg

Tylko przez chwilę wyobraź sobie, jak będzie wyglądała Infrastruktura, aby stworzyć (niemal od zera) Internet Rzeczy na całym świecie.

Internet rzeczy jest tak naprawdę głównym silnikiem— na jednym poziomie — przedwczesnego dążenia do kompleksowego wdrożenia 5G. Oczywistym powodem jest to, że Internet Rzeczy wymaga znacznie bardziej wydajnej, odpornej i rozległej sieci, aby działać płynnie i niezawodnie. Na tym polega prawdziwy problem.

Widzisz, każdy chce, aby ich technologia działała dobrze i bez zakłóceń. Biorąc pod uwagę ogromną różnorodność urządzeń bezprzewodowych pojawiających się na rynku każdego roku, zapotrzebowanie na sieci 5G w całym kraju, które sprawnie przystosowuje się do każdego urządzenia indywidualnie i zbiorowo, stworzyło niezwykłe wymagania. Witamy w 5G — rozwiązaniu wszystkich tych wyzwań i wymagań… a jest ich wiele.

O wiele ważniejsze jest jednak to, że IR nie może tak naprawdę funkcjonować jako kompleksowa Globalna Matryca Kontroli, jaką ma być, dopóki 5G nie będzie mocno wdrożone na całym świecie.

Gdy Internet Rzeczy będzie w pełni sprawny, w każdym domu, każdej firmie, w każdym rządowym biurowcu, w każdej organizacji pozarządowej, w każdym biurze korporacyjnym, w każdym pojeździe, w każdym centrum handlowym, a także w każdej restauracji, sklepie detalicznym, hotelu, motelu, pojeździe, smartfonie itp. zostaną ponownie okablowane i okablowane, aby dostosować się do paradygmatu technologicznego 5G.

Nigdy nie będzie większej szansy dla globalistycznych maniaków kontroli, którzy rządzą dziś światem, niż 5G.

Mówimy o dziesiątkach BILIONÓW dolarów kapitału inwestycyjnego, niezbędnego do przeprowadzenia tego tajnego planu, aby chipować każdą osobę po tym, jak na nowo kablują każdą lokalizację na Ziemi, aby pomieścić 5G.

Partykularne interesy agresywnie promujące wdrożenie 5G to najpotężniejsi inwestorzy na świecie. Największe potęgi gospodarcze i finansowe na Zachodzie są idealnie dopasowane do tej rozbudowy 5G. Siły handlu międzynarodowego i handlu są bardzo zgrupowane i wyjątkowo zdeterminowane, aby mieć swoje 5G; dlatego WYDAJE SIĘ, że już nic tego nie powstrzyma.

Bardziej niż jakakolwiek inna siła napędowa potężnego 5G, to ogromne przewidywane zyski korporacyjne które sprawiają, że wszyscy widzą ZIELONE, a nie CZERWONE flagi migające o zbliżającym się kryzysie zdrowia publicznego.

Teraz można zrozumieć, dlaczego największe pisma na świecie regularnie wyświetlają całostronicowe reklamy wychwalające zalety 5G… zanim zostało przetestowane pod kątem problemów zdrowotnych i zagrożeń medycznych.

Kapitał inwestycyjny i kapitalizacja korporacji Big Telcom, która teraz napędza 5G, jest tak olbrzymia, że nawet osoby z branży nie są w stanie pojąć, jak duża jest to rzecz.

Poniższy film zapewnia rzadki wgląd w prawdziwe motywy i działania. To, co zobaczysz, to wersja Dr. Strangelove’a autorstwa Big Telcom, podczas krajowego wprowadzenia 5G.

 

 

Naprawdę mamy do czynienia z globalistyczną kabałą zniecierpliwioną, by wywierać całkowitą kontrolę nad każdym centymetrem kwadratowym Ziemi.

 

Wydarzenie na poziomie wyginięcia

C:\Users\Jo\Desktop\45253338_176285123309130_6469470089337896960_n.jpg

W dzisiejszych czasach dużo słyszymy o wydarzeniu na poziomie wyginięcia (WNPW), ponieważ wiele z najbardziej krytycznych trajektorii naprawdę dociera do punktów bez powrotu we wszystkich istotnych sferach życia. W rzeczywistości środowiskowe i ekologiczne punkty przełomowe są tak głębokie i wszechobecne, że biosfera jest teraz poważnie zagrożona.

W rzeczywistości połączenie niektórych z tych spiral, pozostawione same sobie, gdy pną się na dno, z pewnością oznacza koniec rasy ludzkiej. Jednak biorąc pod uwagę wojskowe wdrażanie 5G, niektóre z tych trajektorii z pewnością zostaną umieszczone na górze listy.

Na świecie jest wiele dużych miast, które przechodzą potajemną rozbudowę infrastruktury w miejscach, które zagwarantują mini-apokalipsę za każdym razem, gdy wcisną przełącznik.

Dokładnie tak będzie wyglądało to wydarzenie w zwolnionym tempie na poziomie wymierania w nadchodzących latach. Zobaczymy serię wysoce zlokalizowanych pól elektromagnetycznych i mikrofalowych WNPW, każdy z własnym unikalnym zestawem katastrof zdrowia publicznego i kryzysów medycznych.

Różne przejawy będą się różnić ze względu na rodzaje i poziomy pól elektromagnetycznych i promieniowania mikrofalowego, które są rozpowszechniane w każdym mieście. Podobnie, każda społeczność będzie ofiarą różnych programów geoinżynierii chemicznej, w których skład aerozoli chemtrail dyktuje efekty w odpowiednich środowiskach 5G. Innymi słowy, sprawcy mogą wywoływać różne pożądane efekty, przenosząc częstotliwości 5G i promieniowanie za pomocą różnych preparatów aerozolowych chemtrail. A każda konkretna kombinacja 5G i naparu chemtrail daje inny wynik.

Te przewidywalne realia 5G + Chemtrail przełożą się na wiele nieodgadnionych problemów zdrowotnych, które będą niezwykle trudne do prawidłowego zdiagnozowania, a tym bardziej do skutecznego leczenia. Twórcy platformy 5G mogą nawet nie wiedzieć, do jakiego stopnia populacje narażone na ten reżim ucierpią, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym, z powodu tego, jak nieuchwytna będzie niewidzialna przyczyna.

Z tych i innych ważnych powodów jedynym sposobem na uniknięcie WMPW jest zapobieganie wdrażaniu 5G. Kluczową kwestią jest to, że zawsze znacznie trudniej jest pozbyć się zagrożenia po jego ugruntowaniu; i o wiele łatwiej go zatrzymać, zanim oderwie się od ziemi.

 

Plan działania

Z tego wydarzenia na poziomie wyginięcia jest tylko jedno wyjście!

Ludzie na całym świecie muszą ujawnić swoje żądania… każdemu wybranemu przedstawicielowi i urzędnikowi rządowemu oraz dyrektorowi generalnemu/prezesowi i prezesowi zarządu, którzy błędnie wspierają tę ogólnoświatową katastrofę.

Ten dobrze zaplanowany spisek o ludobójstwie i wyludnieniu 5G jest wyraźnie „najbardziej śmiertelnym spiskiem NWO trzeciego tysiąclecia”.

 

Wniosek

Jeśli kiedykolwiek w historii ludzkości był decydujący moment, w którym ludzie ze wszystkich narodów spotkali się, aby ostatecznie zakończyć program Nowego Porządku Świata, to teraz jest ten czas.

Liczba jawnych ataków na suwerenność zarówno osobistą, jak i narodową jest oszałamiająca… a jednak wciąż siedzimy tu jak żaby – w przysłowiowym garnku na gulasz, gdy z minuty na minutę robi się coraz goręcej.

Mogę zasugerować, aby każdy zaniepokojony czytelnik głęboko zastanowił się, co jest zagrożone niezakłóconym wprowadzeniem 5G. Pomyśl o dzieciach i wnukach, które nie będą miały nawet szansy wyjść z łona matki, bo pierwszą zabawką włożoną w ich malutkie rączki jest smartfon.

 

Jaki jest sens?

Jeśli nie my, to kto?

Jeśli nie teraz to kiedy?

Jeśli nie tutaj, to gdzie?

Jeśli nie to, to co?

 

Innymi słowy, ten śmiały i zagrażający życiu atak energii 5G na nas wszystkich reprezentuje ostateczną bitwę między siłami światła i siłami ciemności. Dlatego tak naprawdę nie ma innego wyjścia, jak walczyć całym sercem i umysłem, ciałem i duszą.

Nawiasem mówiąc, każdy z nas może zacząć od mówienia prawdy o zagrożeniach związanych z 5G, tak jakby nie było jutra, ponieważ jeśli tego nie zrobimy, po prostu może nie być jutra.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

  • stateofthenation2012.com
    (https://stateofthenation2012.com/?p=120028)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *