Jak zwalczyć FED?

(Czy przy tych wszystkich złych wieściach o Fed można coś zrobić, aby to naprawić? Oczywiście.)

C:\Users\Jo\Desktop\fix-currencies.png

Najlepszym rozwiązaniem jest umożliwienie ludziom korzystania z dowolnej waluty, której chcą używać. W tej chwili jesteśmy zmuszeni przez prawo do używania banknotów Rezerwy Federalnej. Gdybyśmy pozwolili ludziom dokonywać transakcji w dowolnej walucie, której chcieliby użyć, zobaczylibyśmy postęp w ogólnej jakości życia, którego nigdy wcześniej nie widziano. Pieniądze, których używamy na co dzień, to główny powód, dla którego mamy tak wiele problemów. Rozwiązanie problemu pieniędzy sprawi, że każdy inny problem polityczny blednie w porównaniu.

Ale podejście wolnorynkowe prawdopodobnie nie wydarzy się z wielu powodów… więc pozostaje nam kolejna najlepsza opcja: pozbyć się Fedu i pozwolić Skarbowi Państwa emitować własne odsetki walutowe bez odsetek. W tej chwili płacimy odsetki od naszych dolarów międzynarodowym bankierom, takim jak Rothschildowie, tylko dlatego, że tak postanowiliśmy. W każdej chwili „koniec” i moglibyśmy emitować własne pieniądze bez odsetek za pośrednictwem Skarbu Państwa.

Zanim wyjdziemy i zrobimy coś takiego, warto przypomnieć sobie historię Ameryki. Jak wskazałem, emisja własnej waluty przez Skarb Państwa bez udziału banku centralnego odbywała się wcześniej ze złymi wynikami. Lincoln spróbował tego z Greenbacksami i został zabity. Kennedy też tego próbował i również został zabity. Międzynarodowi bankierzy działają szybko, jeśli chodzi o pieniądze. Historia Ameryki zawsze polegała na powstrzymywaniu międzynarodowych bankierów przed przekształceniem Ameryki w feudalny naród poddanych. A teraz bankierzy wygrywają.

 

C:\Users\Jo\Desktop\fix-crowd.png

Teraz bankierzy mogą być w stanie powstrzymać kilka osób tu i tam, ale nie mogą powstrzymać nas wszystkich. Ich największym strachem są ludzie budzący się i zastanawiający się, jak działa system bankowy. Jeśli wiemy, jak działa ich gra, są skończeni – i nie mogą nas powstrzymać. I tego boją się bardziej niż czegokolwiek. Międzynarodowi bankierzy liczą na naszą głupotę, by mieć nad nami nawet ułamek kontroli. Gdy tylko dowiemy się, jak działa ich gra w bankierskie niewolnictwo, dla nich gra się kończy i możemy wreszcie przejść do następnego kroku cywilizacji. Henry Ford powiedział to najlepiej:

 

„Jest wystarczająco dobrze, że ludzie z narodu nie rozumieją naszego systemu bankowego i monetarnego, bo gdyby tak było, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja.”

Henry Ford

 

To co możemy zrobić jako jednostka to walka z cyfrowym pieniądzem. Używajmy gotówki jak najczęściej, nie zgadzajmy się na „wygodne” metody płatności. Brak fizycznej gotówki w obiegu to już jeden z ostatnich kroków do wprowadzenia jednej światowej gotówki dla jednego światowego rządu.

 

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

Oryginał: Federal Reserve Guide (Quinton Figueroa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *