Jak NAPRAWDĘ działa Rezerwa Federalna?

Fed jest jedną z najbardziej niezrozumianych i mylących ze wszystkich gałęzi „rządu”… i słusznie. Powinno być. Gdyby ludzie zrozumieli, jak naprawdę działał Fed, nie istniałby. Kiedy zrozumiesz proces stojący za Fedem, zaczniesz widzieć oszustwa i fałszerstwa, które mają miejsce na twoich oczach. Pamiętaj, że to może wydawać się szalone i to ma tak wyglądać. Cały system zbudowany jest z dymu i luster.

„To otrzeźwiająca myśl, że rząd federalny mógłby teraz działać – nawet przy obecnym poziomie wydatków – bez nakładania jakichkolwiek podatków. Wszystko, co musi zrobić, to stworzyć wymagane pieniądze za pośrednictwem Systemu Rezerwy Federalnej, monetyzując własne obligacje. W rzeczywistości większość pieniędzy, które obecnie wydaje, uzyskuje się w ten sposób.”

G. Edward Griffin Stwór z Wyspy Jekyll

(5 zaangażowanych stron)

Dlatego najpierw musimy zrozumieć, które podmioty są zaangażowane w proces Rezerwy Federalnej. Istnieje 5 głównych podmiotów:

C:\Users\Jo\Desktop\WIELKA PIĄTKA.jpg
4-etapowy proces

Fed można podzielić na 4 główne etapy. Przedstawię przegląd każdego kroku. Pamiętaj, że cały proces opiera się na zadłużeniu i inflacji.

„Ten system wymaga, abyśmy każdego miesiąca zadłużali się głębiej niż w poprzednim miesiącu. Zawsze musimy pożyczać więcej waluty, niż wygasamy każdego miesiąca, albo wszystko zaczyna się walić.”

Mike Maloney„Chociaż IRS jest wymieniony jako część Departamentu Skarbu, w rzeczywistości jest prywatną agencją windykacyjną Systemu Rezerwy Federalnej. Powstał jako Czarna Ręka w średniowiecznych Włoszech, poborcy długów siłą i wymuszaniem dla rządzących włoskich rodzin mafijnych. Wszystkie podatki dochodowe od osób fizycznych pobierane przez IRS są prawnie wymagane do zdeponowania w najbliższym Banku Rezerwy Federalnej, zgodnie z ust. 15 Ustawy o Rezerwie Federalnej, „Pieniądze przechowywane w ogólnym funduszu Skarbu Państwa mogą być deponowane w bankach Rezerwy Federalnej, które to banki, na żądanie Sekretarza Skarbu, działają jako agenci fiskalni Stanów Zjednoczonych”.

Eustace Mullins Sekrety Rezerwy Federalnej

Mówiąc wprost…

Schemat Ponziego.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-ponzi.jpg

Rezerwa Federalna to gigantyczny Schemat Ponziego o największej skali. Jedynym sposobem na spłatę istniejących dolarów jest pożyczenie jeszcze większej ilości dolarów.

Wyimaginowane pieniądze.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-nomoney.jpg

Wszystkie pieniądze, których używamy dzisiaj, to wyimaginowane pieniądze, które nie mają żadnego pokrycia. Jedyną wartością, jaką mają nasze pieniądze, jest wartość, jaką im dajemy.

V Deska Manifestu Komunistycznego.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-communism.jpg

Bank centralny kontrolowany przez państwo jest tą samą strukturą, którą miał w Związku Radzieckim i jest piątą deską Manifestu Komunistycznego.

Rozbój.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-robbery.jpg

Rezerwa Federalna to rabunek białych kołnierzyków na najwyższym poziomie. Mów o praniu brudnych pieniędzy i nielegalnym podrabianiu..

400 miliardów dolarów rocznie w odsetkach.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-taxes.jpg

Ponad 400 miliardów dolarów podatników (20% wszystkich podatków dochodowych) idzie na spłatę tylko odsetek do Fed. Gdybyśmy nie mieli Fedu, nie mielibyśmy tych odsetek.

Ubóstwo.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-unemployment.jpg

Największym kreatorem ubóstwa na Świecie jest Rezerwa Federalna. Nasze pieniądze są warte prawie 100 razy mniej od czasu utworzenia Rezerwy Federalnej.

Nie o pieniądze. O kontrolę.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-control.jpg

Fed nigdy nie zajmował się zarabianiem pieniędzy. Ludzie, którzy są właścicielami Fedu, mają tyle pieniędzy, ile kiedykolwiek mogli potrzebować. Chodzi o kontrolę, a oni kontrolują nas poprzez pieniądze.

Przewodniczący potężniejszy niż prezydent.

C:\Users\Jo\Desktop\blunt-chairman.jpg

Prezes Fed jest znacznie potężniejszy niż prezydent USA. Prezydent może być dyrektorem naczelnym, ale prezes Fed kontroluje, czy Ameryka jest bogata czy biedna, bez żadnego nadzoru.

Największy oszustwo na Świecie.

Krótko mówiąc, Fed jest największym oszustwem, z jakim zmaga się Świat. Spojrzenie na historię i obecne działania Fedu ujawni prawdziwe zamiary i prawdziwy stopień zdrady, w jakiej znajduje się taki gmach.

„Gdyby wszystkie kredyty bankowe zostały spłacone, nikt nie mógłby mieć depozytu bankowego i nie byłoby dolara monety ani waluty w obiegu. To zdumiewająca myśl. Jesteśmy całkowicie zależni od banków komercyjnych. Ktoś musi pożyczyć każdego dolara w obiegu, gotówkę lub kredyt. Jeśli banki tworzą obfite syntetyczne pieniądze, jesteśmy zamożni; jeśli nie, głodujemy. Jesteśmy całkowicie bez stałego systemu pieniężnego. Kiedy w pełni rozumie się ten obraz, tragiczna absurdalność naszej beznadziejnej sytuacji jest niemal niewiarygodna – ale tak właśnie jest.”

Irving Fisher

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

Oryginał: Federal Reserve Guide (Quinton Figueroa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *