Chemtrials

(Geoinżynieria toksycznego nieba.)

 
CHEMTRAILS: katastrofa planetarna stworzona przez geoinżynierię.

Planeta Ziemia była oblegana przez wiele różnorodnych eksperymentów naukowych w ciągu ostatnich stu lat. Skok kwantowy w nauce stosowanej i technologii „przyspieszył” dosłowną eksplozję ściśle tajnych operacji przeprowadzanych w atmosferze, na całej powierzchni planety, a także głęboko w skorupie ziemskiej. Jednak żaden nie zbliża się do stopnia całodobowych szkód wyrządzanych biosferze, jak sponsorowany przez DARPA program geoinżynierii.

Tylko jeden element tego tajnego programu geoinżynieryjnego jest znany jako chemtrails. Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o smugach chemicznych, nie należy ich mylić z smugami kondensacyjnymi, które są normalnymi oparami spalin wyrzucanymi z silników odrzutowych podczas lotu. Oto zdjęcia licznych chemtrails właśnie ułożonych przez specjalne odrzutowce wyposażone do wykonania tej pracy:

 

Chemtrails systematycznie niszczą globalne środowisko.

Geoinżynieria systematycznie przesuwa planetę poza punkty bez powrotu, szczególnie ze względu na zbieżność kilku destrukcyjnych paradygmatów energetycznych, które funkcjonują od wielu dziesięcioleci.

Każdy czytelnik tego artykułu musi zrozumieć, że jeśli chodzi o całkowite zniszczenie ludzkiego siedliska, geoinżynieria króluje w swoim potencjale, aby uczynić planetę niezdatną do życia… wszelkiego życia – ludzkiego, zwierzęcego i roślinnego. Geoinżynieria ma tak wiele różnych aspektów, z których każdy jest niezwykle szkodliwy dla wszystkich poziomów ziemskiej atmosfery, całego środowiska powierzchniowego, a także podziemnej geologii i oceanów świata.

 

Czym dokładnie jest chemtrail? Jakie toksyczne chemikalia na nas rozpylają?

 

„Termin chemtrail jest kombinacją słów „chemiczny” i „ślad”, podobnie jak smuga kondensacyjna jest skróceniem „śladu kondensacji”. Termin ten nie odnosi się do innych form oprysków z powietrza, takich jak opryski rolnicze („opylanie upraw”), rozsiewanie chmur, pisanie na niebie lub gaszenie pożarów z powietrza. Termin ten odnosi się konkretnie do śladów powietrznych… spowodowanych systematycznym uwalnianiem się na dużych wysokościach substancji chemicznych, których nie ma w zwykłych smugach, co skutkuje pojawieniem się charakterystycznych śladów na niebie.

„Chemtrail… ślady pozostawione przez samoloty to środki chemiczne lub biologiczne celowo rozpylane na dużych wysokościach w celach nieujawnionych ogółowi społeczeństwa i kierowanych przez różnych urzędników państwowych.

„…istnienie smug chemicznych… zjawiska jako strumienie, które utrzymują się przez wiele godzin i które z ich krzyżującymi się, podobnymi do siatki lub równoległymi pasami, w końcu mieszają się, tworząc duże chmury. Zwolennicy widzą obecność widocznych widm kolorów w strumieniach, niezwykłe skupienia śladów nieba w jednym obszarze lub utrzymujące się ślady pozostawione przez nieoznakowane lub wojskowe samoloty lecące na nietypowych wysokościach lub lokalizacjach jako znaczniki smug chemicznych.

 

W celu pogłębienia dyskusji oddam się ekspertom, którzy w największym możliwym stopniu przeanalizowali naukowo chemtrails. Ich wyjaśnienie jest tak dobre, jak to tylko możliwe: GeoEngineering Watch

 

Jeśli chodzi o składniki chemiczne, które zostały znalezione w ich śladzie, tych znanych toksyn nie można już dłużej zaprzeczać.

Oto lista chemikaliów, które są rutynowo rozpowszechniane za pomocą rozpylania chemtrail:

 

C:\Users\Jo\Desktop\Screen-Shot-2013-09-15-at-6.46.46-PM.png

 

„W ciągu ostatniej dekady niezależne testy Chemtrails w całym kraju wykazały niebezpieczny, niezwykle trujący napar, który zawiera: bar, włókno szklane pokryte nano aluminium [znane jako CHAFF], radioaktywny tor, kadm, chrom, nikiel, wysuszona krew, pleśń zarodniki, żółte mikotoksyny grzybowe, dibromek etylenu i włókna polimerowe. Bar można porównać do toksyczności arsenu. Wiadomo, że bar niekorzystnie wpływa na serce. Aluminium ma historię uszkadzania funkcji mózgu. Niezależni badacze i laboratoria nadal pokazują poziomy tych trucizn poza skalą. Kilku „anonimowych” urzędników potwierdziło to ciągłe rozpylanie aerozolu”.

 

W żaden sposób nie chcemy minimalizować nieustannych szkód dla ludzkiego zdrowia na całej planecie, które występują poprzez oddychanie i spożywanie chemikaliów zawartych w chemtrails. Co dobrego mogą przynieść sole baru, tlenek glinu, odparowana rtęć, stront 90 lub radioaktywny tor rozpylony na całym świecie? Jasne jest, że niezwykle szkodliwe skutki dla zdrowia ludzkiego, jak również dla wszystkich żywych organizmów, są oczywiste.

Jednak celem tego eseju nie jest dalsze ujawnienie ich programu w odniesieniu do inżynierii ludzkiego organizmu. Celem tego artykułu jest raczej obnażenie najgłębszych i fundamentalnych zmian, jakie geoinżynieria wytwarza na planecie i jej atmosferze. Kiedy oba te elementy zostaną trwale zmienione w sposób nieodwracalny, rasa ludzka zostaje następnie skonfrontowana z wydarzeniem na poziomie wymierania (ELE). Ciągły, powolny ruch, podstępny, niezauważony, szkodliwy dla żywych organizmów, ale mimo to ELE.

Geoinżynieria to termin, który obejmuje wysoce zaawansowane formy stosowanej nauki i technologii, różne nowomodne środki chemiczne i materiały syntetyczne, naukowe naginanie rzeczywistości fizycznej, a także zestaw metod inżynierii odwrotnej, które są łączone w celu uzyskania określonych wyników. Ze względu na złożoność tego zasadniczo niebezpiecznego i lekkomyślnego eksperymentu istnieje nieskończona liczba permutacji, które można wykonać w dowolnym czasie i miejscu. W związku z tym liczba możliwości, w których coś pójdzie nie tak, może się zwiększać wykładniczo.

Oczywiście efekt motyla nabiera nowego i dramatycznego znaczenia w kontekście geoinżynierii, ponieważ nic nie dzieje się w próżni na tej naszej niebieskiej kuli. W rzeczywistości, im bardziej społeczność naukowa próbuje zaprojektować pogodę (np. manipulując huraganami i tornadami lub tworząc chmury deszczowe), tym bardziej zachodzi efekt bumerrangu.

 

„Motyl trzepocze gdzieś skrzydłami, a wiatr się zmienia, a ciepły front uderza w zimny front u wybrzeży zachodniej Afryki i zanim się zorientujesz, nadciąga huragan. Zanim ktokolwiek zorientował się, że nadchodzi burza , było już za późno, by zrobić cokolwiek, poza zamknięciem włazów i kontrolowaniem uszkodzeń”.

― Karen Marie Moning, Ciemna gorączka

 

Smugi kondensacyjne & Smugi chemiczne

Dla tych, którzy nigdy nie widzieli rzeczywistych aerozoli wyrzucanych ze specjalnie wyposażonych samolotów, przedstawiam kilka zdjęć. Chce tylko podkreślić, że ta globalna operacja chemtrail jest z pewnością „trochę bardziej” konsekwencją niż motyl bijący skrzydłami w Brazylii czy Botswanie.

 

Częstotliwości generowane przez HAARP przenoszone przez niebo pełne chemtrailów.

Gwałtowna proliferacja rozpylania smug chemicznych w ciągu ostatnich kilku lat znacznie zwiększyła możliwości rozpowszechniania częstotliwości w „nowej” atmosferze, która jest obecnie projektowana. Częstotliwości te mają przynieść szereg różnych skutków, z których najważniejszym jest spowolnienie zjawiska globalnego ocieplenia, które obecnie manifestuje się na całym świecie.

 

Z powodu tak niefortunnych prób wywołania tak drastycznych zmian we wzorcach pogodowych, które zostały ustalone przez wieki, teraz widzimy suszę, w której kiedyś było dużo deszczu. I monsuny tam, gdzie była susza.

 

Na przykład w północnej Kalifornii i Oregonie od sześciu miesięcy nie ma deszczu. Lasy na tym terenie dosłownie umierają z powodu braku wody i w konsekwencji ich osłabienia, co czyni je podatnymi na zarazy i choroby.

Podobnie istnieją obszary na południowym wschodzie, takie jak Floryda i Południowa Georgia, które właśnie przeżyły swój pierwszy sezon monsunowy we współczesnej historii. Dynamika meteorologiczna dla obu tych radykalnych zmian jest bezpośrednio spowodowana geoinżynierią.

W rzeczywistości, chociaż jest to bardzo skomplikowana historia, a czasami wręcz niewiarygodna, zgromadzono rozstrzygające dowody na to, że modele pogodowe na całym świecie są dramatycznie zmieniane przez tę niezwykle krótkowzroczną inżynierię atmosfery. Nieuniknione szkody uboczne, toksyczne skutki uboczne i niezamierzone konsekwencje spowodowane przez te wszechobecne chemtrails (i technologie geoinżynieryjne) na zawsze niszczą globalne środowisko.

 

Smugi chemiczne – HAARP – Geoinżynieria

Liczne anegdotyczne i kliniczne obserwacje, które następują, są dziełem różnych pracowników służby zdrowia i praktyków, właścicieli domów i gospodyń domowych, biznesmenów i kobiet biznesu, rolników i meteorologów itp. Ponieważ smugi chemiczne wpływają na każdego mieszkańca planety, wielu z nich skatalogowało lub odnotowało najczęstsze niekorzystne skutki zdrowotne, które nieuchronnie wywołują. W rezultacie świat ma obecnie coraz więcej anegdotycznych dowodów, które wyraźnie ilustrują ich głęboki i szkodliwy wpływ na ludzkie życie.

C:\Users\Jo\Desktop\readers-vapour-tra_2335733k-1.jpg

Kiedy niebo jest toksyczne, powietrze, którym oddychamy jest toksyczne, co jest ważniejsze niż czyste powietrze w utrzymaniu dobrego samopoczucia?

Poniżej znajduje się dość wyczerpująca lista objawów związanych z opryskiwaniem chemtrail. Każdy objaw został zidentyfikowany przez różne osoby, które zarejestrowały ich występowanie wraz z pojawieniem się smug chemicznych na ich domach lub firmach. Ta lista została uporządkowana w porządku malejącym, z najczęściej występującymi objawami na początku.

 • Bół głowy
 • Zaćmienie mózgu
 • Uporczywy kaszel, drapanie w gardle
 • Przekrwienie klatki piersiowej i/lub zatok
 • Zmęczenie
 • Niski poziom energii
 • Obniżona odporność
 • Dezorientacja
 • Trudności ze skupieniem uwagi i koncentracją
 • Zapalenie zatok
 • Dyskomfort/podrażnienie skóry
 • Ból stawów
 • Ból w mięśniach
 • Astmatyka (trudności z oddychaniem)
 • Zawroty głowy
 • Bezsenność
 • Zakłócony sen
 • Utrata pamięci
 • Problemy z oczami (niewyraźne widzenie)
 • Mdłości
 • Problemy z wątrobą
 • Dysfunkcja Gallballera
 • Szum w uszach (odległe dzwonienie w uszach lub wysoki dźwięk po spryskaniu)
 • Ból szyi
 • Ból gardła
 • Objawy alergii
 • Katar sienny poza sezonem
 • Objawy grypopodobne
 • Podatność na przeziębienia
 • Ogólna słabość
 • Lęk
 • Zawroty głowy lub omdlenia
 • Depresja
 • Odkrztuszanie flegmy
 • Kichanie
 • Duszność
 • Zawroty głowy
 • Problemy z gniewem/wściekłością/frustracją
 • Choroba MORGELLONA

 

Każdy z tych objawów jest normalnym zjawiskiem w obszarach na całym świecie, gdzie smugi chemiczne stały się faktem. Dlatego pierwszym pytaniem, które należy sobie zadać, jest to, w jakim stopniu „tuszowanie Chemtrial” odbywa się tuż nad nimi.

 

Tuszowanie Chemtrial

Rządy świata pozwalają na bezwzględne kładzenie smug chemicznych, które zakrywają niebo wszędzie tam, gdzie zostaną spryskane, a następnie wprost okłamują niczego niepodejrzewającą opinię publiczną, mówiąc, że są to zwykłe smugi kondensacyjne i jakoś uchodzi im to na sucho z powodu ich skoordynowanej zmowy z mediami głównego nurtu.

Czy możesz sobie wyobrazić, że istnieją obecnie ustalone przez FAA wzorce lotów, w których wiele samolotów latających w kółko, pozostawiając za sobą wydech odrzutowy.

*FFA – Feldflieger Abteilung – polowy oddział lotniczy – jednostki liniowe lotnictwa niemieckiego Luftstreitkräfte na początku I wojny światowej. Pierwsza jednostka tego typu została utworzona w 1912 roku, była to Feldflieger-Abteilung 1 dysponujące czterema samolotami, 21 oficerami i 306 szeregowymi.

Innymi słowy, chcieliby, abyśmy uwierzyli, że poniższe zdjęcie jest jedynie migawką codziennej aktywności smug.

C:\Users\Jo\Desktop\military_01-2-2.jpg

Chcieliby również, abyśmy uwierzyli, że poniższe zdjęcie uchwyciło regularne smugi kondensacyjne wyrzucane przez przeciętne odrzutowce pasażerskie?!

Nawet jeśli lokalizacja nie znajduje się w pobliżu dużego lotniska… lub jakiegokolwiek lotniska.

C:\Users\Jo\Desktop\image-197908-galleryv9-exlz-2-1.jpg

 

Czy masy ludzi naprawdę są tak uzależnione od oszustwa?

Jak długo ludzie na całym świecie pozwolą swoim rządom zwodzić ich tak przejrzystymi kłamstwami? Zwłaszcza, gdy spisek dotyczy nieustannego i wszechobecnego blokowania żywotnych i niezbędnych promieni słonecznych na całym świecie.

Na kogo z nas nie ma negatywnego wpływu taki nieprzemyślany i błędny program geoinżynierii?

Czy jest gdzieś rolnik, który nie chciałby wiedzieć, że ich niebo nad głową jest przesiąknięte chemikaliami, które mają blokować słońce? Nazywają tę technikę zarządzaniem promieniowaniem słonecznym. Nawiasem mówiąc, niektóre z tych chemikaliów spadających z powrotem na ziemię są wręcz toksyczne. Co ma zrobić certyfikowany rolnik ekologiczny w tak niemożliwej sytuacji?

Co powiesz na pogodynki i pogodynki? Jak długo będą mogli przedstawiać swoim odbiorcom przewidywalne niedokładne prognozy pogody. Jak mogą przewidzieć pogodę w świetle oczywistego i ogromnego wpływu smug chemicznych na lokalne wzorce pogodowe na całej planecie? Jak bardzo inna działalność człowieka zależy od dokładnej prognozy pogody zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i zdrowia?

Ta lista osób i instytucji, na które globalny program chemtrail ma negatywny wpływ, jest oczywiście bardzo długa, jeśli nie nieskończona. W końcu słońce wpływa na biosferę planety bardziej niż cokolwiek innego. Próba kontrolowania pierwotnych sił słońca to nie tylko szczyt głupoty; gwarantuje również odwrotny skutek, jak wiele innych zwariowanych schematów, które wykluły się w ramach przestarzałych i fundamentalnie wadliwych paradygmatów naukowych, które są nadal w użyciu.

Nie trzeba być naukowcem zajmującym się rakietami, aby łatwo zrozumieć, że nieustanne rozpylanie smug chemicznych, takie jak ta na zdjęciu poniżej, ostatecznie spowoduje katastrofalne niezamierzone konsekwencje, szkody uboczne i toksyczne skutki uboczne, często kiedy, gdzie i jak najmniej się ich spodziewa.

C:\Users\Jo\Desktop\201202142231425a4-2.jpg

Trwający spisek milczenia…

… jest równie ogłuszający, jak spisek oszustwa ma przytłaczający zakres, lekkomyślny w jego realizacji i szokujący z powodu całkowitego braku sumienia i integralności intelektualnej.

 

Zespół Chemtrail został wreszcie rozpoznany w alternatywnej dziedzinie zdrowia.

Poprzednia lista typowych objawów była od lat zgłaszana przez wielu członków społeczności anty-Chemtrail, którzy rozpoznali wzorce między opryskiwaniem chemtrail a występowaniem objawów. W związku z tym z dużym naciskiem podkreślono jedną kwestię:

Im więcej smug chemicznych pojawia się nad głową, tym gorsze są te objawy. Podobnie, im dłużej smugi chemiczne utrzymują się, tym dłużej odczuwane są te same objawy.

Kiedy dana osoba doświadcza dowolnej liczby objawów chemtrail, należy teraz zbadać możliwość wystąpienia zespołu Chemtrail. W tej chwili nie ma określonego progu ani pewnego standardu, według którego mówi się, że syndrom występuje. Różne preparaty chemtrail są zbyt liczne i często nieznane, aby stworzyć ostateczny zestaw zanieczyszczeń chemicznych, które muszą być obecne, aby stworzyć zespół. Dlatego dopóki nie mamy pełnej współpracy rządu, jesteśmy zmuszeni przyjąć postawę spekulacyjną, opartą na ogromnej ilości niepotwierdzonych dowodów.

Ostatni stan chorobowy na powyższej liście — choroba Morgellons — nie jest objawem; jest to raczej pełnowymiarowy proces chorobowy, który zwykle trwa latami, aby zamanifestować się w najpoważniejszej postaci. W rzeczywistości istnieją strony internetowe poświęcone wyłącznie badaniu i leczeniu choroby Morgellons. Niektóre z nich bardzo konkretnie pokazują, w jaki sposób smugi chemiczne wydają się zapewniać niektóre z głównych chemicznych kofaktorów przyczynowych i późniejszego rozwoju tego niezwykle niezwykłego i nieodgadnionego zespołu wielu infekcji.

Oto kolejna lista znana jako „Wielka 4”, którą jedna strona internetowa opublikowała dla osób z wysokim ryzykiem następujących schorzeń: (GlobalSkyWatch.com)

C:\Users\Jo\Desktop\Screen-Shot-2013-12-22-at-4.02.24-PM.png

(tętniaki – zawały – ataki serca – rak)

 

Pojedynczym największym kofaktorem jest stan BIOTERENU.

Kofaktory – związki chemiczne, które są potrzebne enzymom do katalizowania konkretnych reakcji chemicznych. Apoenzym i kofaktor tworzą katalitycznie aktywny enzym, nazywany holoenzymem. Kofaktory można podzielić na: • grupy prostetyczne – silnie, kowalencyjnie związane z apoenzymami • koenzymy – luźno, niekowalencyjnie związane.

Ponieważ praktycznie każdy mieszkaniec planety Ziemia jest obecnie narażony w pewnym stopniu na toksyny i zanieczyszczenia chemtrail, ważne jest, aby podkreślić, że ci z najczystszym bioterenem najmniej cierpią na wyżej wymienione objawy. Czym dokładnie jest bioteren?

Bez wchodzenia w naukowe wyjaśnienie bioterenu, wystarczy powiedzieć, że im czystsze jest ciało, tym mniej prawdopodobne jest, że mikroorganizmy chorobotwórcze zadomowią się w przewodzie pokarmowym lub gdzie indziej. Przez czystość rozumiemy krew, limfę, tkanki i organy itp. Innymi słowy, mniej chemikaliów, toksyn, zanieczyszczeń, trucizn, insektycydów, fungicydów, herbicydów, nawozów chemicznych, metali ciężkich, dodatków do żywności, barwników do żywności , zaróbki itp., które koncentrują się w naszych różnych narządach i tkankach, tym mniej prawdopodobne jest, że złe robaki zamieszkają.

Pojawił się jednak problem polegający na tym, że typowe środowisko życia jest obecnie przesycone większą niż kiedykolwiek zanieczyszczeniami chemicznymi, radioaktywnymi i elektrycznymi. Stale rosnące obciążenia toksyczne obecnie przytłaczają ścieżki detoksykacji osób, które nie prowadzą zdrowego stylu życia. Dlatego też osoby z osłabionym układem odpornościowym, zdegradowanym przewodem pokarmowym, przeciążoną wątrobą/pęcherzykiem żółciowym i innymi osłabionymi narządami muszą podejmować celowe inicjatywy naprawcze. Te środki kompensacyjne mogą obejmować regularne płukanie pęcherzyka żółciowego i płukanie wątroby, a także płukanie nerek i płukanie okrężnicy.

 

Chemtrails znacząco przyczyniają się do tworzenia chemicznego garnka na planecie Ziemia.

W tym tkwi prawdziwe niebezpieczeństwo związane z ciągłym atakiem toksyn i chemikaliów chemtrail, które spadają na Ziemię w postaci deszczu i ruchu powietrza. W zależności od regularności chemtrailingu na danym obszarze, różne koktajle chemiczne, które są upuszczane na populacje poniżej, będą musiały zostać poddane detoksykacji. Ciało ludzkie jest zaprojektowane do przetwarzania i pozbycia się tych chemikaliów, ale tylko wtedy, gdy podstawowe narządy detoksykacyjne funkcjonują prawidłowo.

Wątroba i przewód pokarmowy, układ limfatyczny i skóra są najważniejsze w podtrzymywaniu skutecznego i dokładnego codziennego procesu detoksykacji. Jeśli którykolwiek z nich działa na poziomie poniżej normy, gdzieś w ciele pojawi się nierównowaga. Jeśli pozwolono się ropieć przez lata, mogą rozwinąć się poważne choroby, takie jak Morgellons lub zespół hipertoksyczności. Dlatego tak ważne jest, aby w miarę możliwości zachować zdrowy tryb życia i dbać o dobre samopoczucie.

Poniżej znajduje się lista niektórych znanych chemikaliów znalezionych w chemtrails. Koktajl Chemtrail to taki, który zawiera podstawowe składniki, takie jak chlorek baru, tlenek glinu, syntetyczne polimery, cząstki bio-nano i dibromek etylenu. Niezależna analiza opadu chemtrail jednoznacznie zidentyfikowała wiele z tych toksycznych chemikaliów:

 • Cząstki tlenku glinu
 • Arsen
 • Bacilli i pleśnie
 • Sole baru
 • Tytaniany baru
 • Kadm
 • Wapń
 • Chrom
 • Osuszone ludzkie krwinki czerwone
 • Dibromek etylenu
 • Enterobacter Cloacal
 • Enterobacteriaceae
 • Ludzkie białe krwinki-A (enzym restrykcyjny stosowany w laboratoriach badawczych do wycinania i łączenia DNA)
 • Ołów
 • Rtęć
 • Metyloglin
 • Zarodniki pleśni
 • Mykoplazma
 • Włókno szklane pokryte nanoaluminium
 • Trifluorek azotu
 • Znany jako CHAFF)
 • Nikiel
 • Włókna polimerowe
 • Pseudomonas Aeruginosa
 • Pseudomonas Florescens
 • Radioaktywny cez
 • Radioaktywny tor
 • Selen
 • Serratia Marcscens
 • Ostre odłamki tytanu
 • Srebro
 • Streptomyces
 • Stront
 • Cząstki submikronowe (zawierające żywą materię biologiczną)
 • Niezidentyfikowane bakterie
 • Uran
 • Żółte mikotoksyny grzybicze

Oczywiście najbardziej logiczne pytanie dotyczące tej niesmacznej listy szkodliwych składników brzmi: „Dlaczego w tej mieszance jest tak wiele znanych toksyn?”

Dokładniej mówiąc, szczególnie niepokojąca jest przewaga soli baru (chlorku baru) i tlenku glinu (tlenku glinu), o których mówi się, że występują w największym stężeniu w chemtrails. Czemu? Ponieważ dobrze wiadomo, że bar zmniejsza i/lub upośledza funkcję odpornościową. Tlenek glinu ma swoje własne problemy, zwłaszcza gdy jest wdychany w określonych stężeniach przez dłuższy czas. Glin, w jakiejkolwiek postaci, nie jest łatwy do detoksykacji przez organizm, zwłaszcza gdy znajduje się w płucach.

 

Chemtrails stanowią kwintesencję podejścia farmaceutycznego geoinżynierów, którzy słabo próbują sprostać wyzwaniu globalnego ocieplenia.

Wielu z nas w ruchu medycyny alternatywnej i holistycznej intuicyjnie wie, że zawsze lepiej unikać leków farmaceutycznych, gdy tylko jest to możliwe. Bardzo powszechne i dobrze znane niepożądane skutki uboczne związane z lekami przyczyniają się do rozpadu bioterenu. Podobnie masowe dawkowanie chemikaliów chemtrail w niebo na całym świecie ma również towarzyszące skutki uboczne dla każdej osoby, która jest na nie narażona. Podobnie te same chemikalia powoli degradują środowisko życia, w którym rozpylane są smugi chemiczne.

Na zasadzie analogii, różne techniki geoinżynieryjne mają ten sam negatywny wpływ na środowisko. Z powodu nieustannego spryskiwania nieba na całym świecie, środowisko planetarne również osiągnie poważny punkt przełomowy. Ta forma rażącej nadmiernej kompensacji w postaci chemtrailingu modyfikacji pogody nie może – zakończyć się dobrze, więc błędne i nierozsądne są naukowe zasady leżące u podstaw całego przedsięwzięcia.

W końcu, jak długo niebo na całej planecie może być poddawane tak inwazyjnym procedurom i atakom chemicznym. W końcu nastąpi OGROMNY cios wsteczny. Toksyczne skutki uboczne dla całego życia w biosferze, szkody uboczne w środowisku planetarnym i wiele innych niezamierzonych konsekwencji po prostu przytłoczą Matkę Ziemię. Z pewnością radykalne i głębokie zmiany we wzorcach klimatycznych na świecie są świadectwem tych ewentualności. Podobnie dzieje się z wieloma gwałtownymi i nieprzewidywalnymi zdarzeniami pogodowymi, które w dzisiejszych czasach wydają się skakać nigdzie i wszędzie.

 
Globalna zmiana klimatu: powodująca światową apokalipsę pogodową.

C:\Users\Jo\Desktop\armageddon_1.jpg

Gdy pogoda wpadnie w szał, ludzkie zdrowie zawsze będzie cierpieć. To nie zimno, upał, deszcz czy susza powodują rozprzestrzenianie się chorób w całej społeczności. To zwykle dramatyczne i gwałtowne zmiany temperatury, opadów, ciśnienia, które naprawdę stanowią wyzwanie dla ludzkiego ciała. Różne wewnętrzne monitory, które zapewniają płynne funkcjonowanie organizmu, są odrzucane przez takie meteorologiczne niespodzianki. Dlatego zawsze obserwujemy wzrost liczby zachorowań podczas zmiany pór roku. A w okresach częstych wahań temperatury, ciągłych opadów, sporadycznych silnych wiatrów i innych nietypowych zjawisk pogodowych.

Chemtrailing nieba świata w znacznym stopniu przyczynił się do tej globalnej dynamiki pogody, zaostrzając i tak już zwariowaną pogodę występującą regionalnie. To z kolei sieje spustoszenie w ludzkim układzie odpornościowym, czyniąc organizm znacznie bardziej podatnym na wiele chorób zakaźnych, które w tym nowym tysiącleciu nadal się namnażają. Podobnie opad chemtrail, który nieustannie spada na ludzi i zwierzęta, domy i firmy, ogrody i pola uprawne, jeziora i rzeki, lasy i łąki, itd., nieuchronnie przyczynia się do całkowitego obciążenia ciała, które każda osoba musi przetworzyć.

Ten toksyczny ładunek, jak wiadomo, musi być odpowiednio metabolizowany, aby nie gromadził się w tkance tłuszczowej, gruczołach, układzie krążenia, mózgu, nerkach i innych głównych narządach. Im szybciej i skuteczniej toksyny chemiczne są usuwane przez szlaki detoksykacji organizmu, tym mniej prawdopodobne jest, że spowodują one uszkodzenia. Dlatego bardzo łatwo zrozumieć, że smugi chemiczne stanowią ogromne obciążenie dla planety, zwłaszcza dla wielu narodowych populacji, które są rutynowo spryskiwane tymi chemikaliami do inżynierii atmosferycznej.

Z tego powodu zdecydowanie zaleca się, aby każda osoba przeprowadziła audyt swojej przestrzeni życiowej i określiła, w jaki sposób można zmniejszyć ilość chemikaliów chemtrail w jej przestrzeni życiowej. Najpierw zidentyfikuj różne wektory rozpowszechniania chemicznego; następnie zajmij się każdym, który można rozsądnie kontrolować. Ta taktyka powinna być zastosowana zwłaszcza w przypadku osób z obniżoną odpornością, cierpiących na zespoły wielu infekcji i/lub cierpiących na przewlekłą chorobę zwyrodnieniową. Ty i Twoja rodzina będziecie dzięki temu znacznie szczęśliwsi i zdrowsi.

 

Foto-dokument wyposażenia/aparatu Chemtrail.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

Źródła:

cosmicconvergence.org

-hehealthcoach1.com

-globalskywatch.com

carnicominstitute.org

positivehealth.com

geoengineeringwatch.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *