HAARP + Chemtrials

C:\Users\Jo\Desktop\pobrany plik (2).jpg

 

Krótko o chemtrials.

Innym niepokojącym aspektem geoinżynierii, który idzie w parze z HAARP, jest zjawisko chemtrails, czyli śladów na niebie pozostawionych przez samoloty po celowym rozpylaniu różnych metali ciężkich (w tym aluminium, baru i strontu), grzybów i innych patogenów. Nastąpiło masowe przebudzenie informacji o istnieniu smug chemicznych, ponieważ coraz więcej osób patrzy w górę i zauważa, że ​​niebo zamiast być niebieskie, jest poprzecinane długimi białymi liniami wiszącymi w powietrzu przez długie okresy, które ostatecznie zamieniają się w szarą mgłe. Program chemtrail, znany również jako Project Cloverleaf, jest podzielony na przedziały; nawet sami piloci nie mają pojęcia, dlaczego faktycznie opryskują. Przez lata rząd zaprzeczał istnieniu smug chemicznych, fałszywie twierdząc, że to tylko smugi kondensacyjne, para wodna wydobywająca się z silników odrzutowych i znikająca po 10 do 20 sekundach. Prawda jest jednak taka, że ​​smugi chemiczne nie wychodzą z silników, ale z dysz nad silnikami, które są zasilane rurkami z wnętrza samolotu. Chemtrails unoszą się w powietrzu godzinami, często zakrywając niebo, blokując słońce i powodując bardzo nienaturalne formacje chmur. Oprócz całkowitego zaprzeczenia, rząd używa wymówek i fałszywej wiedzy o globalnym ociepleniu, aby usprawiedliwić opryski.

 

C:\Users\Jo\Desktop\pobrany plik (1).jpg

 

Cele geoinżynierii / Chemtrails.

Jakie są cele chemtrails? Istnieje kilka. Po pierwsze, podobnie jak w przypadku innych planów depopulacji, takich jak stosowanie szczepionek, fluoru i aspartamu, celem jest stopniowe zatruwanie mas, ale robienie tego tak powoli, że nikt nie jest w stanie rozpoznać prawdziwej przyczyny. Ludziom trudniej jest wyleczyć swoje choroby i powstrzymać sprawców, jeśli nie znają źródła swoich chorób. Rozpylanie aerozolu jest szczególnie skuteczne, ponieważ każdy musi oddychać, a gdy jest rozpylany nad głową w danym obszarze, ludzie nie mogą łatwo uciec i są zasadniczo zmuszeni do spożycia toksycznych cząstek. Chodzi o to, aby ludzie byli chorzy, bezpłodni i uwięzieni w trybie przetrwania, w którym są tak skupieni na przetrwaniu, że mają niewiele energii, aby zbadać, co się dzieje i stawić skuteczny opór.

 

Monsanto i GMO odporne na aluminium.

Po drugie, duże korporacje biotechnologiczne czerpią zyski z oprysków. Kiedy smugi chemiczne spadają na Ziemię, lądują w glebie i podnoszą jej pH, czyniąc ją zbyt zasadową i nie mogącą utrzymać upraw. Monsanto opracowuje rośliny odporne na aluminium, aby zmonopolizować rynek, wymusić wycofanie upraw ekologicznych i zachęcić wszystkich do kupowania nasion genetycznie zmodyfikowanych (GM). Te „terminatorowe” nasiona nie produkują dalszych nasion po zasianiu, więc rolnicy muszą co roku kupować nasiona od Monsanto.

 

Kontrola umysłu i kontrola pogody.

Po trzecie, HAARP i chemtrails współpracują ze sobą w programie „nawożenia żelazem”, w którym samoloty specjalnie zrzucają do mórz miliony ton żelaza i baru, co zmienia ich skład. HAARP następnie magnetyzuje te metale w wodzie, tworząc systemy wysokiego i niskiego ciśnienia, co pozwala mu kontrolować pogodę i dowolnie tworzyć burze i powodzie. Podobnie inne cząsteczki znajdujące się w koktajlach chemtrail mogą umożliwiać HAARP manipulowanie naszymi myślami poprzez energetyzowanie inaczej nieprzewodzącego powietrza, którym oddychamy, więc HAARP jest również bronią kontroli umysłu.

 

Blokowanie słońca.

Po czwarte, w naszym Słońcu zachodzi obecnie ogromna aktywność, zwłaszcza duże rozbłyski słoneczne. W naszym Układzie Słonecznym i galaktyce zachodzą wielkie zmiany, które mogą aktywować nasze DNA i napędzać nas do przodu w naszej ewolucji. Kontrolerzy obawiają się globalnego przebudzenia i desperacko chcą utrzymać planetę w uścisku, więc wyrzucają te toksyczne cząsteczki metalu do stratosfery, aby działały jak tarcza, blokowały promienie słoneczne i utrudniały aktywację naszego DNA.

 

Projekcja hologramu (Projekt Bluebeam).

Po piąte, metale zalegające w stratosferze stanowią lepsze tło kompozycyjne dla projekcji hologramów. Niektórzy czytelnicy mogą wiedzieć o Projekcie Bluebeam, planie sfingowania inwazji obcych lub powtórnego przyjścia Chrystusa poprzez projekcję gigantycznego i bardzo realistycznego hologramu na niebie. Pomysł polega na tym, że w takiej sytuacji ludzie byliby tak przerażeni lub podekscytowani, że chętnie oddaliby swoją władzę światowemu rządowi, który twierdziłby, że ich prowadzi lub chroni. Geoinżynieria, HAARP, Chemtrails i promieniowanie jądrowe to ogromny obszar tematyczny, w którym należy się kształcić. Aby uzyskać więcej informacji odwiedzaj moją stronę a ja postaram się dodawać nowy materiał tak często jak będę miał na to czas.

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich części ciemnej agendy NWO, jeśli chcemy coś z tym zrobić, musimy zacząć od zaakceptowania, że to się dzieje, zamiast zaprzeczać. Niebo nie jest takie samo; gleba nie jest taka sama; nasze jedzenie i woda to nie to samo. Na szczęście istnieją rozwiązania.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

 

(thefreedomarticles)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *