Żywe organizmy w szczepionce?

Dr. Carrie Madej ujawnia mackowy samoświadomy organizm (również samoskładające się nanoboty i nanolipidy) w fiolkach ze szczepionkami Moderna, Johnson & Johnson, prawdopodobnie połączony z „modelowym organizmem” Hydry Vulgaris i projektem genomu ludzkiego.

C:\Users\Jo\Desktop\pobrany plik.jpg

W programie Critical Thinking with Dr. P i Dr. T 30 września 2021 r., Dr Carrie Madej omawia (z Dr. Larrym Palevsky i Dr. Christiane Northrup) to, co znalazła pod mikroskopem w kilku fiolkach szczepionek Moderna and Johnson and Johnson i ujawnia przerażające odkrycie bardzo dziwnego i pozornie samoświadomego organizmu, zidentyfikowanego prawdopodobnie jako Hydra Vulgaris.

C:\Users\Jo\Desktop\hydra-3.jpeg

(Hydra Vulgaris, zdjęcie z projektu Hydra 2.0 Genome Project.)

Odkrycia Dr. Carrie zostały po raz pierwszy omówione anonimowo między innymi z następującymi zdjęciami:

C:\Users\Jo\Desktop\SDSDS.jpg

Zostało to dodatkowo zobrazowane na Stew Peters Show 29 września 2021 r.:

C:\Users\Jo\Desktop\Carrie-Tentacles-Stew.png

(Zdjęcie organizmu z mackami od Dr. Carrie Madej pokazane na pokazie Stew Peters, 29 września 2021 r.)

 

Zagłębiając się dalej w te informacje w Internecie, odkryła, że Hydra Vulgaris jest postrzegana jako jeden z 6 „organizmów modelowych” przez Human Genome Project i jest badana na Uniwersytecie Davis na wydziale biologii na poziomie sekwencji genów, dla jego niezwykłe właściwości regeneracji i odnowy oraz pozornej nieśmiertelności.

 

„Nieśmiertelna” Hydra

C:\Users\Jo\Desktop\image-1.png

Życie wieczne. Dla ludzi to fantazja zaczerpnięta z science fiction, ale dla Hydry (Hydra vulgaris), małego bezkręgowca słodkowodnego, to rzeczywistość. Te organizmy, które wyglądają jak miniaturowe, mięsiste palmy z kołyszącymi się liśćmi macek, mogą pochwalić się komórkami macierzystymi, które istnieją w ciągłym stanie odnowy i wydają się posiadać w swoim kodzie genomowym klucz do biologicznej nieśmiertelności. Co 20 dni cały organizm odnawia się sam.

 

„O ile wiemy, nie starzeje się ani nie umiera” – mówi adiunkt Celina Juliano z Wydziału Biologii Molekularnej i Komórkowej. „Możesz wyciąć małe kawałki ze zwierzęcia, a ono odrośnie, a może najbardziej niesamowite jest to, że możesz rozdzielić zwierzę na pojedyncze komórki, wymieszać je wszystkie, włożyć z powrotem w kulkę i nowa Hydra po prostu z tego wyrośnie”.

 

Hydra jest praktycznie nieśmiertelna w środowisku laboratoryjnym. Ich wyjątkowe zdolności sprawiają, że idealnie nadają się do studiów nad leczeniem i starzeniem się. Odrodzenie Hydry odnotował w 1744 roku przyrodnik Abraham Trembley. Prawie trzy wieki później niesamowite możliwości tego zwierzęcia pozostają tajemnicą. Juliano ma nadzieję, że uda mu się rozwiązać niektóre z tych niekończących się pytań i uczynić Hydrę modelowym organizmem do badań regeneracyjnych.

 

„Jeśli ty lub ja doznaliśmy obrażeń, powiedzmy, że odcięto nam ręce, istnieje specjalny program genetyczny, który jest aktywowany i jest wymagany do wygojenia rany, ale ręka nie odrasta” – mówi Juliano. „Ten sam program genetyczny jest aktywowany po urazie w całym królestwie zwierząt, ale w niektórych przypadkach zamiast wywoływać blizny, wyzwala regenerację, a tym samym zastępuje brakującą część ciała”.

 

Juliano i jej koledzy skrupulatnie przeprowadzili projekt sekwencjonowania pojedynczych komórek na Hydrze, definiując dokładne geny wyrażane w każdym typie komórki. Opracowują narzędzia, które pomogą im lepiej kontrolować tę ekspresję genów.

Wraz z postępem technologii naukowcy i badacze z UC Davis zyskują bezprecedensowe możliwości poznania życiowych machinacji. Z pomocą organizmów modelowych ujawnią przyczyny choroby i naświetlą potencjalne ścieżki leczenia i profilaktyki.

Nasi malutcy krewni w królestwie zwierząt wnoszą ogromny wkład w badania naukowe i pomagają nam odpowiadać na największe pytania dotyczące życia.

 

Okazuje się, że Narodowy Instytut Badań nad Genomem ma cały projekt poświęcony temu organizmowi zatytułowany Hydra 2.0 Genome Project Portal i kilka uniwersytetów zaangażowanych w badanie tego organizmu, którego szczep został stworzony z pojedynczego polipa pobranego od Japończyka.

C:\Users\Jo\Desktop\image.png

Uniwersytet Kalifornijski w Davis otrzymał w 2018 r. grant w wysokości 1,5 miliona dolarów z programu EDGE National Science Foundation (Enabling Discovery Through Genomic Tools) na dalsze badania Hydry Vulgaris i sondowanie jej sekwencji genów i sieci neuronowych (stworzenie nie ma mózgu, sieci neuronowych) badając jego unikalną regenerację neuronów.

Dr Madej wspomina również, że odkryła, iż stułbia zwyczajna jest badana w badaniach nad rakiem pod kątem wykorzystania mRNA do dostarczania leków wraz ze złotymi nanorobotami i nanocząsteczkami złota pokrytymi DNA.

Wyraźnie mówi, że otwiera to nowe pole dociekań dla wszystkich poważnych badaczy dotyczących tego, w jaki sposób te organizmy są wykorzystywane i badane w Projekcie Genomu Ludzkiego, ich powiązań z projektem transhumanizmu Humans 2.0 oraz ich implikacji dla trwającej obecnie konwersji człowieka, biologia w biologię transludzką – projekt transformacji człowieka bez zgody, który naprawdę powinien zostać nazwany poważną naukową zbrodnią przeciwko ludzkości.

Ta ostatnia, jak zauważa Dr. Christiane Northrup, jest czymś, co trwało przez długi czas przez aerozole, wodę, szlaki chemiczne: prawdopodobnie wszyscy mamy te i inne organizmy, mówi – zarówno rzeczywiste organizmy biologiczne, jak i pasożyty w skali mikropoziom, jak również biologia syntetyczna z włóknami AI lub nanorurek węglowych, włókien Morgellonów – w naszych ciałach i wszyscy musimy pracować nad usunięciem tych pasożytów z naszych ciał. Wspomina o protokołach detoksykacji z Gene Decode (Blessed 2 Teach) i kąpielach z lucerny w celu wyciągnięcia organizmów.

Warto zauważyć, że Carnicom Disclosure Project od ponad dwudziestu lat ujawnia odkrycia intencji transhumanizmu z aerozoli – czego dowodem są włókna Morgellons, dziwne bakterie syn-bio oraz nanocząstki i nanobiologia znaleziona w wodzie deszczowej, glebie, krwi, moczu, tkankach , a potwierdzenie tego, co sugeruje Dr. Northrup, można znaleźć w raportach i artykułach Clifforda Carnicom.

Inne mikroorganizmy zostały znalezione wcześniej w szczepionkach Moderna i Pfizer, w szczególności Trympanosoma Cruzi.

 

Wielkim pytaniem jest oczywiście teraz, jak wylicza Dr. Palevsky: w jaki sposób „organizm modelowy” dostaje się do szczepionki, ile muszą cierpieć zaszczepieni, zanim naukowcy z rządu i uniwersytetów podejmą kroki, by same zbadać szczepionki pod mikroskopem i jak zanieczyszczona musi być szczepionka, zanim zostanie wycofana z rynku?

Bardzo źli aktorzy z bardzo mrocznymi intencjami transhumanistycznymi najwyraźniej eksperymentują na przerażającą skalę z tymi szczepionkami, podobnie jak historia uczy nas innych maniakalnych eksperymentatorów i kontrolujących despotów w przeszłości; głównym celem jest teraz, jak można je powstrzymać – i jak te informacje mogą dotrzeć do świata?

Biorąc pod uwagę finansowanie Moderny przez DARPA, należy zauważyć, że ta szczepionka jest wyraźnie projektem eksperymentów z bronią biologiczną wojskową, z, jak ustalono, całkowitym brakiem kontroli badań, brakiem badań klinicznych, brakiem ujawnienia składników szczepionek – obecnie znalezionych przez wielu naukowców są niezwykle niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia, naładowane nanometalami, grafenem, lipidami PEG, samoorganizującymi się nanotechnologiami, rozkwitającą nanotechnologią, a teraz także pasożytami i mikroorganizmami, oprócz podstawowego profilu broni biologicznej polegającej na wbijaniu mRNA do komórek w celu sprowokowania produkcji patogenne białka kolców. W bazach danych VAERS liczba zgonów i obrażeń poszczepiennych wciąż rośnie – a powód jest teraz jasny, biorąc pod uwagę to, czego się dowiadujemy, zostało umieszczone w tych zabójczych szczepionkach. Dr Northrup niedawno nazwał te szczepionki „bronią morderstwa” i nie wydaje się to przesadą.

 

Inne pasożyty powiązane z krwią zaszczepionych osób.

Znaczącym odkryciem, którego dokonano ostatnio, jest to, że pasożyty – te same pasożyty zidentyfikowane w szczepionkach – zostały znalezione we krwi zaszczepionych osób.

C:\Users\Jo\Desktop\Pfizer-Parasite.png

(Trypanosoma Cruzi, znaleziona w szczepionce firmy Pfizer.)

Pasożyt Trympanosoma Cruzi znaleziony w szczepionce Pfizer-BioNTech przez zespół naukowców, został znaleziony we krwi zaszczepionej osoby, która odnotowała swoje niepożądane reakcje w bazie danych CDC VAERS oraz w kilku innych zarejestrowanych w żółtej karcie MHRA bazy danych. Pasożyty te są powiązane z chorobami serca – o czym rzeczywiście donoszą tysiące osób, które zażyły Pfizer i inne szczepionki.

 

Zakrzepy krwi: Dr. Young

C:\Users\Jo\Desktop\image-2.png

W wiadomościach z ostatniej chwili (2 października 2021 r.) Dr. Young opublikował dwa nowe mikrofotografie w swoim podstawowym artykule dotyczącym elektronowej mikroskopii skaningowej, pokazujące obecność grafenu i pasożytów w skrzepach krwi znalezionych w zaschniętej krwi zaszczepionego osobnika.

 

Nanolipidy i fluorescencja znalezione w szczepionce Johnsona i Johnsona; Mikrostwór z mackami znaleziony w szczepionce Moderna.

Opisy Dr. Carrie Madej swoich odkryć z pokazu Stew Peters z 29 września ujawniają, że szczepionka Johnsona i Johnsona, rzekomo wirusowa szczepionka wektorowa, a nie szczepionka mRNA, taka jak szczepionki Pfizer i Moderna, również zawierają alergenne tłuszcze. lipidy i tłusty PEG (glikol polietylenowy), jak ilustrują jej zdjęcia tego, co znalazła pod mikroskopem optycznym.

Ponadto, mówi, że znalazła wszelkiego rodzaju jasne i żywe kolory wyłaniające się z kropli szczepionki na jej płytce, które w rozmowie z nanotechnologami i inżynierami biotechnologicznymi odkryła jako nadprzewodzące nanocząstki rozkwitające po aktywacji białym światłem (w które mikroskop jest wyposażony) i prawdopodobnie jest związany z systemami komputerowymi do wstrzykiwania – z rodzaju, który, jak przypuszcza się, tworzy nanobioczujniki, które rzeczywiście są częścią udokumentowanych transhumanistycznych, biocyfrowych planów dla ludzkości, które opublikowali zwolennicy transhumanizmu.

Opisuje również w tej rozmowie mikroorganizm z mackami i przylepnymi stopami przedstawionymi powyżej i zidentyfikowany wstępnie jako Hydra Vulgaris.

 

Dr Madej donosi, że płacze nad tymi odkryciami i mówi, że to, co ujawnia cała ta mikroskopia w połączeniu ze śmiercią i obrażeniami poszczepiennymi, jest bardzo mrocznym, szkodliwym zamiarem wtargnięcia sztucznej inteligencji do ludzkiego ciała przez przemysł farmaceutyczny i wojskowy, i nikt nie powinien pozwalać, by trwało to dalej.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

(everydayconcerned.net)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *