Kim są „BIAŁE KAPELUSZE?”

C:\Users\Jo\Desktop\anonymnoussoldier.jpg

 

„White Hats” to alegoryczne odniesienie do „dobrych facetów” zaczerpnięte z tradycji amerykańskiego kina, w którym dobrzy kowboje zawsze nosili białe kapelusze a źli nosili czarne kapelusze.

Pseudonim ten jest używany w odniesieniu do tajnej grupy personelu rządowego i agencji pracującej w imieniu ludzi, w odniesieniu do kabała od późnych lat dziewięćdziesiątych. Pochodzi z listów pisanych przez osobę znaną wówczas jako „the Dove” (Gołębica), która zaczęła upubliczniać tajne prawo znane jako NESARA, swoje źródła określała jako „białe kapelusze” . NESARA było prawdziwym prawem stworzonym w wyniku procesu sądowego przegranego przez rząd USA i banki w 1993 roku i właśnie NESARA miała rozwiązać ten problem prawny. Specjalny zespół personelu Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych otrzymał zadanie wdrożenia go, a ich wysiłki ostatecznie zakończyły się ogłoszeniem projektu we wrześniu 2001 roku. George Bush pociągnął za sznurki, upewniając się, że grupa ta zostanie zamordowana i wdrożenie zostanie wstrzymane.

Zespół wdrożeniowy został ustawiony tak, aby został zabity przez umieszczenie ich wszystkich w jednym miejscu w jednym czasie, aby później wdrożyć ustawę -Patriot Act. W ten sposób zorganizowany atak z 09.11.2001 zdołał wyeliminować cały zespół i zatuszować całą jego pracę, wykorzystując ustawę Patriot Act, która została zatwierdzona zaledwie dzień po wydarzeniu 9/11.

Zespół Marynarki Wojennej znajdował się w swoich biurach w Pentagonie, gdy został trafiony przez pocisk manewrujący, przeciwokrętowy, który miał trafić tuż nad linią wody i przebić silnik przed wybuchem. W biurach umieszczono latarnię morską, która miała go prowadzić. Żaden samolot pasażerski nie był zaangażowany.

Wykorzystano World Trade Center w celu wdrożenia NESARA, ponieważ jej wysokiej rangi organizatorzy (Greenspan, Clinton) tak to ustawili. Wszystkie funkcje wdrożeniowe pełniły biura w budynkach World Trade Center (w tym Budynek 7). Kiedy wszyscy tam byli, rano 9 września, zostali zaatakowani przez zamachowców, którzy wymordowali wszystkich związanych z operacją. Następnie wszystkie zaangażowane budynki zostały wyburzone za pomocą wcześniej zainstalowanych ładunków wybuchowych. Ta praca została zlecona zespołom spoza USA, głównie przestępcom i bezdusznym agentom w globalnym aparacie wywiadowczym USA, Izraela i ZSRR.

Tak więc w jeden dzień, 11 września 2001 r., cała pierwotna drużyna „Białych Kapeluszy” została zamordowana, a ich historia wymazana z zapisów.

 

Teraz ich obecne odpowiedniki również nazywamy „Białymi Kapeluszami”. Tym razem zorganizowali się na całym świecie i zaangażowali znacznie więcej ludzi w likwidację tej bandy bezwzględnych przestępców, niż podczas pierwszego procesu z 9/11. Dziś grupa ta jest bardziej tajna, a jej członkowie rekrutują się nie tylko z uczciwych członków stróży prawa, ale członków z pozaświatowych cywilizacji i ludzie z wewnętrznej Ziemi, którzy są tutaj, aby przeciwdziałać mocom i zdolnościom bezdusznych przestępców, których kierownictwo na wysokim szczeblu zawsze pochodziło z Ancharon Alliance, oligarchicznego społeczeństwa galaktycznych przestępców, którzy wykorzystywali Ziemia jako wysypisko dla dusz tych, którzy nie byliby dobrymi dronami na innych światach w ich wielogwiazdowych społeczeństwach.

Białe Kapelusze” to teraz Planetarny Opór. Powszechna wiedza o tym, co wydarzyło się i nadal wydarza się w teraźniejszości, zjednoczyła uczciwych mężczyzn i kobiety w całej Galaktyce, którzy są zdecydowani zakończyć panowanie ciemności, które tak pochłonęły naszą planetę. Te „białe kapelusze” są zbierane nie tylko w imię sprawiedliwości, ale w imię Stwórcy, aby wykorzystać rosnące częstotliwości dla wiecznego Wydarzenia, które na zawsze oczyści tę planetę od zła. Przejście naszego Układu Słonecznego do przestrzeni wyższej energii sprawia, że ​​te postępy miłości i prawdy są teraz możliwe, jak nigdy dotąd.

Czarne kapelusze” są gotowe. Ich czas, ich cel dobiegł końca. Ogromna populacja naszej planety ma teraz wkroczyć w erę powszechnej służby całemu stworzeniu. Nasza genetyka, nasze duchy i nasze dusze zostały wyhodowane i przetestowane, aby zaspokoić potrzeby kochającego światła, które uzdrowi galaktykę i sprowadzi wszystkie jej istoty do pełnego miłości zjednoczenia i pokoju. Podziały i walki nie będą już dłużej częścią naszego składu, ponieważ wyższe częstotliwości napędzają ignorancję i strach przed naszą obecnością.

Wkrótce wszyscy będziemy Białymi Kapeluszami, promieniującymi białym światłem miłości, prawdy i pokoju na całą Galaktykę. To jest nasze przeznaczenie, zawsze było naszym przeznaczeniem. Jesteśmy ludźmi Ziemi.

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK.

 

 

 

(prepareforchange.net)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *