HAARP: Kontrola pogody

„Nie tylko teoretycy spiskowi są zaniepokojeni HAARP. Unia Europejska nazwała projekt globalnym problemem i uchwaliła rezolucję wzywającą do uzyskania większej ilości informacji na temat zagrożeń dla zdrowia i środowiska. Pomimo tych obaw, urzędnicy HAARP twierdzą, że projekt jest niczym bardziej złowieszczy niż ośrodek badawczy radionauki”.

(CBC Kanada)

HAARP: Co to jest?

C:\Users\Jo\Desktop\haarp-422-317.jpg

HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) był mało znanym, ale krytycznie ważnym projektem obrony wojskowej USA, który wywołał sporo kontrowersji w związku z rzekomymi możliwościami kontroli pogody i nie tylko.

Projekt został zamknięty przez wojsko w 2013 roku po przyciągnięciu dużej ilości negatywnego rozgłosu, chociaż badania podobne do HAARP niewątpliwie są kontynuowane w innych tajnych projektach. Ten esej ujawnia poważne oszustwo rozpowszechniane przez zaangażowane osoby, aby doprowadzić opinię publiczną do przekonania, że ​​HAARP jest po prostu placówką badawczą o niewielkiej praktycznej wartości wojskowej.

Choć przedstawiciele projektu HAARP temu zaprzeczają, niektórzy szanowani badacze twierdzą, że zdolności do prowadzenia wojny elektromagnetycznej w ramach projektu zostały zaprojektowane w celu realizacji deklarowanego przez wojsko USA celu osiągnięcia „dominacji w pełnym spektrumdo roku 2020 i „władania pogodą w 2025 roku” (oficjalne dokumenty). Inni posuwają się tak daleko, że twierdzą, że technologie HAARP były i nadal są wykorzystywane do kontroli pogody, wywoływania trzęsień ziemi, huraganów, tsunami, zakłócania globalnych systemów komunikacyjnych i nie tylko.

Badacze ci wskazują na główne aspekty programu, które nadal są utrzymywane w tajemnicy z rzekomych powodów „bezpieczeństwa narodowego”. Amerykański patent kluczowego twórcy HAARP i inne dokumenty potwierdzające te twierdzenia. I nie ma wątpliwości, że istnieje broń elektromagnetyczna, którą można wykorzystać w działaniach wojennych. Cena projektu HAARP o wartości 300 milionów dolarów sugeruje również, że działo się więcej niż na pierwszy rzut oka.

Według oryginalnej strony internetowej HAARP, „HAARP jest przedsięwzięciem naukowym mającym na celu badanie właściwości i zachowania jonosfery, ze szczególnym naciskiem na możliwość zrozumienia i wykorzystania jej do wzmocnienia systemów komunikacji i nadzoru zarówno do celów cywilnych, jak i obronnych”. Jonosfera to delikatna górna warstwa naszej atmosfery, która znajduje się od około 30 mil (50 km) do 600 mil (1000 km) nad powierzchnią Ziemi.

Witryna projektu HAARP potwierdziła, że ​​przeprowadzono eksperymenty, które wykorzystywały częstotliwości elektromagnetyczne do wystrzeliwania pulsujących, ukierunkowanych wiązek energii w celu „czasowego pobudzenia ograniczonego obszaru jonosfery”. Niektórzy naukowcy twierdzą, że celowe zakłócenie tej wrażliwej warstwy może mieć poważne, a nawet katastrofalne konsekwencje.

Zaniepokojeni badacze HAARP, tacy jak dr Michel Chossudovsky z University of Ottawa i dr Nick Begich z Alaski (syn kongresmena USA) przedstawiają dowody sugerujące, że te zakłócenia mogą być nawet wykorzystywane do wywoływania trzęsień ziemi, wpływania na huragany i kontroli pogody.

 

Obiekt HAARP

C:\Users\Jo\Desktop\HAARP20l.jpg

Obiekt HAARP znajduje się na Alasce i obejmuje 13 hektarów odległego terenu. Duża część placówki badawczej jest pokryta antenami o wysokiej częstotliwości, które są w stanie wysyłać do jonosfery sygnały o mocy do 3,6 megawata w celu wywołania zakłóceń, które są następnie obserwowane i rejestrowane. Utrzymanie programu kosztowało rząd 30 milionów dolarów, a jego utrzymanie kosztuje 5 milionów rocznie.

 

Kto stworzył HAARP?

Dr Bernard Eastlund jest naukowcem, którego nazwisko najbardziej kojarzy się ze stworzeniem i rozwojem projektu HAARP. Jego odkrywcza strona internetowa dostarcza rzetelnych informacji o jego zaangażowaniu w projekt. Patent przyznany dr Eastlundowi z 1987 roku nosi tytuł „Metoda i urządzenie do zmiany regionu ziemskiej atmosfery, jonosfery i/lub magnetosfery”.

W tym patencie, który przygotowuje grunt pod HAARP, dr Eastlund przedstawia szereg fascynujących stwierdzeń, które wyraźnie zaprzeczają twierdzeniu, że jest on używany tylko do badań, a nie do celów wojskowych lub takich jak kontrola pogody. Oto kilka kluczowych stwierdzeń zaczerpniętych dosłownie z patentu:

  • W tych eksperymentach temperatura jonosfery została podniesiona o setki stopni.
  • Zapewnione są środki i metody powodujące zakłócenia lub nawet całkowite zakłócenie komunikacji na bardzo dużej części Ziemi. Wynalazek ten mógłby zostać wykorzystany do zakłócania nie tylko łączności lądowej, zarówno cywilnej, jak i wojskowej, ale także łączności lotniczej i morskiej. Miałoby to poważne konsekwencje militarne.
  • Możliwe jest… wykorzystanie jednej lub więcej takich wiązek do tworzenia sieci komunikacyjnej, nawet jeśli komunikacja z resztą świata jest zakłócona.
  • [To] może być wykorzystane z korzyścią dla celów pozytywnej komunikacji i podsłuchiwania.
  • Niezwykle duże ilości energii mogą być bardzo wydajnie produkowane i przesyłane.
  • Ten wynalazek ma fenomenalną różnorodność… potencjalnych przyszłych zmian. Duże obszary atmosfery mogą zostać podniesione na niespodziewanie dużą wysokość, tak że pociski napotkają nieoczekiwane i nieplanowane siły oporu, powodując zniszczenie lub odchylenie. Modyfikacja pogody jest możliwa poprzez, na przykład, zmianę wzorców wiatru w górnej atmosferze lub zmianę wzorców absorpcji słonecznej przez zbudowanie jednego lub więcej pióropuszy cząstek atmosferycznych, które będą działać jak soczewka lub urządzenie skupiające. Stężenia ozonu, azotu itp. w atmosferze mogłyby zostać sztucznie zwiększone.
  • Możliwe są również zabezpieczenia przed impulsami elektromagnetycznymi. Pole magnetyczne Ziemi może zostać zmniejszone lub zakłócone na odpowiednich wysokościach, aby zmodyfikować lub wyeliminować pole magnetyczne.

Dla tych, którzy mają jakiekolwiek doświadczenie w nauce, bardziej szczegółowe zbadanie tego patentu może okazać się dość odkrywcze. I pamiętaj, że od czasu tego patentu, w którym Alaska jest kilkakrotnie wymieniana jako idealne miejsce, rząd w pełni przyznaje, że zbudował na Alasce ogromną sieć anten zdolnych do zakłócania jonosfery dokładnie tak, jak opisano w patencie Eastlunda.

C:\Users\Jo\Desktop\HAARP.jpg

 

Filmy dokumentalne HAARP

Dwa najważniejsze dokumenty medialne, jeden z kanadyjskiej publicznej sieci telewizyjnej CBC, a drugi z History Channel, w najlepszy sposób ujawniają wewnętrzne funkcjonowanie projektu HAARP. Bardzo dobrze zbadany dokument CBC zawiera ten kluczowy cytat:

Nie tylko teoretycy spiskowi są zaniepokojeni HAARP. W styczniu 1999 r. Unia Europejska nazwała projekt globalnym problemem i uchwaliła rezolucję wzywającą do uzyskania większej ilości informacji na temat zagrożeń dla zdrowia i środowiska. Pomimo tych obaw, urzędnicy HAARP upieraj się, że projekt nie jest nic bardziej złowrogiego niż ośrodek badawczy radionauki”.

Dokument Unii Europejskiej (UE), który kwestionuje HAARP i podobną broń elektromagnetyczną, można zweryfikować tutaj. Rzeczywiste sformułowanie w punkcie 24 w tym wymownym dokumencie stwierdza, że ​​UE „uważa HAARP ze względu na jego dalekosiężny wpływ na środowisko za problem globalny i wzywa do zbadania jego konsekwencji prawnych, ekologicznych i etycznych przez międzynarodowy niezależny organ przed dalszymi badaniami i testami.” Ten odkrywczy dokument dalej stwierdza, że ​​UE żałuje, że rząd USA wielokrotnie odmawiał złożenia zeznań w sprawie projektu.

 

Oto dwa cytaty z filmu (LINK) dokumentalnego History Channel:

 

„Broń elektromagnetyczna… pakuje niewidzialny pocisk setki razy silniejszy niż prąd elektryczny w błyskawicy. Jeden może wystrzeliwać wrogie pociski z nieba, inny może być użyty do oślepienia żołnierzy na polu bitwy, jeszcze inny do kontrolowania niesforny tłum, spalając powierzchnię ich skóry. Jeśli zdetonowana nad dużym miastem, broń elektromagnetyczna może zniszczyć całą elektronikę w ciągu kilku sekund. Wszyscy używają ukierunkowanej energii, aby wytworzyć potężny impuls elektromagnetyczny.”

 

„Ukierunkowana energia jest tak potężną technologią, że można ją wykorzystać do ogrzania jonosfery, aby zmienić pogodę w broń wojenną. Wyobraź sobie powódź, aby zniszczyć miasto lub tornada, aby zdziesiątkować zbliżającą się armię na pustyni. W zasadzie wszystkie urządzenia elektroniczne w twoim domu mrugałyby i gasły, i zostałyby trwale zniszczone. Wojsko poświęciło ogromną ilość czasu na modyfikację pogody jako koncepcję środowisk bitewnych.”

 

Dla tych, którzy nadal wątpią, że tak niszczycielska tajna broń została opracowana, oto intrygujący cytat z artykułu w wiodącej nowozelandzkiej gazecie, New Zealand Herald:

 

„Ściśle tajne eksperymenty wojenne [WWII] przeprowadzono u wybrzeży Auckland, aby udoskonalić bombę fal pływowych, ujawniają odtajnione akta. Szefowie obrony USA powiedzieli, że gdyby projekt został ukończony przed końcem wojny, mógłby rolę tak skuteczną jak bomba atomowa. Szczegóły bomby tsunami, znanej jako Pieczęć Projektu, są zawarte w 53-letnich dokumentach opublikowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Handlu”.

 

Jeśli wojsko potajemnie opracowało broń, która może wywołać tsunami ponad pół wieku temu, jaki rodzaj zaawansowanej śmiercionośnej broni może być teraz dostępny? I dlaczego opinia publiczna wciąż nie wie o tajnej broni opracowanej ponad 70 lat temu? Wyraźnie widać, że wojsko jest w stanie wywołać tsunami, a także prawdopodobnie wywołać trzęsienia ziemi i huragany.

 

Tajemnica wokół HAARP

Naukowcy wojskowi zawsze są zainteresowani opracowaniem możliwie najbardziej niszczycielskiej broni. Jednak broń ta jest jak najdłużej utrzymywana w tajemnicy, rzekomo ze względów bezpieczeństwa narodowego. Wiele warstw intensywnej tajemnicy zarówno w wojsku, jak i rządzie powoduje, że bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę z makabrycznych możliwości śmierci i zniszczenia.

Jednym z takich przykładów jest masywny Projekt Manhattan (opracowanie pierwszej bomby atomowej). Budowa całego miasta w celu wsparcia projektu w Oak Ridge w stanie Tennessee była skutecznie utrzymywana w tajemnicy nawet przed gubernatorem stanu. Bombowiec stealth był trzymany w ścisłej tajemnicy przez wiele lat, a opinia publiczna nadal nie ma możliwości poznania jego pełnych możliwości.

To dzięki wykorzystaniu wysoce zorganizowanych służb wojskowych i wywiadowczych elita władzy naszego świata, we współpracy z kluczowymi sojusznikami w rządzie i korporacyjnej własności mediów, jest w stanie przeprowadzić poważne tuszowanie i tajne operacje, takie jak te zaangażowane z HAARP.

Niektórzy badacze podnieśli pytania dotyczące możliwego udziału HAARP w poważnych katastrofach, takich jak trzęsienia ziemi na Haiti i Japonii, indonezyjskie tsunami i huragan Katrina. Czy to mogły być eksperymenty HAARP, które nie powiodły się? Czy w ogóle mogły być spowodowane przez nieuczciwe elementy, które przejęły kontrolę nad tą niszczycielską technologią?

Katastrofy takie jak ta zdarzają się naturalnie i regularnie, ale jeśli zaczniesz badać, niektóre z nich są bardzo dziwne. Dowody są niejednoznaczne, jednak przy znanych i nieznanych głównych zdolnościach destrukcyjnych tej broni, pozostają poważne pytania.

 

HAARP i manipulacja ludzkimi emocjami

Zdolność do wpływania, a nawet kontrolowania ludzkich emocji była badana przez służby wojskowe i wywiadowcze świata od wielu dziesięcioleci. Dokładnie przebadana książka zatytułowana Mind Controllers opisuje skuteczną metodę zdalnego wpływania na ludzkie emocje. Oto kluczowy cytat z tej odkrywczej książki:

 

„Za pomocą potężnych komputerów segmenty ludzkich emocji, które obejmują gniew, niepokój, smutek, strach, zakłopotanie, zazdrość, urazę, wstyd i przerażenie, zostały zidentyfikowane i wyizolowane w sygnałach EEG jako„ skupiska sygnatur emocji ”. Ich odpowiednie częstotliwości i amplitudy zostały zmierzone. Następnie sam klaster częstotliwości/amplitudy jest syntetyzowany i przechowywany na innym komputerze. Każda z tych negatywnych emocji jest odpowiednio i oddzielnie znakowana. Następnie są umieszczane na częstotliwościach nośnych Cichego Dźwięku i mogą po cichu wyzwalać występowanie tej samej podstawowej emocji u drugiego człowieka”.

 

Wykorzystując potężne możliwości transmisji HAARP, istnieje możliwość, że potężne anteny, takie jak HAARP i główne obiekty w innych miejscach, mogą triangulować w dokładnej lokalizacji w dowolnym miejscu na świecie i wysyłać wysoce zintensyfikowane częstotliwości odpowiadające sygnaturze pożądanej emocji, aby wywołać gniew lub jakakolwiek inna pożądana emocja w grupie ludzi, ponieważ ludzki umysł w naturalny sposób pobudza silne częstotliwości wokół siebie.

To wszystko może brzmieć niewiarygodnie dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tajnymi drogami kompleksu wywiadu wojskowego. Jednak istnieją mocne dowody na poparcie tej możliwości. Oto streszczenie amerykańskiego patentu nr 5159703, zatwierdzonego w 1992 roku, ponad 25 lat temu:

 

„Cichy system komunikacji, w którym nośniki niesłuchowe, w zakresie bardzo niskich lub bardzo wysokich częstotliwości dźwięku lub w sąsiednim widmie częstotliwości ultradźwiękowych, są modulowane amplitudą lub częstotliwością z pożądaną inteligencją i propagowane akustycznie lub wibrująco w celu wywołania w mózgu, zazwyczaj poprzez zastosowanie głośników, słuchawek lub przetworników piezoelektrycznych. Nośniki modulowane mogą być transmitowane bezpośrednio w czasie rzeczywistym lub mogą być dogodnie rejestrowane i przechowywane na nośnikach mechanicznych, magnetycznych lub optycznych w celu opóźnionego lub wielokrotnego przesyłania do słuchacza.”

 

Możesz wyświetlić cały patent na stronie internetowej Urzędu Patentowego i Handlowego USA pod tym linkiem. Poniżej wymienione są przedmioty wynalazku w tym patencie:

  • Dostarczenie techniki wytwarzania podprogowej prezentacji, która jest niesłyszalna dla słuchacza(ów), ale jest postrzegana i demodulowana (dekodowana) przez ucho do użytku przez podświadomy umysł.
  • Zapewnienie techniki przesyłania niesłyszalnych informacji podprogowych do słuchacza(ów) przy stałym, wysokim poziomie siły sygnału i w czystym paśmie częstotliwości.
  • Zapewnienie techniki wytwarzania niesłyszalnych prezentacji podprogowych, do których można dodać muzykę lub inne programy „na pierwszym planie”, jeśli jest to pożądane.

Innymi słowy, przekazy podprogowe mogą być wprowadzane do fal telewizyjnych i radiowych bez świadomości słuchacza lub widza. Takie wiadomości mogą być również łatwo transmitowane z satelitów, triangulowane w żądanym miejscu. Wykorzystując niewiarygodne możliwości transmisji HAARP, ta podprogowa wiadomość mogłaby być nawet transmitowana na większym obszarze, aby wywołać pożądany efekt na całej populacji. Brzmi przerażająco, prawda? Dlaczego więc nie omawia się tego szerzej?

Zatwierdzono co najmniej tuzin innych patentów związanych z wykorzystaniem technologii mającej na celu wywołanie podprogowych zmian w pożądanych celach. Oto przykładowy cytat z patentu nr 6 506 148:

 

„Możliwe jest zatem manipulowanie układem nerwowym podmiotu poprzez pulsowanie obrazów wyświetlanych na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze. W przypadku tego ostatniego pulsacja obrazu może być osadzona w materiale programu lub może zostać nałożona przez modulację wideo strumień.”

 

Jasne jest, że technologie zostały opracowane i udoskonalone w konkretnym celu przekazywania podprogowych wiadomości celowi bez wiedzy. Udało się zademonstrować zdolność zdalnego wpływania na emocje za pomocą fal o określonych długościach. Konsekwencje są ogromne. Jednak przepisy dotyczące sposobu wykorzystania tej technologii są niezwykle ograniczone.

 

Zamknięcie HAARP

HAARP został oficjalnie zamknięty przez wojsko w 2013 roku. Zamknięcie dostarczyło pretekstu do zaprzestania nadawania na żywo sygnałów HAARP na publicznej stronie internetowej, co dało mocne dowody na powiązania między działaniami HAARP a poważnymi katastrofami pogodowymi. Działanie obiektu zostało przeniesione na Uniwersytet Alaski w 2015 roku. Niewątpliwie kontrola pogody podobna do HAARP i badania wojskowe trwają gdzie indziej. Przy całej tej intensywnej tajemnicy wokół projektu ze względu na „bezpieczeństwo narodowe”, trudno jest wiedzieć, co się naprawdę dzieje, ale najwyraźniej opinia publiczna jest w dużej mierze trzymana w ciemności.

 

HAARP: Technologia NWO

HAARP jest ostateczną bronią globalistów, nie tylko ze względu na swoją ekstremalną moc, ale także ze względu na tajemnicę otaczającą jego faktyczną zdolność. Globaliści mają „wiarygodne zaprzeczenie” i mogą ukrywać się przed obwinianiem po prostu dlatego, że przeciętny człowiek jest całkowicie nieświadomy istnienia i władzy HAARP. Od lat globaliści tworzą liczne operacje pod fałszywą flagą o ogromnej skali (jak katastrofa ropy w Zatoce Perskiej w 2010 r.) i unikając podejrzeń, podczas gdy niezliczone osoby cierpiały i umierały.

Po aktywacji HAARP pojawiają się znaki ostrzegawcze. Jednym z nich jest to, że na niebie pojawiają się dziwne światła przypominające zorzę polarną. Innym jest to, że chmury przyjmują bardzo nienaturalny, rozwarstwiony wygląd. Trzecią oznaką jest to, że aktywność HAARP można zmierzyć za pomocą magnetometru indukcyjnego. Podsumowując, dowody wskazują na bardzo duże prawdopodobieństwo, że niedawna katastrofa nuklearna w Fukushimie w Japonii była spowodowana przez HAARP, biorąc pod uwagę pozornie niewytłumaczalne i szybkie ogrzewanie jonosfery bezpośrednio nad epicentrum trzęsienia.

Globaliści używają HAARP z katastrofalnym skutkiem, powodując trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i tsunami, zniszczenia znacznie większe niż bomba atomowa, bez opadu. Benjamin Fulford i inni ujawnili, w jaki sposób globaliści regularnie używają HAARP do szantażowania narodów i celowego wywoływania trzęsień ziemi (jak miało to miejsce w Chinach, Haiti i Nowej Zelandii) w krajach, które nie spełniają ich planów. Odtąd musimy się dobrze zastanowić i dokładnie zbadać, ilekroć usłyszymy o tak zwanej „klęsce żywiołowej”.

Jeśli nadal jesteś sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego, rozważ proszę, co ówczesny sekretarz obrony USA William Cohen przyznał w 1997 roku:

 

„Inni angażują się w eko-terroryzm, dzięki któremu mogą zmieniać klimat, wywoływać trzęsienia ziemi (i) wulkany zdalnie za pomocą fal elektromagnetycznych.”

 

HAARP i inna broń elektromagnetyczna to tylko część większego schematu znanego jako „geoinżynieria”, który jest definiowany jako inżynieria środowiskowa atmosfery, pogody, oceanów i samej Ziemi na skalę planetarną. To ogromna, wielowarstwowa operacja rozciągająca się na wiele kontynentów, mająca na celu osiągnięcie wielu mrocznych celów. Fakt, że Kongresowi i EPA grożono, że będą trzymać się z daleka od prowadzenia dochodzeń, pokazuje ogromne pieniądze i władzę, które za tym stoją.

Rok 2021 jest rokiem w którym występuje ogromna ilość anomalii pogodowych, którym to towarzyszą dziwne światła przypominające zorzę polarną, czy jest to przypadek? A może elita ma w tym jakiś cel? Zrujnować zapasy żywności? Powiększyć problem globalnego ocieplenia? O tym i wielu innych tematach będę starał się pisać jak najczęściej więc wpadaj tu co jakiś czas po nowy materiał!

 

Bądź na bieżąco, dołącz do mnie na: TELEGRAM oraz FACEBOOK

 

Źródła:

* https://patft.uspto.gov

* europarl.europa.eu

* personalgrowthcourses.net

*wanttoknow.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *