Przepowiednie i proroctwa a pandemia – podobieństwa i zbieżności.

C:\Users\Jo\Desktop\crystalball.jpg

Niniejszy tekst jest próbą porównania proroctw i wizji opartych głównie na wizjach dwojga jasnowidzów / wieszczów, których obserwuję od dawna i analizuję ich wizje zestawiając je do teorii spiskowych, które tak szybko stają się faktami. Stąd właśnie pomysł na taką analizę. Podaję linki do źródeł dla ewentualnej weryfikacji. Nie zamierzam tu nikogo promować, ale uważam, że dla rzetelności wszelkie źródła informacji powinny zostać podane dla Czytelnika w celu własnej oceny, jak i cytaty dla ubarwienia przekazu mogą wiele wnieść w przekaz.

 

 

Darek Sugier

Postać być może mało znana, ale osobiście uważam, że może mieć wiele racji. Jest to człowiek który od wielu lat doświadcza eksterioryzacji (OBE), czyli “wychodzenia z ciała”. W ostatnich swoich filmach twierdzi, że spotkał się z Bogiem, a właściwie że spotkał kilku Bogów, którzy władają ziemią… Bóg Jahwe, Bóg “Państwa Środka” i Bóg Ra… (LINK)

Często spotyka się i “przyjaźni się” z Jezusem. Darek to bardzo ciekawa postać pod każdym względem. Dla wielu być może zbyt kontrowersyjna i niewiarygodna, ale ocenę pozostawiam każdemu z osobna. Autor wielu filmów instruktażowych dotyczących świadomych snów i OBE, a także autor trzech książek. Czy dalibyście wiarę, że Jezus inkarnuje w… Polsce?

LINK do strony Darka Sugiera: gdyby kogoś zainteresowała jego twórczość.

 

 

Krzysztof Jackowski

No tego pana chyba nie trzeba przedstawiać. W każdym bądź razie również obserwuję co ma nam do powiedzenia. Osobiście jak dla mnie p. Jackowski ma sporą wiedzę i doświadczenie i warto go posłuchać.

Według wizji p. Jackowskiego rok 2019 był ostatnim rokiem, który mogliśmy nazwać “normalnym”. W swoich wizjach widział, że “ludzie będą bać się oddychać” i mówił to zanim to wszystko miało miejsce. Nie będę tu przytaczał i analizował czy komentował wszystkich wizji p. Jackowskiego, ale ogólnie napiszę, że wg. tego co mówi, to “epidemia” będzie trwała 3.5 roku, po czym nastąpi ekonomiczny ucisk, który o ile dobrze pamiętam ma trwać 7 lub 8 lat (obserwując co się dzieje, może mieć rację). Ważne jest to, że czeka nas jakiś światowy konflikt, który ma zacząć się na bliskim wschodzie. Często na pytanie czy grozi nam coś ze strony Rosji odpowiada, że “jaki Rosja miałaby w tym interes?”. Poniekąd się z tym zgadzam. Myślę, że to, co się teraz dzieje na naszej wschodniej granicy to zasłona przed czymś innym. Jackowski wspominał o jakimś “wąskim pasie na granicy wschodniej” i że na ulice wyjdzie wojsko. Teraz widzimy, że wydarzenie opisane przez niego mają miejsce.

Tu jest LINK do streszczeń wizji P. Jackowskiego oraz oficjalnego kanału YouTube.

 

A teraz trochę o tym co “widział” Darek Sugier już w 2013 r. Jego biografia jest dość bogata i materiałów do przeczytania sporo, dla kogoś kto by dopiero zaczynał, ale akurat mogę się pochwalić, że przeczytałem wszystko co napisał i obejrzałem wszystko co nagrał, stąd jestem w stanie wyciągnąć wnioski i połączyć je z wizjami p. Jackowskiego. Aczkolwiek są to tylko teorie i wizje, ale uważam, że świat na tyle już zaczyna przypominać to, co już od dawna było uważane za teorie spiskowe, że można spokojnie pokusić się o taką analizę.

Wg Darka Sugiera “coś się dzieje”, bo w “niebie” trwają jakieś “przygotowania do wielkich zmian na ziemi”. Powoływani są “żniwiarze”. Magiczna liczba 144 oznacza “1000 grup po 144” (data filmu to 26 marzec 2014!) i “można zaczynać”. A więc to wszystko to Plan Boży? … Czy Bóg już robi “listę ludzi”, których ocali? Co z resztą? Zginą? Jeśli tak, to w jaki sposób?

 

W filmie z 19 marca 2015r. (!) pt. Wojna nuklearna? Anomalia zgonów w przestrzeni statystycznej w OBE. Doświadczenie z przed kilku lat opisuje spotkanie w astralu z bułgarskim profesorem, którego pasją była statystyka. Jak wiadomo ludzie we śnie rozwiązują swoje problemy i wpadają na niezwykłe pomysły, bo wtedy mają wolną podświadomość (np. Kekule i pierścieniowe węglowodory i wiele innych wynalazków!). Ale do rzeczy! W tym spotkaniu “po drugiej stronie”, jak to nazwę, tenże profesor był bardzo zdziwiony, tym co “odkrył” i nazwał to ANOMALIĄ ZGONÓW!

Przedstawione zostały wykresy z czterema głównymi przyczynami zgonów wśród ludzi i są to:

  1. Pierwszy czynnik – związany z układem krążenia, czyli zawały zatory, udary, wylewy.
  2. Drugi czynnik – związany był z wypadkami, czyli jakimiś mechanicznymi uszkodzeniami ciała.
  3. Trzeci – czynnik był związany z czymś takim jak bakterie i wirusy.
  4. Czwarty – czynnik to były zmiany DNA, białaczka, nowotwory.

Następnie na te wykresy zostały nałożone na wykresy PROGNOZ i pierwsze trzy wykresy były niemal takie same, lecz czwarty związany z DNA “wystrzelił pionowo” w górę! Czyli ZMIANY DNA wg. tej prognozy będą przyczyną nagłych i masowych zgonów na świecie?! Mamy rok 2021 kiedy to piszę, ciepły i słoneczny dzień września. Przypomnę, że film był nagrany w 2015 r. i opisywał doświadczenie, które miało miejsce jeszcze wcześniej!

Czy ktoś widzi tutaj powiązanie z tym, co się obecnie dzieje na świecie? Zapyta ktoś a czemu nie czynnik trzeci związany z wirusami? Przecież pasowałby najlepiej! Przecież trwa straszna p(l)andemia… No cóż… A czy ktoś zadał sobie pytanie, co było pierwsze – wirus czy lek na niego? …

 

W innym filmie pt. “Darek Sugier – Wgląd w przyszłość: Ziemia usłana żywymi ciałami.(obevlog) z 27 maja 2013 r. miał wizję, gdzie widział “ziemię usłaną ciałami”. Ludzie „leżeli” na całej planecie, ale “nie byli ani martwi, ale żywi też nie byli”. Ciężko to określić, jednakże byli to dorośli mężczyźni i kobiety, dzieci nie widział. Ci ludzie mieli “na wpół otwarte oczy” i “lekki grymas uśmiechu na twarzy” (jakby to miało jakieś znaczenie?). Dziwna wizja, ale mi kojarzy się z jakąś nową technologią w przyszłości (czyli może już niedługo?), która “może zdalnie wyłączyć człowieka”. Dla niewtajemniczonych -być może to jakieś chipy podskórne i fale radiowe… Nie wiem, nie chcę wróżyć z fusów. Widział ktoś serial pt. Flash Forward, gdzie w opisie mamy “Szóstego października 2009 roku wszyscy mieszkańcy Ziemi tracą przytomność na 2 minuty i 17 sekund. Podczas letargu doznają wizji przyszłości.” Generalnie coś podobnego, ale jak to możliwe, że w tym samym czasie wszyscy stracili świadomość?

 

W którymś filmie p. Jackowski wspominał o tym, że kraje się połączą w jakieś nowe przymierza. Polska trafi do takiego nowego tworu politycznego i o tym samym (tak mi się wydaje) mówił Sugier. Tenże jednak twierdzi, że będzie wielkie połączenie Polski, Rosji i bodajże krajów słowiańskich pod patronatem Polski. O tym już wspominano w innych wizjach tj. Ojca Klimuszki, że Polska ocaleje jako nieliczny z krajów i w naszym kraju będzie tworzone prawo na cały świat… Brzmi ciekawie, ale gdyby tak było to wiadomo, że wszystko musiałoby się najpierw zawalić… Może właśnie o to chodzi? Apokalipsa to nie będzie armagedon, lecz “epoka lipca” – nastać mają piękne czasy, pełne pokoju.

Pozwolę sobie zacytować na koniec fragment książki Darka Sugiera pt. “Reportaże św. Piotra”, gdzie opisuje on spotkanie z Jezusem, w którym otrzymuje “wyjaśnienie” odnośnie apokalipsy św. Jana.

 

“Taki los czeka Ziemię i nas. Odwieczna walka dobra ze złem, Czarnej Energii z Białą, gdzie w ostatecznym rozrachunku Boskość bierze górę nad Otchłanią.

Czy to nie cudowna nowina? Lepszych informacji nie mogłem zdobyć!

Ostatnio po wyjściu z ciała nie mogąc się doczekać tej chwili, zapytałem JEZUSA, kiedy to nastąpi, kiedy skończy się proces oczyszczania, bo na razie nic nie dostrzegam, świat jest taki, jaki był.

JEZUS odpowiedział żartobliwie:

„Nie bądź taki przyszłościowiec”.

A gdy go zapytałem, czy czeka nas apokalipsa, o której pisał św.

Jan, odparł enigmatycznie z humorem:

„Apokalipsa?

EPOKA LIPCA!”

 

Autor artykułu: Lone Wolf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *