Szczepionki C19 – białko kolczaste

Białko kolczaste zawarte w szczepionkach jest niebezpieczną toksyną!

C:\Users\Jo\Desktop\spikeprotein.jpg

„Przerażające” nowe badania odkrywają niespodziewanie wzrost białka w szczepionce w krwiobiegu. Białko jest powiązane z zakrzepami krwi, uszkodzeniem serca i mózgu oraz potencjalnym zagrożeniem dla niemowląt i płodności.”

 

„Wielki błąd: Białko kolczaste w szczepionkach jest niebezpieczną toksyną!”

Byram Bridle

 

Badania przeprowadzone 31 maja 2021 roku odkrywają, że białko kolczaste koronawirusa ze szczepienia COVID-19 nieoczekiwanie dostaje się do krwioobiegu, co jest prawdopodobnym wyjaśnieniem tysięcy zgłoszonych skutków ubocznych od zakrzepów krwi i chorób serca po uszkodzenia mózgu i problemy z reprodukcją , powiedział w zeszłym tygodniu kanadyjski badacz szczepionek przeciwnowotworowych.

„Popełniliśmy duży błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario, w wywiadzie udzielonym Alexowi Piersonowi, w którym ostrzegł słuchaczy, że jego przesłanie jest „przerażające”.

„Myśleliśmy, że białko kolczaste jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie przypuszczaliśmy, że samo białko jest toksyną i jest białkiem patogennym. Więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną” – powiedział Bridle w programie, który nie jest łatwy do znalezienia w internecie.

Bridle, badacz szczepionek, który w zeszłym roku otrzymał grant rządowy w wysokości $230 000 na badania nad rozwojem szczepionek na COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożyli wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”. ”.

„Po raz pierwszy naukowcy byli w stanie zobaczyć, gdzie te szczepionki informacyjnego RNA [mRNA] trafiają po szczepieniu” – powiedział Bridle. „Czy to bezpieczne założenie, że pozostaje w mięśniu barku? Krótka odpowiedź brzmi -absolutnie nie. To bardzo niepokojące”.

Naukowcy zajmujący się szczepionkami założyli, że nowe szczepionki mRNA COVID będą zachowywać się jak „tradycyjne” szczepionki, a białko kolców szczepionki – odpowiedzialne za infekcję i jej najcięższe objawy – pozostanie głównie w miejscu szczepienia, w mięśniu barku. Zamiast tego japońskie dane wykazały, że niesławne białko kolczaste koronawirusa dostaje się do krwi, gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, a następnie gromadzi się w narządach i tkankach, w tym w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w “ dość wysokim stężeniu” w jajnikach.

„Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział Bridle.

C:\Users\Jo\Desktop\CDC-confirms-first-possible-US-community-transmission-of-COVID-19-736x414.jpg

Białko kolczaste SARS-CoV-2 jest tym co pozwala infekować ludzkie komórki. Producenci szczepionek zdecydowali się skupić na tym unikalnym białku, sprawiając, że komórki zaszczepionej osoby wytwarzają białko, które następnie, teoretycznie, wywołuje odpowiedź immunologiczną na białko, zapobiegając infekowaniu komórek.

Wiele badań wykazało, że najpoważniejsze skutki SARS-CoV-2, wirusa wywołującego COVID-19, takie jak krzepnięcie krwi i krwawienie, wynikają z działania samego białka kolczastego wirusa.

„To, co zostało odkryte przez społeczność naukową, to właśnie to, że białko kolce samo w sobie jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział słuchaczom Bridle.

Zwierzęta laboratoryjne, którym wstrzyknięto oczyszczone białko kolca do krwiobiegu, rozwinęły problemy sercowo-naczyniowe, a białko kolczaste przekraczało barierę krew-mózg i powodowało uszkodzenie mózgu.

Według Bridle’a poważnym błędem było przekonanie, że białko kolce nie „ucieknie” do krwiobiegu. „Teraz mamy jasne dowody na to, że szczepionki, które powodują, że komórki w naszych mięśniach naramiennych wytwarzają to białko – że sama szczepionka plus białko – dostają się do krążenia krwi” – powiedział.

Bridle przytoczył ostatnie badanie, w którym wykryto białko SARS-CoV-2 w osoczu krwi 11 z 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna COVID-19, w tym trzech z wykrywalnym poziomem białka kolczastego. Wykryto również „podjednostkę” białka o nazwie S1, część białka kolczastego. Białko kolca wykryto średnio 15 dni po pierwszym wstrzyknięciu. Jeden pacjent miał wykrywalne białko kolca w 29 dniu.

 

WPŁYW NA SERCE I MÓZG

Po dostaniu się do obiegu białko kolca może przyłączać się do określonych receptorów ACE2, które znajdują się na płytkach krwi i komórkach wyścielających naczynia krwionośne. „Kiedy tak się dzieje, może wykonać jedną z dwóch rzeczy: może powodować zlepianie się płytek krwi, a to może prowadzić do krzepnięcia. Właśnie dlatego obserwujemy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi szczepionkami. Może również prowadzić do krwawienia”. Bridle powiedział również, że białko kolca w krążeniu wyjaśnia ostatnio zgłoszone problemy z sercem u młodych ludzi, którzy otrzymali zastrzyki.

„Wyniki ujawnionego przez firmę Pfizer badania śledzącego, biodystrybucję mRNA szczepionki nie są zaskakujące, ale implikacje są przerażające” – powiedziała LifeSiteNews, Stephanie Seneff, starszy naukowiec z Massachusetts Institute of Technology. „Jest teraz jasne”, że zawartość szczepionki jest dostarczana do śledziony i gruczołów, w tym jajników i nadnerczy. „Uwolnione białko kolczaste jest przerzucane do podłoża, a następnie ostatecznie dociera do krwioobiegu, powodując uszkodzenia ogólnoustrojowe. Receptory ACE2 są powszechne w sercu i mózgu, i w ten sposób białko kolca powoduje problemy sercowo-naczyniowe i poznawcze” – powiedziała Seneff.

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC-Ameryka) ogłosiło niedawno, że bada donoszą o „łagodnych” chorobach serca po szczepieniu COVID-19, tydzień wcześniej, aż 18 nastolatków w samym stanie Connecticut było hospitalizowanych z powodu problemów z sercem, które rozwinęły się wkrótce po przyjęciu szczepionki C-19.

Szczepionka AstraZeneca została wstrzymana w wielu krajach i nie jest już zalecana młodszym ludziom ze względu na jej związek z zagrażającymi życiu i śmiertelnymi skrzepami krwi, ale szczepionki mRNA COVID zostały również powiązane z setkami doniesień o zdarzeniach krzepnięcia krwi.

 

FDA (Administracja Jedzenie i Leków) – OSTRZEŻENIE

Reumatolog dziecięcy J. Patrick Whelan ostrzegł komitet doradczy ds. szczepień Agencji Żywności i Leków, że białko kolca w szczepionkach COVID może powodować uszkodzenia mikronaczyniowe powodujące uszkodzenia wątroby, serca i mózgu „w sposób, który nie został oceniony w testach bezpieczeństwa”.

Chociaż Whelan nie kwestionował wartości szczepionki na koronawirusa, powiedział: „byłoby znacznie gorzej, gdyby setki milionów ludzi cierpiało z powodu długotrwałego lub nawet trwałego uszkodzenia mikronaczyń mózgu lub serca w wyniku niedoceniania, w perspektywie krótkoterminowej niezamierzonego wpływu szczepionek opartych na białkach kolczastych na inne narządy”.

Białko kolce związane ze szczepionką w krążeniu krwi może wyjaśnić niezliczoną liczbę zgłoszonych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 13,627 dotychczasowych zgonów i prawie 56tys hospitalizacji, zgłoszonych do amerykańskiego systemu zgłaszania niepożądanych odczynów szczepiennych (VAERS) na dzień 31 sierpnia 2021 r. Ponieważ jest to pasywny system zgłaszania, zgłoszenia te są prawdopodobnie tylko wierzchołkiem góry lodowej zdarzeń niepożądanych, ponieważ badanie przeprowadzone przez Harvard Pilgrim Healthcare wykazało, że mniej niż jeden procent odczynów niepożądanych, które lekarze powinni zgłaszać u pacjentów po szczepieniu, jest w rzeczywistości zgłaszany VAERS.

 

NIEMOWLĘTA, DZIECI I MŁODZIEŻ, NAJBARDZIEJ NARAŻENI

Bridle powiedział, że odkrycie białka kolczastego w krążeniu krwi wywołanego szczepionką, miałoby implikacje dla programów krwiodawstwa. „Nie chcemy przenosić tych patogennych białek kolczastych na kruchych pacjentów, którym przetacza się tę krew” – powiedział.

Naukowiec zajmujący się szczepionkami powiedział również, że odkrycia sugerują, że karmiące piersią dzieci, których matki zostały zaszczepione, są zagrożone uzyskaniem białek kolcowych COVID z mleka matki.

Bridle powiedział, że „wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki” i „znaleźliśmy dowody na to, że u niemowląt karmionych piersią występują zaburzenia krwawienia w przewodzie pokarmowym” (w badaniu VAERS).

Chociaż Bridle tego nie cytował, jeden raport VAERS opisuje pięciomiesięczne niemowlę karmione piersią, którego matka otrzymała w marcu drugą dawkę szczepionki Pfizera. Następnego dnia u dziecka pojawiła się wysypka i stało się „niepocieszone”, odmówiło karmienia i dostało gorączki. Raport mówi, że dziecko było hospitalizowane z rozpoznaniem zakrzepowej plamicy małopłytkowej, rzadkiej choroby krwi, w której w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele tworzą się skrzepy krwi. Dziecko zmarło.

Nowe badanie dowodzi także, biało stanowi „poważne implikacje dla osób, dla których SARS Coronavirus 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka i dotyczy to wszystkich naszych dzieci”.

 

WPŁYW NA PŁODNOŚĆ I CIĄŻĘ

Wysokie stężenie białka kolczastego występujące w jądrach i jajnikach podając się na dane firmy Pfizer opublikowanych przez japońską agencję również budzi wątpliwości. „Czy sprawimy, że młodzi ludzie będą bezpłodni?”

Istnieją tysiące doniesień o zaburzeniach miesiączkowania u kobiet, które zaszczepiły się na COVID-19 i setki doniesień o poronieniu u zaszczepionych kobiet w ciąży, a także o zaburzeniach narządów rozrodczych u mężczyzn.

Warto zauważyć, że dr. Brindle został strasznie skarcony za swoje badania i wypowiedzi. Dotąd szanowany profesor, został pośmiewiskiem, a wszystkie jego słowa i wypowiedzi dostają naklejkę fałszu.

„Rozpoczęto przeciwko mnie okrutną kampanię oszczerstw. Obejmowało to stworzenie oszczerczej strony internetowej przy użyciu mojej nazwy domeny”.

„Nadchodzą takie czasy, że akademicki urzędnik państwowy nie może już odpowiadać na uzasadnione pytania ludzi uczciwie i w oparciu o naukę bez obawy, że zostanie nękany i zastraszony”. Jednakże nie leży w mojej naturze pozwalanie na ukrywanie faktów naukowych przed opinią publiczną”.

Na poparcie swoich słów dr. opublikował krótki raport przedstawiające dowody naukowe potwierdzające to, za czym stoi, który napisał wraz z kolegami z Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupy niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów, których deklarowanym celem jest „dostarczenie najwyższej jakości, opartych na dowodach informacji na temat COVID-19, z zamiarem ograniczenia hospitalizacji i ocalić więcej istnień”.

Na dzień 28 maja 2021 r. odnotowano 259 308 potwierdzonych przypadków infekcji SARS-CoV-2 u Kanadyjczyków w wieku 19 lat i młodszych. Wśród nich 0,048% było hospitalizowanych, ale tylko 0,004% zmarło, zgodnie z oświadczeniem CCCA. „Grypa sezonowa wiąże się z cięższą chorobą niż COVID-19”.

Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson nie odpowiedziały na pytania dotyczące obaw Bridle. Pfizer nie odpowiedział na pytania o to, jak długo firma była świadoma swoich danych badawczych, które udostępniła japońska agencja, pokazujących wzrost białka w narządach i tkankach zaszczepionych osób.

 

Szczepionki COVID-19, które mogą stopniowo degenerować mózg.
C:\Users\Jo\Desktop\ShockingStudyRevealsmRNACOVID-19VaccinesMayProgressivelyDegenerateYourBrainFromPrionDisease.jpg

Zewnętrzna powłoka białka kolczastego koronawirusa zawiera „regiony podobne do prionów”, które zapewniają wirusowi bardzo wysoką adhezję do receptorów ACE2 w ludzkim ciele.

Zostało to udokumentowane w badaniu zatytułowanym „SARS-CoV-2 Prion-like Domains in Spike Proteins Enabler High Affinity to ACE2”, opublikowanym przez Human Microbiology Institute:

C:\Users\Jo\Desktop\prionlikeregionsofSARS-CoV-2RBDandACE2.jpg

Interakcje między aminokwasami PrD i nie-priono-podobnymi regionami SARS-CoV-2 RBD i ACE2.

Szczególnie interesująca jest obecność i unikalna dystrybucja domen podobnych do prionów w domenach wiążących receptor SARS-CoV-2 białka kolca, ponieważ chociaż białka SARS-CoV-2 i SARS-CoV S mają ten sam receptor komórki gospodarza, Enzym konwertujący angiotensynę 2 (ACE2), SARS-CoV-2 wykazuje 10- do 20-krotnie wyższe powinowactwo do ACE2.

Skok międzygatunkowy: Ta szczególna zależność między białkiem S a receptorem ACE2 jest kluczem do infekcji międzygatunkowej, która umożliwiła koronowirusowi przeskoczenie ze zwierząt na ludzi.

Niezwykłym faktem jest to, że koronawirus przenoszony przez nietoperze nie może bezpośrednio zainfekować ludzkiego ciała, nie mówiąc już o wirusie, który może przenosić się z człowieka na człowieka. (???)

Ten skok międzygatunkowy nie był naturalny i został osiągnięty przez zespół prowadzony przez Batwoman z Chin, Shi Zhengli. Tutaj pojawia się teoria o modyfikacji i wypuszczeniu wirusa z laboratorium w Chinach. (O czym pojawi się artykuł, jak będę miał więcej czasu.)

 

COVID-19 mRNA Szczepionki i choroby oparte na prionach.

Czym są Priony?

Dzięki takim eksperymentom przeprowadzonych przez tych wybitnych naukowców wirus zawiera domeny podobne do prionów w swoim regionie receptorowym białka kolca.

C:\Users\Jo\Desktop\mRNAvaccinepriondisease.png

1. PRNP to gen w twoim DNA, który koduje białko prionowe.

2. Białko prionowe lub PrP to białko na powierzchni twoich komórek.

3. Prion to zakaźna cząsteczka, złożona z nieprawidłowo uformowanych białek prionowych.

Priony są nieprawidłowo sfałdowanymi białkami, które mają zdolność do przekazywania swojego nieprawidłowo sfałdowanego kształtu normalnym wariantom tego samego białka. Charakteryzują kilka śmiertelnych i zakaźnych chorób neurodegeneracyjnych u ludzi i wielu innych zwierząt.

Jak działają szczepionki mRNA?

Komunikator RNA (mRNA) to jedno-niciowa cząsteczka naturalnie obecna we wszystkich naszych komórkach. Przenosi instrukcje tworzenia białek z naszych genów, znajdujących się w jądrze komórkowym, do cytoplazmy, głównego ciała naszych komórek.

Następnie enzymy w cytoplazmie tłumaczą informacje przechowywane w mRNA i wytwarzają białka.

Szczepionka mRNA dostarcza instrukcje dotyczące wytwarzania białka bakteryjnego lub wirusowego do naszych komórek. Nasz układ odpornościowy reaguje następnie na te białka i opracowuje narzędzia do reagowania na przyszłe infekcje patogenem.

mRNA Choroby oparte na prionach wywołane szczepionką.

Badania wykazały, że zmiany w edycji RNA powodują choroby prionowe – śmiertelne zaburzenia neurodegeneracyjne charakteryzujące się szybko postępującą demencją.

C:\Users\Jo\Desktop\RNAeditingalterationscausepriondiseases.jpg

Gdy szczepionka mRNA wyzwala odpowiedź immunologiczną, organizm może sam zacząć wytwarzać priony indukowane przez szczepionkę, naśladując swoją obecność w białku kolczastym wywołującym chorobę opartą na prionach u biorców szczepionki.

Ryzyko tego zostało ocenione przez dr J. Barta Classena, który jest autorem artykułu w Microbiology & Infectious Diseases zatytułowanego „Szczepionki oparte na RNA Covid-19 a ryzyko choroby prionowej”. (przeczytaj poniżej)

Rozwój nowej technologii szczepionek był w przeszłości nękany problemami. Obecny SARS oparty na RNA – Szczepionki CoV-2 zostały zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych w trybie pilnym (Pfizer w pełni) bez rozległych długoterminowych testów bezpieczeństwa.

Autorzy ocenili szczepionkę pod kątem potencjału indukowania choroby opartej na prionach u biorców szczepionki.

Skomplikowane mechanizmy neurodegeneracji w chorobach prionowych.

C:\Users\Jo\Desktop\Theintricatemechanismsofneurodegenerationinpriondiseases.jpg

„Sekwencję RNA szczepionki, jak również interakcję z docelowym białkiem wypustkowym przeanalizowano pod kątem możliwości przekształcenia wewnątrzkomórkowych białek wiążących RNA, białka wiążącego DNA TAR (TDP-43) i białka Fused in Sarcoma (FUS) w ich patologiczne konformacje prionów.

Wyniki wskazują, że RNA szczepionki ma specyficzne sekwencje, które mogą indukować fałdowanie TDP-43 i FUS w ich patologiczne potwierdzenia prionowe.

Wiadomo, że fałdowanie TDP-43 i FUS w ich patologiczne potwierdzenia prionowe powoduje ALS, zwyrodnienie przedniego płata skroniowego, chorobę Alzheimera i inne neurologiczne choroby zwyrodnieniowe.”

Wyniki badania, a także dodatkowe potencjalne zagrożenia, prowadzą autora do przekonania, że zatwierdzenie przez organy regulacyjne szczepionek opartych na RNA przeciwko SARS-CoV-2 było przedwczesne i że szczepionka może spowodować znacznie więcej szkód niż korzyści.

 

Priony utrzymują długoterminowe wspomnienia.

Priony wywołane szczepionką mogą powodować choroby neurodegeneracyjne, ponieważ pamięć długoterminowa jest podtrzymywana przez białka podobne do prionów. Cząsteczki pamięci są normalną wersją białek prionowych.

W czterech artykułach opublikowanych w Neuron and Cell Reports laboratorium dr Kandela wykazało, że białka podobne do prionów – podobne do prionów odpowiedzialnych za chorobę wściekłych krów u bydła i chorobę Creutzfelda-Jakoba u ludzi – mają kluczowe znaczenie dla utrzymywania pamięci długoterminowej u myszy i prawdopodobnie u innych ssaków.

Kiedy w mózgu powstają wspomnienia długoterminowe, między neuronami powstają nowe połączenia, które przechowują pamięć. Ale te fizyczne połączenia muszą być utrzymywane, aby pamięć przetrwała, inaczej rozpadną się i pamięć zniknie w ciągu kilku dni.

 

” Wspomnienia są przechowywane przez długi czas za pomocą białek priono-podobnych zwanych CPEB. Priony CPEB agregują i utrzymują synapsy, które zarejestrowały pamięć. Gdy priony CPEB nie są obecne lub są dezaktywowane, synapsy zapadają się, a pamięć zanika.”

–dr David Sulzer, Centrum Medyczne Uniwersytetu Columbia

 

Priony i choroba Creutzfeldta-Jakoba

Wiadomo również, że priony powodują zaburzenie neurodegeneracyjne zwane chorobą Creutzfeldta-Jakoba (CJD).

Według CDC:

„Choroba Creutzfeldta-Jakoba (CJD) jest szybko postępującym, nieodmiennie śmiertelnym zaburzeniem neurodegeneracyjnym, które uważa się za spowodowane nieprawidłową izoformą glikoproteiny komórkowej znanej jako białko prionowe.

Zgodnie z CDC choroba ta jest szybko postępująca i zawsze śmiertelna. Zakażenie tą chorobą prowadzi do śmierci zwykle w ciągu 1 roku od zachorowania.”

 

AUTOPSJA POTWIERDZA OBECNOŚĆ WIRUSOWEGO RNA WE WSZYSTKICH NARZĄDACH

(Raport z autopsji możesz w całości przeczytać tutaj.)

Nanocząsteczki lipidowe zawierające kod mRNA dostarczony przez błędnie nazwaną „szczepionkę” krążą szeroko w organizmie po zaszczepieniu, atakując wszystkie narządy wewnętrzne.

Pierwsza sekcja zwłok osoby zaszczepionej przeciwko Covid-19 wykazała, że wirusowe RNA znaleziono w prawie każdym narządzie ciała. Szczepionka, chociaż wywołała odpowiedź immunologiczną, nie zapobiegła przedostaniu się wirusa do całego organizmu 24 dni po podaniu.

Wytworzone przeciwciała nie zatrzymały infekcji, potwierdzając jej nieistotność dla celów immunizacji, ponieważ według badań z Japonii wiemy teraz, że to białko kolczaste S1 powoduje uszkodzenie.

Skonsultowano się ze specjalistą chorób zakaźnych w szpitalu w New Jersey w sprawie wyników autopsji. Pierwszą rzeczą, o którą poprosił, było zachowanie anonimowości: „Nie możesz cytować mnie po imieniu, , jeśli to zrobisz, szpital mnie zwolni”. Po zapewnieniu, że jego tożsamość nie zostanie ujawniona, skomentował:

 

„Ludzie myślą, że tylko niewielka część ludzi cierpi z powodu negatywnych skutków szczepionki. Te nowe badania oznaczają, że wszyscy w końcu odczują negatywne skutki, ponieważ te białka kolczaste będą wiązać się z receptorami ACE2 w całym ciele.

To mRNA miało pozostać w miejscu wstrzyknięcia, a tak nie jest. Oznacza to, że białka kolczaste wytworzone przez mRNA będą również znajdować się we wszystkich narządach, a teraz wiemy, że to właśnie te białka powodują uszkodzenia.

Co gorsza, wirusowe RNA znajdujące się we wszystkich narządach pomimo szczepionki wskazuje, że szczepionka w ogóle nie działa i wzmacnia wirusa z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE), co oznacza, że ​​​​w rzeczywistości rozprzestrzenia się szybciej u zaszczepionych osób.

Mamy do czynienia z globalną bombą zegarową”.

 

Zgodnie z opublikowanym raportem z sekcji zwłok, zaszczepiony mężczyzna miał 86 lat i uzyskał negatywny wynik testu na Covid-19, kiedy po raz pierwszy został przyjęty do szpitala z poważnymi problemami żołądkowo-jelitowymi i trudnościami w oddychaniu. Oto, co opisują raporty:

„Przedstawiamy przypadek 86-letniego mieszkańca domu opieki, który otrzymał szczepionkę SARS-CoV-2. Wywiad medyczny obejmował ogólnoustrojowe nadciśnienie tętnicze, przewlekłą niewydolność żylną, otępienie i raka prostaty. 9 stycznia 2021 r. mężczyzna otrzymał szczepionkę BNT162b2 o zmodyfikowanym nukleozydach RNA opracowaną z nanocząsteczkami lipidów w dawce 30 μg. Na ten dzień i kolejne dwa tygodnie nie są dostępne żadne badania krwi. 18 dnia został przyjęty do szpitala z powodu nasilenia biegunki. Ponieważ nie wykazywała żadnych klinicznych objawów COVID-19, izolacja w określonych warunkach nie wystąpiła. Badania laboratoryjne wykazały niedokrwistość hipochromiczną i podwyższony poziom kreatyniny w surowicy. Testy antygenowe i reakcja łańcuchowa polimerazy (PCR) dla SARS-CoV-2 były ujemne.”

Raport z autopsji wyjaśnia, że testy nie wykazały „zmian morfologicznych związanych z Covid” w jego narządach.

„Morfologiczny” oznacza strukturalny. Obecnie wiadomo, że infekcja Covid powoduje bardzo specyficzne zmiany strukturalne w miejscach, które infekuje.

Zaszczepiony pacjent, który ostatecznie zmarł, znajdował się w pokoju, w którym inny pacjent uzyskał pozytywny wynik testu na Covid, a raport mówi, że zmarły zaszczepiony mężczyzna zaraził się chorobą po tym, jak został przyjęty – przed śmiercią miał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2 – zainfekowany przez jego współlokatora.

Jeśli tak było, uszkodzenie narządów zmarłego, już zaszczepionego nosiciela miało miejsce, zanim inny pacjent w szpitalnej sali go zaraził.

Co gorsza, gdy zaszczepiony mężczyzna rzeczywiście zaraził się Covidem, choroba rozprzestrzeniła się tak szybko w jego ciele, że najwyraźniej nigdy nie miał szans. Oto obrazy tkanek:

C:\Users\Jo\Desktop\1.jpg

Wnioskiem raportu z sekcji zwłok może być jedynie stwierdzenie, że otrzymana inokulacja osłabiła układ odpornościowy pacjenta, który zmarł cztery dni po przyjęciu.

Biorąc pod uwagę wszystkie niepożądane reakcje, jakie powoduje, możemy wywnioskować, że zarażenie się szczepionką jest czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż zarażenie się samą chorobą. Choroba, której przeżywalność wynosi 99,8%, mimo że WHO nazywa ją „pandemią”. Nawiasem mówiąc, ta sama organizacja odradzała przeprowadzanie sekcji zwłok.

 

 

Źródła:
newsrescue.com

greatgameindia.com

elcolectivodeuno.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *