GRAFEN

(tlenek grafitu)

C:\Users\Jo\Desktop\graphene_topic_1024.jpg

Jest twardszy niż diament, ale bardziej elastyczny niż guma, 200 razy twardszy niż stal i 1000 razy lżejszy niż papier. Grafen to najcieńszy materiał, jaki kiedykolwiek stworzono, o grubości zaledwie jednego atomu – tak cienki, że uważany jest za dwuwymiarowy. Ten plaster miodu z atomów węgla również przewodzi elektryczność bardziej niż miedź.

Ostatnio wiele słyszymy o grafenie i jego wpływie na organizm. Słyszymy również o odkryciach naukowców z różnych krajów, w których grafen zostaje zidentyfikowany jako składnik szczepionek na COVID-19, który sam w sobie jest podawany jako źródło wirusa.

Co to oznacza? Czy możliwe jest wykorzystanie grafenu w medycynie, do walki z obecnym wirusem i innymi schorzeniami? Jak wyglądałoby to w praktyce? Czy jest to bezpieczne? Czy grafen nam szkodzi? – na te pytania postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Naukowcy twierdzą, że grafen może odgrywać „wiodącą rolę w walce z Covid-19” – ale nie jest to pozbawione kontrowersji.

 

MEDYCYNA

 

Grafen – Wiodąca rola w walce z Covid-19.

Obecnie brytyjska firma Graphene Composites twierdzi, że opracowała unikalny, wirusobójczy i bakteriobójczy atrament, który może być używany w szerokim zakresie zastosowań, w tym w środkach ochrony osobistej, rozwiązaniach filtracyjnych i zaawansowanych technologicznie powierzchniach, które wychwytują i niszczą wirusy i bakterie.

Rzeczywiście, naukowcy z Brown University w USA odkryli, że w ciągu jednej minuty od ekspozycji atrament GC był w stanie całkowicie powstrzymać replikację i rozprzestrzenianie się wirusa ludzkiej grypy i OC43, koronawirusa wywołującego przeziębienie. Obecnie jest testowany na SARS Covid-2, koronawirusie, który powoduje Covid-19.

Tymczasem w artykule opublikowanym w sierpniu 2020 r. w czasopiśmie nanotoday włoscy naukowcy stwierdzili, że grafen może być stosowany jako materiał do powlekania urządzeń medycznych, sprzętu ochrony osobistej lub masek na twarz, aby zminimalizować ryzyko przeniesienia koronawirusa.

Napisali: „Dzięki dużej wszechstronności przewidujemy, że grafen może odgrywać wiodącą rolę w walce z Covid-19”.

Jak to działa?

C:\Users\Jo\Desktop\PRI_194219364-760x634.jpg

Obraz CGI koronawirusa i atramentu GC (zdjęcie: kompozyty grafenowe).

SARS Covid-2 jest przenoszony w powietrzu przez maleńkie kropelki oddechowe, a transmisja jest znacznie zmniejszona dzięki dobrej wentylacji. Koronawirus został również wykryty w filtrach powietrza i kanałach budowlanych w szpitalach z pacjentami z Covid-19.

„Atrament może mieć duże znaczenie w szczególności dla szpitali i może być stosowany w każdej zamkniętej przestrzeni… nawet w samochodach lub środkach transportu publicznego, a także na środkach ochrony osobistej, w tym maskach” – powiedział Chen. „Skutecznie możemy filtrować powietrze, aby było czystsze i bezpieczniejsze”.

Chen mówi, że wiele firm pracuje z grafenem w celu zwalczania wirusów, ale kompozyty grafenowe są jednymi z niewielu, które łączą ich szczególną formułę, tlenek grafenu i nanocząstki srebra.

„Tlenek grafenu jest bardzo dobry w wychwytywaniu wody z kropelek oddechu przenoszących wirusa, a także powlekania skoków białka na koronawirusie” – wyjaśnia.

„Wtedy nanocząsteczki srebra uwalniają jony, które utleniają błonę lipidową chroniącą RNA koronawirusa, tym samym go neutralizując” – dodaje.

Firma ma patent na atrament i prowadzi rozmowy z kilkoma producentami filtrów wentylacyjnych i innego typu urządzeń.

 

Maseczki do twarzy pokryte grafenem – cud czy zagrożenie dla zdrowia?

Grafen ma zdolność zwalczania wirusów, ponieważ jego mikroskopijne cząsteczki mają ostre krawędzie, które mechanicznie uszkadzają wirusy i komórki w kontakcie, wyjaśnia amerykański ekspert C. Michael White.

Wybitny profesor i kierownik wydziału praktyki farmaceutycznej na Uniwersytecie Connecticut dodaje, że grafen jest naładowany ujemnie dzięki wysoce ruchliwym elektronom, które elektrostatycznie wychwytują i inaktywują niektóre wirusy i komórki. Powoduje, że komórki wytwarzają wolne rodniki tlenowe, które mogą je uszkadzać i upośledzać ich funkcję.

Jednak w marcu rząd prowincji Quebec nakazał szkołom i przedszkolom zaprzestać używania masek powlekanych grafenem po tym, jak Health Canada, krajowa agencja zdrowia publicznego, ostrzegła, że ​​wdychanie grafenu może prowadzić do uszkodzeń płuc przypominających azbest.

Pisząc dla strony internetowej The Conversation, dr White przyznaje również, że niektóre badania powiązały grafen z uszkodzeniem płuc, ale stwierdza, że ​​obecnie nie ma wystarczających badań, aby w pełni określić odpowiedź.

„Siła dowodów na korzyść noszenia maski grafenowej lub szkodliwość wdychania mikroskopijnego grafenu w wyniku jej noszenia jest bardzo słaba”.

 

Obietnica tlenku grafenu

Tlenek grafenu (GO) jest przedstawiany jako „nowy nano-adiuwant szczepionkowy do silnej stymulacji odporności komórkowej”. Inny raport opublikowany w czasopiśmie Nanomaterials mówi: „Nanomateriały zawierające funkcjonalizowane nanocząstki (NP) i kropki kwantowe oraz związane z nanotechnologią innowacyjne metody wykrywania, projektowanie szczepionek i produkcja nanoleków wykazały ogromny potencjał interakcji z chorobotwórczymi wirusami i ograniczania ich przenikania do komórek. ”

„Systemy dostarczania oparte na nanonośnikach/NP mogą ogólnie chronić nanoszczepionki przed przedwczesną degradacją, zwiększać stabilność, mają doskonałe właściwości adiuwantowe i mogą pomóc w ukierunkowanym/kontrolowanym dostarczaniu immunogenów do komórek prezentujących antygen (APC).”

„NP mogą wytwarzać niezwykłe ilości przeciwciał neutralizujących przeciwko homologicznemu wirusowi, NP mogą być obiecującym i skutecznym podejściem profilaktycznym przeciwko zakażeniu MERS-CoV (Covid-19).”

Raport ten stwierdza dalej: „Oprócz tych nanostruktury mają inne wyjątkowe właściwości”, w tym „ich zdolność do naśladowania wirusów pod względem struktury lub wielkości bez konieczności prawdziwej infekcji!”

Czy to nie oznacza, że cząsteczki o rozmiarach nano, takie jak tlenek grafenu, MOGĄ być pomylone z wirusem?

 

Ciemna strona grafenu

Przy stosunkowo wysokich dawkach tlenek grafenu może wywoływać problemy z sercem u rozwijających się zarodków (badanie na zwierzętach).

Grafen może być wydalany przez nerki, gdzie może się skoncentrować i stać się toksyczny (badania na zwierzętach).

„Wysokie stężenia GO są toksyczne dla płuc, wątroby i śledziony”.

Naukowcy donoszą, że GO może „skrócić długość życia *glisty”.

* Glisty – potoczna nazwa pasożytniczych nicieni jelitowych należących do rodzin Ascarididae i Ascaridiidae. Choroby: glistnica.

Podczas gdy tlenek grafenu może hamować tworzenie nieprawidłowych naczyń krwionośnych (proces biologiczny zwany angiogenezą, który jest powszechną cechą raka i zwyrodnienia plamki żółtej, nadmierne hamowanie angiogenezy może zaburzać gojenie się ran.

 

SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19

 

Japonia wstrzymuje 1.6 milion dawek szczepionki Moderna, po odkryciu substancji metalicznych w zawartości niektórych fiolek.

C:\Users\Jo\Desktop\JapanModernaVialsMagnetic-min.jpg

Japońskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w czwartek, że około 1,6 miliona dawek szczepionki Moderna Covid-19 zostało wycofanych z użycia z powodu zanieczyszczenia niektórych fiolek, które „reagują na magnesy”, według urzędnika ministerstwa.

Kilkanaście ośrodków szczepień zgłosiło wykrycie ciał obcych w dawkach.

„To substancja, która reaguje na magnesy” ((grafen?), powiedział urzędnik Nikkei, dodając „To może być metal”.

Tymczasem Moderna potwierdziła, że otrzymała „kilka skarg dotyczących cząstek stałych” w fiolkach rozprowadzanych w Japonii, ale „nie stwierdzono problemów z bezpieczeństwem lub skutecznością” w związku z raportami.

„Firma bada zgłoszenia i pozostaje zaangażowana w przejrzystą i szybką współpracę ze swoim partnerem, Takedą i organami regulacyjnymi w celu rozwiązania wszelkich potencjalnych problemów”, powiedział rzecznik Nikkei, dodając, że winę ponosi „kwestia produkcyjna” w zakładzie w Hiszpanii. .

Według rzecznika, po skargach sporna partia szczepionki, jak również dwie sąsiadujące ze sobą partie, zostały wycofane z obrotu „z powodu dużej ostrożności”.

Premier Yoshihide Suga powiedział dziennikarzom w czwartek po południu, że polecił ministerstwu przyjrzeć się sprawie z bezpieczeństwem jako najwyższym priorytetem, dodając, że otrzymał doniesienia, że wycofanie „nie będzie miało znaczącego wpływu na krajową kampanię szczepień”. – Nikkei

Ciała obce, które „reagują na magnesy”, z pewnością ożywią spekulacje na temat wirusowego „wyzwania magnesu na szczepionkę Covid-19”, w którym dziesiątki osób zarejestrowało magnesy przyklejające się do miejsc wstrzyknięcia szczepionki.

Niektórzy uważają, że zgłoszony magnetyzm można wytłumaczyć tlenkiem grafenu, nanocząsteczką magnetyczną badaną pod kątem jej wykorzystania jako platformy dostarczania leków i innych zastosowań biomedycznych.

Krytycy zwracają uwagę na fakt, że tlenek grafenu nie jest wymieniony jako składnik w żadnej dostępnej szczepionce przeciwko Covid-19, podczas gdy sceptycy odpowiadają „co z tego?” Jeśli przypadkowe partie są skażone obcymi substancjami, przypadkowo lub celowo, oczywiście, że nie byłyby wymienione w składnikach.

 

„Szczepionka” firmy Pfizer zawiera 99% tlenku grafenu po analizie pod mikroskopem elektronowym – hiszpańscy naukowcy.

Brak mRNA (terapia genowa) w „szczepionce” firmy Pfizer.

C:\Users\Jo\Desktop\mnra-no.jpg

(szczepionka Pfizera; Grafen)

 

Hiszpańscy naukowcy przyjrzeli się szczepionce Pfizer pod mikroskopem elektronowym i odkryli, że zawiera ona 99% tlenku grafenu i prawie nic więcej.

Praktycznie NIE ma dowodów na to, że ta „szczepionka” jest terapią genową. Istnieje ZERO materiału genetycznego: mRNA lub DNA czy białka kolczastego. Oznacza to, że ta „szczepionka” nie ma nic wspólnego z tak zwanym wirusem. Ten produkt nie został opracowany w celu uniknięcia infekcji spowodowanej wirusem. Prawdziwy cel tego produktu pozostaje ukryty. Nie wydano żadnych oficjalnych oświadczeń ze strony rządów ani instytucji zdrowia. Toksyczność tlenku grafenu jest wystarczającym powodem, aby zatrzymać globalny program szczepień.

Raport Uniwersytetu w Almerii (Hiszpania) z 28 czerwca potwierdza ustalenia badaczy.

Zaskakujące wnioski dotyczące pierwszych wyników mikroskopii jednej próbki mRNA Covid-19 Comirnaty (Pfizer). Podejrzenia okazały się prawdziwe. W fiolce Pfizer covid-19 prawie NIE ma materii biologicznej. To, co odkryło laboratorium na Uniwersytecie Almerii, nie ma nic wspólnego z mRNA.

Główną znalezioną materią była substancja bardziej podobna do nanocząstek grafenu lub bardzo podobnego nanomateriału. Ekstrakcja i kwantyfikacja mRNA w próbce wykazała, że ​​99% całej substancji wewnątrz fiolki stanowił z dużym prawdopodobieństwem tlenek grafenu lub coś bardzo podobnego, po prostu znaleziono bardzo mało materiału genetycznego. Do tej pory nie zidentyfikowano żadnych nanokapsułek lipidowych.

W badaniu wspomniano, że istnieje zredukowana forma tlenku grafenu (GO). Kiedy tlenek grafenu jest mieszany z wodorem, staje się MAGNETYCZNY (MGO). Jest również znany jako zredukowany tlenek grafenu (dzieje się tak również, gdy jest wstrzykiwany do krwi).

Warstwy tlenku grafenu z literatury naukowej i komercyjnej próbki tlenku grafenu w porównaniu z mikroskopią wykonaną na próbce Pfizera wykazują identyczne wzory zarówno w mikroskopii elektronowej, jak i optycznej, co rozwiewa wątpliwości, że mówimy o tym samym materiale.

Badanie dostarcza solidnych dowodów na możliwe pochodne grafenu, ponieważ struktura widziana w mikroskopie jest charakterystyczna. Skonsultowano się z naukowcami, którzy wcześniej pracowali z tlenkiem grafenu i zgodzili się, że nie ma wątpliwości co do obecności tlenku grafenu w fiolce.

Badanie wykonane przez biostatystyka Ricardo Delgado porównuje próbkę tlenku grafenu kupioną na rynku z covid-19 Pfizer mRNA Comirnaty (nazwa handlowa „szczepionki”)

To było tylko szczepienie jednej marki, ale potrzeba więcej testów z innymi fiolkami. Potrzeba więcej badań, innymi różnymi technikami. La Quinta Columna wzywa inne instytuty i uniwersytety do przyłączenia się do tej krucjaty badawczej na rzecz prawdy.

 

GRAFEN = COVID-19

C:\Users\Jo\Desktop\Opera Zrzut ekranu_2021-08-28_123027_www.nutritruth.org.png

w związku z powyższymi odkryciami powstała teoria, że…

Tlenek grafenu, pojedyncza warstwa komórkowa grafitu o właściwościach przenoszenia z tlenem, która stanowi ponad 99% zawartości surowic szczepionek COVID-19, to prawdziwa „choroba koronawirusa COVID-19”.

Ponieważ, jak ujawnia raport, wszystkie główne fiolki ze szczepionką przeciwko COVID-19, AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson itp. zawierają tę samą zawartość… ponad 99% nanochemikaliów tlenku grafenu, to te szczepionki są „ wirusem”.

Dlatego też nikomu do tej pory nie udało się wyizolować wirusa.

Stąd wyjaśnienie metalicznego posmaku w ustach, prowadząca do utraty węchu i smaku, oraz właściwości magnetyczne w ciele osoby zarażonej. COVID-19 rozkłada główny przeciwutleniacz, zwany glutationem*, w żywych ludzkich komórkach. Wyjaśnia to dlaczego dzieci z trudem zarażają się wirusem, ponieważ mają bardzo wysoki poziom glutationu.

*Glutation, łac. glutathionum, inna nazwa: γ-glutamylocysteinyloglicyna – organiczny związek chemiczny, tripeptyd o właściwościach przeciwutleniających, zbudowany z reszt aminokwasowych kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny.

Właśnie dlatego FDA niedawno nakazała usunięcie N-acetylocysteiny (NAC) z półek sklepowych z witaminami, ponieważ radykalnie przywraca ona poziom glutationu. Dzień przed upublicznieniem tej informacji Amazon był źródłem suplementów NAC. W tym momencie usunęli go z dostępności. Teraz, zamiast sprzedawać NAC przez większość sklepów, jest on dostępny tylko na receptę. Czemu? Aby wyeliminować możliwość, że ofiary szczepionki Vaxxine uzyskają pomoc zaradczą w niszczeniu organizmu przez szczepionkę, głównie poprzez krzepnięcie krwi na poziomie naczyń włosowatych. W większości przypadków śmierć nastąpi po około 6-12 miesiącach.

Odkryto, że cząsteczki grafenu pokrywają (zanieczyszczają) maski na twarz i wydłużone wymazy do nosa używane zarówno w testach PCR, jak i testach na przeciwciała. Więc fałszywy proces testowy zanieczyszcza organizm, masz objawy, idziesz do lekarza lub szpitala, oni zajmują się resztą. Mogą podpiąć cię pod respirator, który zabije cię w około godzinę lub mniej. Mogą cię hospitalizować, aby zwiększyć miano grafenu w płynach ustrojowych. Mogą sprawić, że będziesz nosić specjalne maski, które są mocno zanieczyszczone grafenem. Mogą wprowadzić cię w stan strachu przed zaakceptowaniem macierzystego źródła grafenu w postaci szczepionki, który powoduje wszelkiego rodzaju zakrzepy krwi, które nękają wielu pacjentów z COVID-19, po przyjęciu szczepionki.

Doprowadziło to La Quinta Columna (Hiszpańska grupa naukowców) do wniosku: „tlenek grafenu JEST rzekomym SARS-CoV-2,„ nowym koronawirusem ”, który rzekomo powoduje chorobę znaną jako COVID-19”.

Niektórzy mogą twierdzić, że COVID-19 poprzedzał szczepionki. Więc co powodowało COVID-19 przed szczepionkami? Cała ta „scamdemia” to dobrze zaplanowany spisek na wiele lat przed jego publicznym uruchomieniem. Wszyscy wiedzą, że grypa, przeziębienie, zapalenie oskrzeli i inne podobne choroby występują sezonowo przez całe ich życie. Sezonowość jest wynikiem ekspozycji na słońce w różnych porach roku, co dramatycznie wpływa na poziom witaminy D w organizmie, co ma istotny wpływ na zdolność układu odpornościowego do reagowania na zagrożenia.

Nagle wszystkie powszechne formy chorób układu oddechowego po prostu zniknęły, w tym roku nie odnotowano żadnych przypadków… Podczas gdy dokładnie w tym samym czasie nowa choroba układu oddechowego zwana COVID-19 staje się równie powszechna mając dokładnie te same objawy. Jak mądry trzeba być, żeby zauważyć, że jest to prosta sztuczka oszustwa. Ten rzekomy wirusowy covid-19 to grypa i przeziębienie. Cóż, to byłoby oczywiste. Aczkolwiek nie obawiamy się śmiertelności grypy. Co można zrobić, aby przekształcić to w panikę pandemiczną?

Co powiesz na rozpoczęcie od WHO, CDC, Ministerstwa Zdrowia itp., histerycznie podnoszących nową pandemię za pośrednictwem wszystkich źródeł medialnych na świecie w tym samym czasie. Następnie, mając tylko jeden sposób na przetestowanie zaniepokojonych ludzi, którzy przychodzą do szpitala myśląc, że ich przeziębienie to nowy COVID-19. Jest to zabawka PCR, którą użytkownik może ustawić tak, aby dawała „pozytywne” lub „negatywne” wyniki, według własnego uznania. Co najpierw chcemy pokazać publiczności? Mnóstwo „pozytywnych” wyników testów, które nazwiemy „przypadkami” (przypadki zakażenia) i stworzymy górę fałszywych dowodów, aby podsycić narastającą histerię wśród ludzi, którzy teraz czują się zagrożeni o swoje życie w oparciu o fałszywie stworzone kłamstwa na temat „przypadków”.

Co zrobimy z miliardami „przypadków”, które po prostu nie mają żadnych objawów choroby? Wymyślmy jakąś historię o „bezobjawowych pozytywach”. Tak, żadna z tych osób nie ma żadnych objawów choroby, ale możemy twierdzić, że są chore, tylko „bezobjawowe”. Możemy twierdzić, że są nosicielami śmiercionośnych wirusów rozprzestrzenianych przez zakaźne zakażenia, skażające i zabijające innych. W końcu wszyscy wiedzą, że wirusy to śmiertelne zarazki, które rozprzestrzeniają się w powietrzu lub śliny, prawda?

Niewidzialne zarazki wirusowe są wszędzie, jak powszechnie wiadomo, nawet przez laików, którzy nie są ekspertami scjentyzmu, jak Niedzielski. Teraz nie możemy ryzykować, że ludzie będą się mieszać lub, nie daj Boże, wsiąść razem do tego samego samolotu. Musimy żądać od nich noszenia masek, które owinęliśmy nanowłóknami grafenowymi. Muszą być również wielokrotnie „testowani” za pomocą naszej „zabawki PCR”, która wymaga bardzo długiego wacika, również pokrytego nanowłóknami grafenowymi, które mogą rozerwać blaszkę sitową, barierę mózgową dla nerwów węchowych. Można to łatwo zrobić za pomocą długiego trzonu wymazówki testowej, co pozwala na zanieczyszczenie mózgu, zanieczyszczeniami z nanowłókien. Niech każdy dostanie „Paszport COVIDOWY”.

Dużym problemem był brak śmiertelności. Zabijanie starszych, umierających ludzi, pozwoliło zwiększyć statystyki śmiertelności. Było to łatwe i szybkie „wzmocnienie” statystyk zgonów. Ale to było wciąż zbyt mało. Zaczęliśmy wpisywać COVID jako wszystkie przyczyny zgonów. Do tego przeklasyfikowano i zmieniono dużą liczbę starych aktów zgonów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nadal nie możemy potwierdzić pandemii publikowanymi statystykami zgonów z roku na rok, w żadnym kraju na świecie. Po prostu nie można znaleźć nadmiernej śmiertelności.

Musimy wprowadzić szczepionki, chociaż chcemy, aby wyglądało na to, że ten projekt zajmie dużo czasu na rozwój i testowanie. Nazwijmy to projektem „najwyższej wagi”. Nie musimy mieć długich badań bezpieczeństwa. Możemy zmusić FDA do wydania zezwolenia tylko w sytuacjach awaryjnych (EUO), a następnie potraktować to, tak jakby stanowiło to pełne zezwolenie. Możemy przeprowadzić kampanię promującą te „szczepionki” jako ratujące życie, „powrotu do normalności”, którego oczekują głupcy.

Już wtedy ujawnił się problem związany z badaniami naukowców hiszpańskich, udowadniającymi, że serum szczepionek zawiera ponad 99% tlenku grafenu. W jaki sposób poradzono sobie z tymi informacjami?

Przedstawiono to, jakby nie było to wcale nowe objawienie. Można by stwierdzić – Oczywiście, używamy tlenku grafenu od zawsze, co oczywiście jest powszechną wiedzą, którą wszyscy już znają. Dlatego nie uważaliśmy za konieczne nawet wcześniej o tym wspominać. O patent składamy podanie natychmiast, ponieważ tlenek grafenu to cudowne przełomowe lekarstwo przyszłości.

Grafen w szczepionkach do nosa przeciwko COVID-19 był eksperymentalnie testowany na zwierzętach, a nie na ludziach. Nie ma jeszcze potrzeby wydawania ostrzeżeń dla ludzi, chociaż testy na zwierzętach zostały wstrzymane ze względu na to, że wszystkie zwierzęta umarły.

Grafen nie jest wymieniony jako składnik szczepionek COVID-19.

W odpowiedzi na biuletyn La Quinta Columna firma Pfizer zaprzeczyła, jakoby którakolwiek z jej szczepionek zawierała tlenek grafenu. „Zarzut grafenu w jakichkolwiek szczepionkach nie jest poparty żadnymi dowodami. Badanie składników szczepionki COVID-19 RNA firmy Pfizer nie obejmuje grafenu”.

Hiszpańscy naukowcy przetestowali wszystkie znane dostępne serum szczepionek. Stwierdzili, że wszystkie są identyczne. Zawierają ponad 99% tlenku grafenu, powszechnego, taniego przemysłowego nanochemika o znanej wysokiej toksyczności we wszystkich. Zostało to szybko potwierdzone przez wszystkich dostawców z wyjątkiem firmy Pfizer. Dlaczego?

Tlenek grafenu nie jest dopuszczany do obiegu tak jak szczepionki!

Szczepionki COVID-19 otrzymują całkowitą przepustkę od rządowych ministerstw bezpieczeństwa zdrowia publicznego.

Tlenek grafenu ma ciemną stronę.

Różne badania wykazują:

„Materiały na bazie grafenu zwykle mają rozmiary od kilku do setek nanometrów i mają grubość od 1 do 10 nanometrów (jedna miliardowa metra), co jest również definicją „nanocząstek” lub „nanomateriałów”. , nanocząsteczki grafenu mogą dotrzeć do głębszych narządów, przechodząc przez normalne bariery fizjologiczne, takie jak bariera krew-powietrze, bariera krew-jądro, bariera krew-mózg i bariera krew-łożysko”.

„Nanocząstki z rodziny grafenów (GFN) mogą wywoływać ostre i przewlekłe urazy w tkankach, ponieważ są submikroskopowe, zdolne do przenikania prawie wszystkich barier, bariery krew-jądro, bariery krew-mózg, bariery krew-łożysko itp. i kumulacji w płucach, wątrobie, śledzionie, drogach oddechowych i mogą z łatwością przenikać przez drogi oddechowe tchawiczo-oskrzelowe, a następnie przedostawać się do dolnych dróg oddechowych płuc, co prowadzi do powstania ziarniniaków (małe masy tkanki objętej stanem zapalnym), zwłóknienia płuc (bliznowacenia) i niekorzystnego stanu zdrowia dla osób narażonych.”

Mechanizmy toksykologiczne Grafenu, wykazane w ostatnich badaniach, obejmują głównie odpowiedź zapalną, uszkodzenie DNA, apoptozę (śmierć komórki), autofagię i martwicę (śmierć komórki) itp., a mechanizmy te można zebrać w celu dalszego zbadania złożonej sieci szlaków sygnałowych regulujących toksyczność Grafenu.

Na przykład nanocząstki z rodziny grafenu przechodzą przez barierę krew-powietrze i głównie gromadzą się i są zatrzymywane w płucach.

Ze względu na swój mały rozmiar, duże pole powierzchni i ładunek powierzchniowy grafenu posiada znaczące właściwości genotoksyczne i powoduje poważne uszkodzenia DNA, na przykład fragmentację chromosomów, pęknięcia nici DNA, mutacje punktowe oraz *addukty i zmiany oksydacyjne DNA. Biorąc pod uwagę zwiększone narażenie ludzi na grafen, ocena ogólnoustrojowej toksyczności w ludzkim ciele jest niezbędna w przyszłych badaniach”.

* Addukt – indywiduum chemiczne – połączenie dwóch lub więcej związków chemicznych, na skutek tworzenia się między nimi wiązań wodorowych lub innego rodzaju oddziaływań międzycząsteczkowych.

 

TEORIA 5G A GRAFEN?

C:\Users\Jo\Desktop\1569142769227.jpg

Promieniowanie 5G z wież telefonii komórkowej było i jest instalowane z wyprzedzeniem, aby aktywować „COVID-19” z odległych lokalizacji poprzez reakcję tlenku grafenu na częstotliwość pasma absorpcji energii mikrofalowej 5G. Dlatego źródła promieniowania 5G są instalowane w tak ogromnych ilościach i w tak bliskiej odległości od konstrukcji, w których mieszkają ludzie. Zdjęcia pokazują, jak instalatorzy wież 5G umieszczają płytki drukowane (PCB) w systemach 5G, które są oznaczone jako COVID-19 z wytrawionej miedzi. Dzięki „inteligentnemu licznikowi” całe okablowanie w twoim domu lub budynku może być używane jako potężna antena sieci energetycznej, skutecznie umieszczając cię w kuchence mikrofalowej.

Dzieje się tak ponieważ pasmo absorpcji elektronów dla tlenku grafenu jest w tym samym zakresie częstotliwości co promieniowanie 5G.

I przypadkowo COVID-19 rozpoczął się w Wuhan w Chinach, gdzie wprowadzano promieniowanie 5G, które rozkłada główny przeciwutleniacz, zwany glutationem, w żywych ludzkich komórkach.

Europejskie Towarzystwo Medyczne publikuje raport, w którym stwierdza: „Przypisy i zgony związane z COVID-19 są statystycznie wyższe w stanach i hrabstwach z bezprzewodową telekomunikacją 5 generacji na falach milimetrowych w Stanach Zjednoczonych”.

To może być tylko zbieg okoliczności.

Kiedy zobaczymy, że 5G ma wpływ na życie roślin, możemy mieć przekonujące dowody wizualne jego toksyczności, także miliony martwych ptaków spadają z nieba w pobliżu wież 5G wydają się raczej podejrzane?

 

Informacje widziane przez pryzmat naszych z góry przyjętych wyobrażeń.

Raporty takie jak ten mogą być nieco mylące, ponieważ są odbierane w umyśle czytelników z ich własnymi wyobrażeniami na temat tego, czego szukają; o tym, jak współgra z własnymi, z góry przyjętymi wyobrażeniami o świecie. Mamy tendencję do odrzucania „dowodów”, które są sprzeczne z naszym obecnym światopoglądem. Oczywiście problem polega na tym, że wszystko, co większość ludzi wie, jest identyczne z tym, co wiedzą wszyscy inni… to jest to, co wszyscy oglądali w telewizji zeszłej nocy. Powiedziano: człowiek ma prawo do własnej opinii, ale nie każdy do własnego zestawu faktów.

 

Źródła:

stateofthenation.co

www.europereloaded.com

inews.co.uk

nutritruth.org/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *