Jak zatrzymać NEW WORLD ORDER?

NWO powoli stawało się coraz silniejsze w całej historii. Większość naszego codziennego życia jest zaaranżowana i pod kontrolą NWO. Ale przy całej tej kontroli, którą mają, wciąż jest nadzieja i wciąż są rozwiązania. W końcu NWO ma władzę tylko tak długo, jak ludzie śpią. NWO może istnieć tylko tak długo, jak długo istnieje ignorancki, potrzebujący gospodarz, który zaopatruje ich w moc. Gdy tylko ludzie przebudzą się do swojej prawdziwej mocy, mądrości i celu, NWO już nie będzie, a wolność będzie słyszana na całym świecie.

BITWA DUCHOWA

C:\Users\Jo\Desktop\stop-spiritual.jpg

Czasami musimy cofnąć się i zrozumieć, że NWO jest tylko częścią naszej duchowej podróży i że ma nad nami władzę tylko wtedy, gdy na to pozwolimy. Wszyscy jesteśmy w swoich indywidualnych podróżach i bez względu na to, co dzieje się w tym fizycznym życiu, zawsze możemy się z niego uczyć i z niego wzrastać. Całe to życie jest pełne decyzji i czasami nie chodzi o wygraną, ale o podejmowanie właściwych decyzji. To jedno życie to tylko mały przebłysk w wielkim schemacie rzeczy. Mamy całą wieczność, aby doświadczyć tego, co życie ma do zaoferowania, a to jest tylko małe doświadczenie, które możemy przynieść ze sobą, gdy ewoluujemy przez całą wieczność. Można z tego wyciągnąć wiele lekcji i istnieje wiele możliwości rozwoju.

 

ZMIANA SAMEGO SIEBIE

C:\Users\Jo\Desktop\stop-yourself.jpg

Możemy nie być w stanie kontrolować innych, ale możemy kontrolować siebie. Nie chodzi o wymuszanie naszej woli na innych, tak jak robi to NWO, ale raczej o zmianę siebie i zapraszanie innych na nasze drogi przykładem. Jeśli naprawdę chcesz obudzić ludzi, najpierw zmień siebie i pokaż im lepszą drogę przez życie osobiste. Nie chodzi o życie w strachu i rozwijanie nienawiści do NWO. Na świecie jest już wystarczająco dużo strachu i nienawiści. Musimy sięgnąć głęboko w siebie i znaleźć ten pokój, który czai się w środku i stamtąd rozwijać się na zewnątrz. NWO jest dla nas po prostu sposobem na zmianę siebie i ewolucję do stanu, w którym inni nie mają już nad nami władzy. Musimy wziąć osobistą odpowiedzialność za naszą sytuację i przejąć kontrolę nad własnym życiem. O to właśnie chodzi. NWO może istnieć tylko tak długo, jak długo oddamy im naszą moc, wierząc w iluzję, którą stworzyli przed nami. Gdy tylko przestaniemy wierzyć w grę, którą stworzyli, możemy dalej żyć samodzielnie bez ich ograniczeń i możemy tworzyć życie według własnej wizji i ideałów.

 

STAW CZOŁO RZECZYWISTOŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\stop-reality.jpg

Musimy uznać, że NWO rzeczywiście istnieje, który chce zabrać nam wolność i naszą energię. Naprawdę są ludzie, którzy chcą przedkładać swoje interesy ponad nasze, to jest po prostu ludzka natura. Ci ludzie woleliby nas zniewolić niż pracować nad uwolnieniem. Woleliby raczej utrzymywać ludzi w stanie ignorancji i zamieszania, aby mogli dalej sprawować kontrolę. Możemy tak nie myśleć, ale oni tak myślą. Musimy to rozpoznać i przeciwstawić się temu. Nie możemy uciec od NWO, robiąc to, co zawsze robiliśmy. To, co zawsze robiliśmy, pozwoliło NWO na rozwój. Aby powstrzymać NWO, musimy to rozpoznać, musimy zmierzyć się z rzeczywistością i musimy pracować twórczo i razem, aby znaleźć wyjście.

 

MINIMALIZACJA RZĄDU

C:\Users\Jo\Desktop\stop-government.jpg

Głównym narzędziem używanym przez NWO jest rząd. Rząd to jedyne narzędzie, jakim dysponują, dzięki któremu mogą nas do czegoś zmusić. To bardzo ważny punkt do zrealizowania. Poprzez rząd NWO jest w stanie fizycznie zmusić nas do robienia rzeczy. Jeśli nie zapłacimy podatków, wepchną nas do więzienia. Jeśli nie pójdziemy na wojnę, zmuszą nas do pójścia na wojnę. NWO sprawuje władzę przez rząd, dlatego jeśli ograniczymy władzę rządu do robienia czegokolwiek, to ograniczamy uprawnienia NWO do robienia czegokolwiek. NWO to wirus działający za pośrednictwem rządu i musimy poddać go kwarantannie poprzez kwarantannę rządu.

 

PODEJMIJ DZIAŁANIE

C:\Users\Jo\Desktop\stop-action.jpg

Rozwiązania często wymagają działania. Jest czas i miejsce na posiedzenie i przedyskutowanie pomysłów. To właśnie robi większość ludzi. Ale jest też czas na podjęcie działań. I bardzo niewiele osób podejmuje działania. Działanie wymaga pracy, która nie zawsze jest łatwa. Większość ludzi woli po prostu siedzieć i oglądać piłkę nożną i „Mam talent” w telewizji, niż znaleźć sposób na rozwijanie swojej wolności. Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie, że wolność nie jest za darmo. Podobnie jak ćwiczenia, wolność wymaga konsekwentnej pracy i wysiłku. Nie możemy być wolni bez podjęcia jakichkolwiek działań. Jeśli więc naprawdę chcemy powstrzymać NWO, musimy podjąć działania i przełożyć nasze słowa na konkretne rozwiązania. NWO skupia się na podejmowaniu działań, dlatego są w stanie nadal się rozwijać. Większości ludzi nie chodzi o podejmowanie działań, dlatego nadal mają coraz mniej wolności.

 

UŚWIADAMIAJ INNYCH

C:\Users\Jo\Desktop\stop-message.jpg

Więcej osób wie o NWO, niż mogłoby się wydawać. Mogą nie nazywać tego NWO i mogą mieć do tego inne podejście, ale prawie wszyscy wokół wiedzą, że coś się dzieje. Większość ludzi ma wrażenie, że sprawy się pogarszają, ale czasami mają problem z dokładnym określeniem tego, co to jest. W tym miejscu warto zabierać się z innymi i szerzyć przesłanie. Rozmawiaj z innymi ludźmi i dziel się z nimi tym, co odkryłeś. Pamiętaj, każdy uczy się inaczej i każdy jest na innym poziomie zrozumienia. Ustaw kontekst swojej wiadomości w sposób, który pasuje do obecnego poziomu zrozumienia drugiej osoby. Nie chcesz narzucać rachunku różniczkowego komuś, kto właśnie nauczył się dodawać i odejmować. A co najważniejsze, słuchaj tego, co inni mają do powiedzenia, okazuj im szacunek i bądź przygotowany na zmianę swoich poglądów. Nikt nie ma wszystkiego rozgryzionego w 100% i każdy ma do zaoferowania unikalną perspektywę i kawałek układanki.

 

Każdy z nas ma więcej mocy, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Nawet najciemniejsi, najbardziej nienawistni, najbardziej samolubni ludzie mają wewnętrzne piękno, które czeka, by przebłysnąć. Uwierzcie w siebie, kochajcie się nawzajem i nigdy nie przestawajcie szukać prawdy. Kiedy otrząśniemy się z naszej ignorancji, osiągniemy pokój, mądrość i piękno jak nikt inny.

„Osoby o silnym intelekcie, skonfrontowane z problemem dotyczącym posługiwania się zdolnościami rozumowania, zachowują równowagę i starają się znaleźć rozwiązanie poprzez uzyskanie faktów odnoszących się do pytania. Z drugiej strony osoby o niedojrzałej mentalności, gdy są skonfrontowane w podobny sposób, są przytłoczone. Podczas gdy ci pierwsi mogą być przygotowani do rozwiązania zagadki własnego przeznaczenia, ci drudzy muszą być prowadzeni jak stado owiec i nauczani prostym językiem. Zależni prawie całkowicie od posługi pasterza.”

Manly P. Hall: Sekretne nauki wszystkich wieków

 

„Mówię, że czas stanąć na tylnych łapach i wyhodować kręgosłup, dać im znać, że się im nie pokłonimy, będziemy z nimi walczyć! Jeśli mamy umrzeć, to stojąc, a nie na kolanach…”

Alex Jones

 

 

 

Oryginał: New World Order Guide (Quinton Figureoa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *