Dowody na istnienie NWO!

C:\Users\Jo\Desktop\dowody.jpg

W miarę jak przeprowadza się coraz więcej „research”, plan Nowego Porządku Świata zwykle nabiera większego sensu. Podobnie jak łamigłówka, która z każdym elementem staje się bardziej przejrzysta, każdy element do NWO prowadzi do pełniejszego zrozumienia tego, co się dzieje – a elementów jest bardzo wiele…

 

HISTORIA

C:\Users\Jo\Desktop\proof-history.png

Historia świata to w zasadzie historia Nowego Porządku Świata. Gdy uczymy się więcej o historii i łączymy kropki między pozornie niepowiązanymi wydarzeniami i bytami, zaczyna być coraz bardziej jasne, w jaki sposób te wydarzenia były naprawdę powiązane i kto tak naprawdę je aranżował. Większość historii, której uczymy się w szkole, to historia powierzchowna, która nigdy nie łączy ze sobą prawdziwych motywów i prawdziwego znaczenia wydarzeń.

„Fałszowanie historii przyczyniło się do zmylenia ludzi bardziej niż cokolwiek znanego ludzkości.”

Jean-Jacques Rousseau

 

DOKUMENTY RZĄDOWE

C:\Users\Jo\Desktop\dokumenty rzadowe.jpg

Wiele dokumentów rządowych wspomina o wielu tajnych planach i wydarzeniach, które zaskakują. Z biegiem czasu wiele dokumentów zostaje odtajnionych lub poznanych w inny sposób. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że te dokumenty w ogóle istnieją. Od wieków NWO wykorzystuje rządy do przeprowadzania części swojego spisku na rzecz NWO i te spiski są dobrze udokumentowane.

C:\Users\Jo\Desktop\proof-docs.png

Pożądanym rezultatem realizacji tego planu byłoby umieszczenie Stanów Zjednoczonych w pozornej „pozycji cierpienia”, nie możliwych do obrony krzywd. Zaplanowana zostanie seria dobrze skoordynowanych incydentów, aby naprawdę wyglądały na dokonane przez wrogie siły kubańskie. Incydenty mające na celu przeprowadzenie wiarygodnego ataku:

1. Rozpocznij plotki (wiele). Użyj tajnego radia.

2. Wyślij „przyjaznych” kubańczyków do granic bazy, aby odegrali atak.

3. Schwytaj kubańskich (przyjaznych) sabotażystów w bazie.

4. Rozpocznij zamieszki przy wejściu do bazy (przyjaźni Kubańczycy).

5. Wysadź amunicję wewnątrz bazy; wznieć pożary.

6. Spal samolot na lotnisku (sabotaż).

7.Wystrzel pociski z zewnątrz bazy, które uszkodzą instalacje.

8. Przechwytuj zespoły szturmowe.

9. Przejmij grupę milicji, która szturmuje bazę.

10. Sabotaż statku w porcie; duże płomienia – naftalen [napalm].

11. Zatop statek w pobliżu wejścia do portu. Prowadzić pogrzeby dla pozorowanych ofiar.

Operacja Northwoods: Odtajniony dokument rządu USA, 1962 r.

 

PISMA WEWNĘTRZNE

C:\Users\Jo\Desktop\proof-writings.png

Istnieje wiele pism wewnętrznych napisanych przez osoby z NWO wysokiego szczebla i dzielą się one wieloma swoimi planami i odkryciami na przestrzeni całej historii. Nawet gracze Nowego Porządku Świata chcą udokumentować swoją historię i wielu z nich koduje swoje pisarstwo za pomocą słów, metafor i symboli.

 

SYMBOLE

Symbole są używane przez NWO do komunikowania się z innymi osobami o wiedzy i ukrywania swojego przesłania przed tymi, którzy nie są świadomi. Uważają, że jeśli rozumiesz symbole, to odrobiłeś pracę domową i zasługujesz, by wiedzieć. Ale jeśli nie rozumiesz symboli, to twoja wina, że nie wiesz.

C:\Users\Jo\Desktop\proof-symbols.png

„Lew był i jest jednym z dwóch najważniejszych symboli dla Atonistów. Zajmuje drugie miejsce po słońcu.”

Michael Tsarion Irlandzkie początki cywilizacji, tom 1

 

INFORMATORZY / SYGNALIŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\proof-whistle.png

Jest wielu byłych członków rządu, a nawet tajnych stowarzyszeń, którzy czasami opowiadają o swoich doświadczeniach z byciem częścią Nowego Porządku Świata. Ci byli członkowie mają mnóstwo poufnych informacji, które są cenne przy składaniu elementów Nowego Porządku Świata.

„Nawet jeśli nie robisz nic złego, jesteś obserwowany i nagrywany. …dochodzi do momentu, w którym nie musisz robić nic złego, po prostu musisz w końcu zostać przez kogoś podejrzanym, nawet przez zły telefon, a potem może użyć tego systemu, aby cofnąć się w czasie i przyjrzyj się każdej decyzji, jaką kiedykolwiek podjąłeś, każdemu przyjacielowi, z którym kiedykolwiek o czymś rozmawiałeś, i zaatakować cię na tej podstawie, aby wyprowadzić podejrzenia z niewinnego życia.”

Edward Snowden

 

PODĄŻAJ ZA PIENIĄDZEM

C:\Users\Jo\Desktop\proof-money.png

Ludzie, którzy kontrolują pieniądze, zwykle mają dużą władzę. Zobacz, kim są najbogatsze rodziny i jak się wzbogaciły. Spójrz, kto kontroluje pieniądze i ich tworzenie. To są ludzie, którzy trzymają karty. Nie znajdziesz ich na listach 100 najbogatszych ludzi.

„Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu, a nie będzie mnie obchodziło, kto ustanawia prawa.”

Mayer Amschel Rothschild

 

 

 

Oryginał: New World Order Guide (Quinton Figureoa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *