Jak operują elity? – PODBÓJ & KONTROLA

NWO to wirus. I jak wirus potrzebują żywiciela/gospodarza, aby żyć. Więc szukają istniejących organizacji, wysysają z nich życie i przejmują je. NWO to ogólnoświatowy gang, podobnie jak mafia, która zrobi wszystko, aby się rozwijać. Ich główną metodologią jest dywersja i infiltracja. Niekoniecznie chcą zmieniać to, co już istnieje, chcą po prostu to kontrolować.

 

Po pierwsze… Są mądrzy… Naprawdę mądrzy

C:\Users\Jo\Desktop\how-smart.png

Musimy zrozumieć, że ci ludzie nie są idiotami. NWO nie przejęło kontroli przez przypadek. NWO jest wynikiem wieków planowania strategicznego i polityki na najwyższym poziomie. Mają wiedzę okultystyczną i rozumieją, dlaczego świat jest taki, jaki jest dzisiaj. Rozumieją ludzką naturę i rozumieją, jak manipulować ludźmi, robią to od wieków. To, że czegoś nie rozumiemy, nie oznacza, że oni także.

 

Strategia infiltracji NWO

 

  1. Ustal następne zadanie

C:\Users\Jo\Desktop\how-plan.png

 

NWO stale przygląda się, gdzie obecnie znajduje się świat i wymyśla najkorzystniejsze kolejne kroki w kierunku manipulowania ludźmi w NWO. Ci ludzie są jak sprytny biznesmen, który potrafi przewidzieć przyszłość i obejść bieżące parametry, aby tam dotrzeć.

 

 

2. Kluczowe organizacje i osoby;

C:\Users\Jo\Desktop\how-target.png

 

Po ustaleniu kolejnego zadania określają kluczowe organizacje i osoby, które będą głównymi celami w nadchodzącym przedsięwzięciu.

 

 

 

 

3. Infiltracja;

C:\Users\Jo\Desktop\how-gameplan.png

 

 

Kiedy już wiedzą, kogo i co potrzebują, zaczynają opracowywać plan gry dotyczący możliwych sposobów infiltracji tych organizacji i ludzi.

 

 

 

4. Szukanie w sieci;

C:\Users\Jo\Desktop\how-network.png

 

 

Zaczynają od zajrzenia do swojej sieci i sprawdzenia, jakie istniejące systemy można wykorzystać do ułatwienia takiej infiltracji. Wraz ze wzrostem rozmiarów i zasięgu ich sieci, przejmowanie kontroli nad nowszymi organizacjami staje się coraz łatwiejsze.

 

 

5. Dobór narzędzi

C:\Users\Jo\Desktop\how-toolbox.png

 

 

Przeglądając swoją sieć, zaglądają również do swojego zestawu narzędzi*, aby zobaczyć, które narzędzia można zgrupować z którymi sieciami. Niektóre narzędzia są bardziej odpowiednie dla określonych scenariuszy i organizacji. Przekupstwo działa świetnie dla polityków i biznesmenów, podczas gdy socjalizm i gradualizm działają świetnie dla obywateli.

*Przeczytaj więcej o sposobach kontroli świata (LINK)

 

6. Odpowiednie zarządzanie;

C:\Users\Jo\Desktop\how-match.png

 

Po przejrzeniu istniejącej sieci i narzędzi NWO znajduje odpowiednie dopasowanie lub dopasowania do danego zadania. Czasami może to wymagać współpracy wielu organizacji na różnych poziomach poprzez podział na sekcje, innym razem może wymagać tylko jednego lub dwóch agentów. To zależy od zadania.

 

 

 

7. Wykonanie;

C:\Users\Jo\Desktop\how-execute.png

 

Gdy wszystkie plany zostaną wykonane najlepiej, jak potrafią, mogą podjąć działania i wykonać swoją misję. Faza wykonania nigdy nie jest całkowicie „czysta”, dlatego wykorzystują organizacje w sieci, takie jak media, aby mieć pewność, że przekierują i zminimalizują sprzeciw. To nigdy nie jest „czyste”, ale problemy zawsze można rozwiązać i przekształcić w korzystną pozycję.

 

 

8. Asymilacja;

C:\Users\Jo\Desktop\how-assimilate.png

Po infiltracji nowej organizacji lub podczas jej infiltracji następuje proces asymilacji. Podobnie jak w przypadku, gdy firma przechodzi nowe zarządzanie, jest okres, w którym można wprowadzić nowych ludzi, a działania obecnej organizacji mogą zostać zmodyfikowane, aby lepiej pasowały do agendy NWO. Poziom dostępu będzie zależał od tego, jak wysoko w piramidzie znajduje się ta nowa operacja.

 

 

9. Powtórka z rozgrywki;

C:\Users\Jo\Desktop\how-repeat.png

 

 

I to wszystko. Kiedy już mają nową organizację pod swoją kontrolą, kontynuują swoją ekspansję i szukają kolejnego gospodarza do infiltracji.

 

 

 

 

Oryginał: New World Order guide (Quinton Figureoa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *