C:\Users\Jo\Desktop\ORDO AB CHAO.pngW jaki sposób kontrolują świat?

Świat nie działa tak, jak myśli większość ludzi. Rządy nie rządzą światem. Światem rządzą ludzie, którzy działają ponad rządami i poza prawem politycznym. Tajne stowarzyszenia od bardzo dawna manipulują światem i wywierają wpływ na wszystkie aspekty życia.

„Dzisiejsze rządy mają do czynienia nie tylko z innymi rządami, z cesarzami, królami i ministrami, ale także z tajnymi stowarzyszeniami, które wszędzie mają swoich pozbawionych skrupułów agentów i mogą w ostatniej chwili pokrzyżować plany wszystkich rządów.”

Benjamin Disraeli 1876, premier Wielkiej Brytanii

 

Schemat Wpływów

NWO działa jak piramida władzy. Na samym szczycie piramidy znajduje się największa siła, a gdy schodzisz w dół piramidy, siły jest coraz mniej. Istnieje wiele różnych poziomów, w poniższym wykresie przedstawię 5 warstw w celu uzyskania przejrzystego przeglądu.

C:\Users\Jo\Desktop\piramida.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

’Nic na tym świecie nie działa tak, jak myślisz. Banki nie pożyczają pieniędzy, rządy nie mają uprawnień, aby cię chronić, policja nie jest po to, by ci służyć, uczelnie i instytuty edukacyjne nie są po to, by cię kształcić. Cała nadbudowa cywilizacji w świecie zachodnim jest kombinacją genialnie skomponowanych i dobrze zaplanowanych schematów kierowania umysłami ludzi w taki sposób, aby służyły swoim panom.’

Wywiad z Jordanem Maxwellem

 

Szczyt piramidy

Podstawowa sieć kontroli obejmuje tajne stowarzyszenia, członków rodziny królewskiej i kapłanów na najwyższym poziomie. Świat działał z tymi 3 grupami na czele kontroli przez długi, długi czas.

 

 • Tajne Stowarzyszenia;

DYSKRECJA

C:\Users\Jo\Desktop\dyskrecja.jpg

Kluczowym elementem tajnego stowarzyszenia jest tajność. Gdy rzeczy są poza zasięgiem wzroku, łatwiej je kontrolować.

 

KOMPARTMENTALIZACJA

C:\Users\Jo\Desktop\KOMPARTMENTALIZACJA.jpg

Wszystko ma strukturę hierarchiczną, podobną do piramidy. Każdy poziom rozumie poziomy poniżej, ale nie rozumie poziomów nad nimi.

 

ORDO AB CHAO

C:\Users\Jo\Desktop\ordo ab chao.jpg

Z Łaciny „porządek z chaosu”. Organizując wydarzenia, które wydają się niepowiązane, NWO jest w stanie łatwiej rozwijać program. Kiedy jesteś w stanie połączyć kropki pozornie niepowiązanych zdarzeń, obraz staje się wyraźny.

 

 • Kapłaństwo;

WIEDZA OKULTYSTYCZNA

C:\Users\Jo\Desktop\WIEDZA OKULTYSTYCZNA.jpg

Wiedza okultystyczna jest jednym z najpotężniejszych narzędzi dla Kapłaństwa NWO. Te istoty rozumieją rzeczy, których większość ludzi po prostu nie rozumie. Mając tę wiedzę, łatwiej im manipulować ludźmi.

 

CZARNA MAGIA

C:\Users\Jo\Desktop\czarna magia.jpg

Wiele z tego, czego używają kapłani, to czarna magia – magia z mrocznymi intencjami. Kontrola umysłu i manipulacja stosowana na ludziach jest niczym innym jak rzuceniem na nich zaklęcia.

 

RELIGIA

C:\Users\Jo\Desktop\religia.jpg

Religia zawsze była najpopularniejszą kartą używaną w starożytnych kapłaństwach. Chociaż obecnie jest mniej popularna, nadal jest kluczowym elementem kontroli kapłańskiej.

 

 • Rodziny królewskie;

RODOWÓD

C:\Users\Jo\Desktop\RODOWOD.jpg

Czystość linii krwi jest niezwykle ważna dla ludzi stojących za NWO. Ich linie krwi były utrzymywane w czystości od tysięcy lat i nie mają odwagi rozcieńczyć swojej krwi gorszymi rasami.

 

ZMIANA IMION

C:\Users\Jo\Desktop\NAME CHANGE.jpg

Imiona są zawsze zmieniane, aby ukryć przeszłe wydarzenia i relacje, z którymi związane były różne rodziny królewskie. Zmieniając nazwę ludzie zapominają o swojej przeszłości i planach na przyszłość.

 

Drugi szczebel

Drugi szczebel obejmuje współpracujące ze sobą stowarzyszenia półtajne, banki i korporacje. Na tym poziomie tworzone są na wpół tajne stowarzyszenia, które zarządzają bankami i korporacjami, które są wykorzystywane do zarządzania polityką wysokiego szczebla ponad rządem.

 

 • Półtajne organizacje

REKRUTACJA

C:\Users\Jo\Desktop\REKERUTACJA.jpg

Poprzez półtajne stowarzyszenia tajne stowarzyszenia wyższego szczebla są w stanie rekrutować potencjalnych kandydatów do awansu na wyższych szczeblach kontroli. Osoby, które nie wykazują zdolności do działania w wyższym porządku są pozostawione same sobie, a te, które wykazują tę zdolność, są promowane.

 

AGENCI

C:\Users\Jo\Desktop\agenci.jpg

Działając przez agentów, rodziny królewskie i kapłaństwo, wyższe poziomy nigdy nie są w pełni poznane. Używając pionków, którzy wezmą całą winę na siebie, których w razie potrzeby mogą wymienić, kontynuują plan bez ujawnienia swoich tożsamości.

 

BUFOR

C:\Users\Jo\Desktop\agenci.jpg

Społeczeństwa półtajne działają jako bufor między niskim poziomem kontroli a wysokim poziomem kontroli. Pozostawiając nieznane tajne stowarzyszenia wysokiego szczebla, dzięki czemu niezwykle trudno jest wyśledzić, kto pociąga za sznurki.

 

 • Bankowość;

BANKI CENTRALNE

C:\Users\Jo\Desktop\central.jpg

Banki centralne są preferowane do kontroli podaży pieniądza i stóp procentowych. Bank centralny w rządzie jest jednym z, jeśli nie największym, stopniem kontroli nad narodem.

 

FRAKCYJNE REZERWY BANKOWE

C:\Users\Jo\Desktop\fractional.jpg

Bankowość z rezerwą frakcyjną zachęca banki do pożyczania około 10-krotności kwoty waluty, którą mają w rezerwach. System bankowy oparty na rezerwie frakcyjnej influje podaż pieniądza w tempie wykładniczym.

 

DŁUGI

C:\Users\Jo\Desktop\debt.jpg

Tworzenie pieniędzy z długów jest kluczową częścią bankowości NWO. Jeśli pieniądze są długiem, nie ma sposobu na spłatę długu poza stworzeniem jeszcze większego długu.

 

 • Korporacje;

SUROWCE

C:\Users\Jo\Desktop\resource.jpg

Kontrolowanie ograniczonych zasobów przez korporacje jest i zawsze było fundamentem NWO. Kontrolując ważne zasoby, takie jak ropa i żywność, są w stanie z łatwością egzekwować obowiązujące zasady.

 

MEDIA

C:\Users\Jo\Desktop\media.jpg

Kontrolowanie korporacji w mediach to kolejny kluczowy element NWO. Poprzez ciągły marketing i promocję pomysłów ludzie mogą łatwo ulegać wpływowi, nieważne czy pomysł jest oparty na zdrowych zasadach czy na faktach.

 

MEDYCYNA

C:\Users\Jo\Desktop\medical.jpg

Kontrolując korporacje medyczne, NWO jest w stanie bezpośrednio wpływać na ludzkie ciała, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

 

Trzeci szczebel

Trzeci poziom kontroli obejmuje wykorzystanie rządów na całym świecie. Poprzez rząd, NWO jest w stanie użyć siły wobec ludzi i innych narodów.

 

 • Rząd;

WOJNA

C:\Users\Jo\Desktop\war_1.jpg

Wojna jest niezwykle kosztowna i wymaga użycia rządów do nadmuchania ich waluty i opodatkowania obywateli. Wojna jest finansowana i czerpie zyski z obu stron. Wojna przydaje się do sprowadzania nowych grup obywateli pod kontrolę NWO.

 

CZARNE OPERACJE

C:\Users\Jo\Desktop\blackops_1.jpg

Rząd jest intensywnie wykorzystywany do finansowania i rozwijania tajnych operacji, które pozwalają NWO eksperymentować z nowymi technologiami i technikami psychologicznymi w celu dalszej kontroli ludzi.

 

DOCHÓD Z PODATKÓW

C:\Users\Jo\Desktop\taxes_1.jpg

Większość podatków trafia bezpośrednio do banków kontrolowanych przez NWO i jest wykorzystywana do dalszego zniewalania obywateli i dalszego wzmacniania pozycji ich panów.

 

MONOPOLE I REGULACJE

C:\Users\Jo\Desktop\monopoly_1.jpg

Poprzez wykorzystanie rządu, NWO jest w stanie zmonopolizować kluczowe gałęzie przemysłu, takie jak medycyna. Regulacje powstrzymują konkurencję i zapewniają korporacjom NWO utrzymanie władzy.

 

AGENCJE WYWIADOWCZE

C:\Users\Jo\Desktop\intelligence_1.jpg

NWO jest w stanie wykorzystać agencje wywiadowcze do dowolnych tajnych celów, jakie wybiorą pod płaszczykiem bezpieczeństwa narodowego. Agencje wywiadowcze są praktycznie niekontrolowane i wykorzystywane do realizacji celów NWO.

 

Czwarty szczebel

Sieć czwartego szczebla służy przede wszystkim do kontrolowania większości ludzi, którzy są już kontrolowani przez rząd. Wprowadzane są różne instytucje, aby kontrolować umysły ludzi, a różne narzędzia i techniki są używane, aby powstrzymać ludzi przed powstaniem i przekierować ich frustrację, jeśli to zrobią.

 

 • Religia;

DWOISTOŚĆ

C:\Users\Jo\Desktop\duality_0.jpg

Religia skłania ludzi do myślenia, że dobro i zło są absolutnymi, konkretnymi pojęciami. W rzeczywistości dobro i zło opierają się na perspektywie i kontekście. Energia i wszechświat są otwarte na wszelkie kontrasty.

 

STRACH

C:\Users\Jo\Desktop\fear_0.jpg

Ludzie religijni zawsze mają element strachu w rdzeniu swojej religii. Jeśli zrobią coś złego, zostaną ukarani przez Boga.

 

OSĄD

C:\Users\Jo\Desktop\judgement_0.jpg

Religia wprowadza ludzi w tryb surowego osądu, w którym jedynym sposobem jest droga i zasady ich religii. Kontekst i różnica intencji nie są brane pod uwagę.

 

 • Nauka;

BRAK DUCHOWOŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\physical_0.jpg

Utrzymując ludzi w rzeczywistości, NWO jest w stanie zmniejszyć prawdziwą duchową, nieskończoną moc ludzi. Ludzie są oszukiwani, myśląc, że świat fizyczny jest wszystkim, co istnieje.

 

ZŁA NAUKA

C:\Users\Jo\Desktop\badscience_0.jpg

Biorąc nienaukowe rzeczy i nazywając je naukowymi, ludzie są oszukiwani, myśląc, że te nienaukowe rzeczy są faktycznie oparte na faktach i rzeczywistości, kiedy tak nie jest.

 

NOWA RELIGIA

C:\Users\Jo\Desktop\newreligion_0.jpg

Nauka jest wykorzystywana, jak religia była używana w wiekach przeszłości. Nauka służy do tego, aby ludzie myśleli w określony sposób i ślepo podążali za swoimi naukowymi kapłanami.

 

 • Edukacja;

TRENING

C:\Users\Jo\Desktop\training_0.jpg

Ludzie są szkoleni, co myśleć, a nie kształceni, jak myśleć. Ludzie są szkoleni, by być jak roboty i działać jak trybik na maszynie.

 

BRAK KREATYWNOŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\creativity_0.jpg

Kreatywność jest usuwana z edukacji i uczy się ich dostosowywać, a nie tworzyć. Cały proces szkolny jest skonstruowany tak, aby wydobyć z życia kreatywność.

 

BRAK INDYWIDUALNOŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\individuality_0.jpg

Ludzie nie są edukowani, aby być wyjątkowi, ale są szkoleni, aby być jak wszyscy inni i pasować do systemu NWO.

 

 • Media;

PROPAGANDA

C:\Users\Jo\Desktop\propaganda_0.jpg

Media NWO wykorzystują propagandę, aby zdobyć poparcie dla ruchów, których w przeciwnym razie ludzie by nie poparli. To jedna z najstarszych i najłatwiejszych do wykonania sztuczek w książce.

 

MARKETING I BRANDOWANIE

C:\Users\Jo\Desktop\marketing_0.jpg

Poprzez ciągłe nękanie ludzi tymi samymi fałszywymi wiadomościami i słowami, ludzie w końcu wierzą, że coś jest prawdziwe lub dobre.

 

 • Medycyna;

LEKI

C:\Users\Jo\Desktop\drugs_0.jpg

Leki są powszechnie używane, aby ludzie byli zadowoleni i posłuszni. Leki są również tworzone po to, by leczyć, a nie wyleczyć. Działające leki są trudne do przedostania się przez system i często są nielegalne.

 

GENETYCZNIE MODYFIKOWANE JEDZENIE

C:\Users\Jo\Desktop\gmo_0.jpg

Żywność, która jest szkodliwa dla ludzi na wielu różnych poziomach, jest zachęcana i promowana poprzez stosowanie systemu medycznego.

 

SZCZEPIONKI

C:\Users\Jo\Desktop\vaccine_0.jpg

Szczepionki i inne procedury medyczne oznaczone jako dobre są wciskane ludziom i często rozdawane za darmo, w celu uzyskania udziału ludzi.

 

„Jesteśmy wdzięczni The Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i przestrzegali ich obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Byłoby dla nas niemożliwe rozwinięcie naszego planu dla świata, gdybyśmy przez te lata byli poddawani jasnym światłom rozgłosu. Ale praca jest teraz znacznie bardziej wyrafinowana i przygotowana do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność intelektualnej elity i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowej autodeterminacji praktykowanej w minionych stuleciach.”

David Rockefeller, Komisja Trójstronna, czerwiec 1991 r.

 
Narzędzia & Techniki

W połączeniu ze swoją siecią kontroli, NWO wykorzystuje również różne narzędzia i techniki do dalszej kontroli. Te narzędzia i techniki są zawsze połączone z jedną lub kilkoma instytucjami kontroli, aby realizować swoje cele.

 

 • Osobiste narzędzia;

ŁAPÓWKI

C:\Users\Jo\Desktop\bribery_0.jpg

Każdy ma swoją cenę, a przekupstwo jest zazwyczaj dokonywane w formie pieniędzy lub kobiet. Ludzie są sowicie nagradzani za wykonywanie rozkazów i pracę dla NWO.

 

SZANTAŻ

C:\Users\Jo\Desktop\blackmail_0.jpg

Jeśli ludzie zdecydują się nie uczestniczyć w NWO, będą ich szantażować i za pośrednictwem innych różnych sieci promować ich w takim świetle, aby zrujnować ich reputację.

 

MORDERSTWO

C:\Users\Jo\Desktop\murder_0.jpg

Jeśli wszystko inne zawiedzie, zabiją cię. Robili to raz za razem i działają za pośrednictwem wszystkich czołowych agencji wywiadowczych rządu.

 

 • Narzędzia polityczne;

SOCJALIZM

C:\Users\Jo\Desktop\socialism_0.jpg

Socjalizm jest techniką stosowaną w krajach pierwszego świata do promowania państwa i większego rządu. Poprzez propagandę ludzie są nakłaniani do tworzenia większego państwa dla NWO.

 

MAŁE KROKI

C:\Users\Jo\Desktop\gradualism_0.jpg

Nie wszystko, co robi NWO, musi nastąpić natychmiast. Wiele z ich planów wymaga ogromnej ilości czasu i ewoluuje w miarę ich realizacji. Wszystko, czego potrzebują, to stopa w drzwiach i powoli będą przechodzić resztą ciała do środka.

 

FAŁSZYWE WYDARZENIA

C:\Users\Jo\Desktop\falseflags_0.jpg

Fałszywe wydarzenia są używane w celu zdobycia poparcia dla ruchów, których w innym przypadku ludzie by nie poparli. Wystarczy zorganizować wydarzenie, aby uzyskać pożądaną reakcję ludzi, a następnie wdrożyć wybrane przez siebie rozwiązanie.

 

 • Narzędzia psychologiczne;

PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE

C:\Users\Jo\Desktop\prs.jpg

Problem – Reakcja – Rozwiązanie to fraza utworzona przez Davida Icke. NWO domyśla się, co chce wdrożyć. Następnie tworzą problem, który wywoła pożądaną reakcję, aby mogli wdrożyć pożądane rozwiązanie.

 

DZIEL I PODBIJAJ

C:\Users\Jo\Desktop\divide.jpg

To jedna z najstarszych sztuczek w książce. Dziel ludzi i podbijaj ich. Obróć ich przeciwko sobie, a nigdy nie zobaczą, jak manipulujesz nimi za kulisami.

 

KONTROLA UMYSŁU

C:\Users\Jo\Desktop\mindcontrol.jpg

Używając mocno zbadanych i finansowanych technik kontroli umysłu, są w stanie przenieść manipulację na poziom, którego większość ludzi nigdy by sobie nie wyobrażała.

 

„Z miejsca, w którym stał Winston, można było przeczytać, wyryte na jego białej twarzy eleganckimi literami, trzy hasła Partii:

WOJNA TO POKÓJ

WOLNOŚĆ JEST NIEWOLNICTWEM

IGNORANCJA JEST SIŁĄ”

George Orwell 1984

 

 

Oryginał: New World Order guide

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *