CZYM JEST NEW WORLD ORDER?

New World Order jest teorią spiskową, według której ludzkość będzie zniewolona i kontrolowana przez jeden światowy rząd, zarządzający przez kilkoro wybrańców. Cel to przemienienie ludzi w roboty, które nie potrafią same myśleć i są w pełni zależne od NWO.

C:\Users\Jo\Desktop\chained globe.jpg

” Dzisiaj Ameryka byłaby oburzona, gdyby wojska ONZ wkroczyły do Los Angeles, by przywrócić porządek. Jutro będą wdzięczni! Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli powiedziano im, że istnieje zewnętrzne zagrożenie z zewnątrz, rzeczywiste lub ogłoszone, które zagraża naszemu istnieniu. Wtedy wszystkie narody świata będą błagać o uwolnienie ich od tego zła. Jedyną rzeczą, której obawia się każdy człowiek, jest nieznane. Przedstawiony w takim scenariuszu dobrowolnie zrezygnuje z praw jednostki na rzecz zagwarantowania im dobrobytu przez rząd światowy.”

Henry Kissinger , Konferencja Bilderberger, 1991

 

PLANY NWO

JEDNA ŚWIATOWA WALUTA

C:\Users\Jo\Desktop\DIGITAL CURRENCY.jpg

Walutą NWO najprawdopodobniej zostanie waluta cyfrowa. Euro pomogło skonsolidować wiele narodów europejskich, a dalsze dążenie do konsolidacji większej liczby narodów już się dzieje.

 

JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA

C:\Users\Jo\Desktop\many religions.gif

Wszystkie wieki w historii miały religię, a wiek Nowego Porządku Świata nie jest inny. Pod wieloma względami nauka wyłania się jako nowa religia dla NWO.

 

OBNIŻANIE STANDARDÓW EDUKACJI

C:\Users\Jo\Desktop\education.jpg

Edukacja będzie koncentrować się głównie na szkoleniu ludzi, aby robili to, co im kazano i wykonywali polecenia. Szkoły staną się systemami indoktrynacji i propagandy.

 

ELIMINACJA MIENIA

C:\Users\Jo\Desktop\NO HOUSE.png

Celem Nowego Porządku Świata jest zniszczenie własności. Wolni ludzie posiadają własność, a niewolnicy nie. NWO przejmuje własność za pomocą rządu.

 

ZNISZCZENIE IDEI RODZINY

C:\Users\Jo\Desktop\no-family.jpg

Rodzina, będąca centralnym elementem urzeczywistniania się i ewolucji rodziny, musi naturalnie zostać zniszczona pod panowaniem NWO. Zostaną podjęte wysiłki, aby zastąpić rodzinę państwem.

 

ELIMINACJA SAMOOBRONY

C:\Users\Jo\Desktop\no weapon.jpg

Poddani NWO będą bezbronni i niezdolni do obrony przed siłą NWO. Dużo łatwiej jest kontrolować ludzi, gdy są bezbronni.

 

ELIMINACJA PRYWATNOŚCI

C:\Users\Jo\Desktop\NO PRIVACY.png

Prywatności będzie coraz mniej. Celem NWO jest dokładne poznanie tego, co wszyscy robią przez cały czas i przechowywanie każdego wydarzenia w bazie danych.

 

KONTROLA NAD ZASOBAMI

C:\Users\Jo\Desktop\beczka z paliwem.jpg

Zasoby naturalne są walutą dla NWO. Kontrolując zasoby, takie jak ropa, zapewniają sobie uzależnienie ludzi od NWO.

 

KONTROLA POLICYJNA

C:\Users\Jo\Desktop\policjant.jpg

Ustanowienie państwa policyjnego jest naturalnym następstwem rosnącego rządu i potęgi. W miarę wzrostu rządu, policja będzie wykorzystywana do kontrolowania coraz większej części naszego życia.

 

 

„Nigdy więcej nie będziesz zdolny do zwykłych ludzkich uczuć. Wszystko w tobie będzie martwe. Nigdy więcej nie będziesz zdolny do miłości, przyjaźni, radości życia, śmiechu, ciekawości, odwagi lub prawości. Będziesz pusty. Wyciśniemy cię, a potem napełnimy cię sobą.”

George Orwell 1984

 

 

Oryginał: New World Order guide.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *